התוכנית (צריך קצת עזרה...) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכנית (צריך קצת עזרה...)

Tranquility

Recommended Posts

integral ...

עזרת לי מאוד עד עכשיו רב תודות :)

יש לי עוד כמה נושאים פתוחים ...

דיברתה מקודם על OC ל AMD64

כמה זה יעיל ?

התחלתי לקרוא וראיתי שאנשים לא ממש מגיעים ליותר מ 15 % שיפור ברוב המקרים ...

על איזה BUS הוא יושב ?

אפשר לפתוח את המכפלה ?

אני אשמח אם תוכל להרחיב קצת את ידיעותי בנושא :) כי אני פשוט לא מכיר כלכך את המשפחה של ה 64 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 64 ביט עובד על באס 400. לא עשיתי OC על 64 ביט כך שלא יכול לענות לך ולא רוצה לענות מהתיאוריה, אבל כעיקרון אפשרי עם מתאימים וקרור מתאים ובפורום של "אוברקלוקינג וקרור" יתנו לך תשובה הרבה יותר טובה.

שוב, לגבי ה 19", למשחקים, זה כיף לא נורמלי. אם יש לך את הכסף תשים אותו. עדיף במסך מאשר במארז.

עריכה: ואם אתה רוצה לשמור על האופציה לרייד0 , אז תקנה דיסק SATA כי על ה IDE בלוח הזה לפי מיטב ידיעתי אין רייד. יש NVRAID שמאפשר רייד משולב, אבל אני לא חושב שבלי דיסק SATA תוכל לעשות רייד על הלוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

מה עם התושבת ?

הבנתי שהכי חדש זה 939 ? (אני טועה ?)

יש מצב לשדרג ?

מותכנן לצאת משהו יותר חדש בקרוב ?

"עריכה: ואם אתה רוצה לשמור על האופציה לרייד0 , אז תקנה דיסק SATA כי על ה IDE בלוח הזה לפי מיטב ידיעתי אין רייד. יש NVRAID שמאפשר רייד משולב, אבל אני לא חושב שבלי דיסק SATA תוכל לעשות רייד על הלוח הזה."

Seagate 120GB 8MB 7200RPM S-ATA - זה ה HD המתוכנן ...

והמחשבה היא כמו שאתה אומר RAID-0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא טועה, אבל מעבד + לוח מאוד יקר ל 939 ובאותו מחיר תשיג 754 עם ביצועים יותר טובים. NF4 בדרך אז עד שתרצה לשדרג יהיו דברים הרבה יותר טובים. שים את הכסף בצד וכשתשדרג תוכל להשיג בהפרש שאתה חוסך היום משהו הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא טועה, אבל מעבד + לוח מאוד יקר ל 939 ובאותו מחיר תשיג 754 עם ביצועים יותר טובים. NF4 בדרך אז עד שתרצה לשדרג יהיו דברים הרבה יותר טובים. שים את הכסף בצד וכשתשדרג תוכל להשיג בהפרש שאתה חוסך היום משהו הרבה יותר טוב.

OK

סבבה

אבל NF4 יהיה מיועד לאיזו תושבת ?

ה 939 הוא לא רק למעבדים מסדרת ה FX ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לאיזה תושבת כי לא ממש עניין אותי עד עכשיו. יעניין כשיגיע. אני לא ממש אוהב את ההיי-אנד למיניהם. בד"כ הרבה מאוד כסף בשביל מעט מאוד הבדל אם בכלל תרגיש אותו.

ל 939 מתאימים גם ה 3500 וה 3800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה נגד לקנות ברמה בשביל OC ? בשביל ה 2600 mobile

???

זאת השקעה נחמדה במחיר ממוצע ...

אפשר להוציא לפחות 2600 MHZ

מ OC כזה

זה אמור להיות כמו 3200XP

אני היחיד שזה נשמע לו נחמד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) כי עם 64 ביט אתה תהיה יותר טוב מה 2600 מובייל גם לאחר OC. וזה לא כל כך פשוט להגיע עם המובייל ל 2600 מה"צ אבל אם מגיעים זה לא כמו ה 3200XP זה יותר.

ה 64 שונה מה AXP לא רק במה"ז. הוא שונה בצורת העבודה. מעבד יותר יעיל.

ב) תצטרך גם להוסיף יותר יקרים משמעותית.

אם זה למטרת ביצועים אז 64 ביט. אם זה למטרת המשחק אז תשיג נורטווד 1.6. זה יהיה הרבה יותר מהנה מאשר ה 2600 מובייל.

תסתכל:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...