יצרני תוכנה מובילים תומכים בריבוי הליבות של ה AMD64, רשיון עלפי שקע - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצרני תוכנה מובילים תומכים בריבוי הליבות של ה AMD64, רשיון עלפי שקע

TC2B

Recommended Posts

AMD הודיעה היום כי יצרני תוכנה מובילים כמו  Novell, Red Hat ו Sun יתמכו בתוכנה בריבוי הליבות של

ה AMD64, בנוסף AMD ממליצה ליצרני התוכנה לחייב את הלקוחות לא עלפי מספר הליבות במערכת אלא עלפי מספר השקעים כפי שהיה נהוג עד היום.

הליבות הכפולות של ה AMD64 מותאמות להרצה של מערכות ההפעלה קיימות כמו Linux, Solaris ו Windows

ויישומי AMD64 קיימים ללא כל שינוי נדרש בתוכנה.

להמלצה לחייב את הלקוחות עלפי מספר השקעים ולא על פי מספר הליבות מצטרפים גורמים נוספים בתעשיה כמו

חברת גרטנר לניתוח שווקים "גרטנר ממליצה לציבור הלקוחות להסדיר רשיונות שימוש מול יצרני התוכנה על בסיס מספר

השבבים במערכת ללא תלות במספר הליבות בכל שבב".

אופטרון כפול ליבות צפוי להיכנס לשוק באמצע 2005, שרתים ותחנות עבודה מבוססי אופטרון כפול ליבות

צפויים להיות יעילים יותר בתמיכת יישומים מרובי תהליכים, כאשר מעבדי AMD כפולH הליבות ייצאו אל השוק

מערכות הפעלה מרובות תהליכים כמו  Linux, Solaris ו Windows יאפשרו ניהול יישומים חד תהליכיים

(הנפוצים במחשבים נייחים וניידים כיום) באופן יעיל יותר.

מקור והידיעה במלואה:

http://biz.yahoo.com/bw/040907/65112_1.html

http://www.digitimes.com/news/a20040907PR203.html

הערה:

תכלס, אם אתה רוצה לשחק DOOM3 ובו זמנית לקדד סרט ל DIVX ולעשות DOWNLOAD

גדול ולשמוע רדיו אינטרנטי, הכל בו זמנית, מעבד כפול ליבות כמו אתלון 64 בשקע 939 היא הדרך ללכת בה.

כמובן שמדובר על רבע שלישי או רביעי של 2005. האופטרון כפול הליבות אמור לצאת קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי מהבולשיט הזה ליבות כפולות, אולי שיתחילו לעשות מהירים?

ליבה כפולה זאת דרך אחרת ליישם ריבוי , כשאתה אומר "נמאס לי מריבוי ליבות" אתה

בעצם אומר נמאס לי מריבוי .

בכל מקרה עד אמצע 2005 אתה יכול להיות רגוע, אף אחד לא ינסה למכור לך (לפחות עד אז)

מעבד כפול ליבות, אבל קניית מערכות מבוססות שקע 940 לשרתים ושקע 939 לתחנות עבודה

היא בעלת אופק שדרוג ואורך חיים מבטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבה כפולה זאת דרך אחרת ליישם ריבוי , כשאתה אומר "נמאס לי מריבוי ליבות" אתה

בעצם אומר נמאס לי מריבוי .

נכון, מריבוי במחשבים ביתיים.

שיפסיקו להיות גרועים, אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים - זה לא קצת צבוע להגיד לאנשים שהם מפזרים ידיעות על התיכנון העתידי של חברות בטענה שזה תרגילי יחצנות אבל אתה בעצמך מדבר פה על טכנלוגיות שלא ניתן לרכוש בזמן הקרוב? אולי בעצם זה תרגיל יחצנות של כדי להציג את עליונתה על וכדי לכוון את השוק לכיוונה?(רק דוגמא כדי להציג שהטענות שלך תקפות לגבי 2 הצדדים)

וסתם עוד הערה אתה בעצמך טוען שיש לזה שימוש יותר גדול בשרתים אז למה זה קשור לפורום הזה? ככל שזכור לי אנשים שצריכים מעבד שרתי לא יחפשו עצות בפורומים.

*לפחות אם מישהו פאןבוי של אינטל יש לזה פלוס פטריוטי ככל שזכור לי המרכזי פיתוח של אינטל נמצאים בארץ ולא של .

**מצפה לתגובה מבדרת המנוסחת בצורה רובטית שהופכת אותי לבעל מניות באינטל:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים - זה לא קצת צבוע להגיד לאנשים שהם מפזרים ידיעות על התיכנון העתידי של חברות בטענה שזה תרגילי יחצנות אבל אתה בעצמך מדבר פה על טכנלוגיות שלא ניתן לרכוש בזמן הקרוב? אולי בעצם זה תרגיל יחצנות של כדי להציג את עליונתה על וכדי לכוון את השוק לכיוונה?(רק דוגמא כדי להציג שהטענות שלך תקפות לגבי 2 הצדדים)

וסתם עוד הערה אתה בעצמך טוען שיש לזה שימוש יותר גדול בשרתים אז למה זה קשור לפורום הזה? ככל שזכור לי אנשים שצריכים מעבד שרתי לא יחפשו עצות בפורומים.

*לפחות אם מישהו פאןבוי של אינטל יש לזה פלוס פטריוטי ככל שזכור לי המרכזי פיתוח של אינטל נמצאים בארץ ולא של .

**מצפה לתגובה מבדרת המנוסחת בצורה רובטית שהופכת אותי לבעל מניות באינטל:)

א.

ליבות כפולות זה נושא רותח בעולם המעבדים היום, זהו מוקד לתחרות עזה

בין לאינטל.

ב.

זה משהו מאוד קרוב באופן יחסי, יש כבר דוגמאות הנדסיות עובדות, לפחות ל ,

עד אמצע 2005 האופטרון כפול הליבות ייצא לשוק.

ג.

תקרא לי משוגע אבל זה הרבה יותר מעניין לטעמי מערכת שבבים של

שב 2007 (אולי) יהיה אפשר לייצר איתה לוח גם לזיאון וגם לאיטניום.

ד.

מייד לאחר יציאת האופטרון כפול הליבות ייצא אתלון FX כפול ליבות לשקע 939,

ושקע 939 זה נושא עכשווי.

ה.

בפעם האחרונה שבדקתי שם הפורום היה "מעבדים, לוחות אם וזכרונות".

========

מרכז הפיתוח של בארץ הוא מקור לגאווה גדולה מאוד, ללא הפנטיום M

אינטל הייתה בצרות אמיתיות היום, לאינטל מפעלים ומרכזי רבים בעולם,

היא לא עושה טובה לאף אחד, על ההשקעה של בישרארל היא קיבלה

אפשר לומר את שרידותה העיסקית כחברה מרוויחה בשנים האחרונות.

אינטל קיבלה 600 מליון $ כדי להקים את המפעל בקרית גת. אף מעבד

עדכני של אינטל לא מיוצר בארץ.

כאשר אני ממליץ למישהו על מעבד מסוים אני חושב על טובתו בלבד ולא על

טובת גורם אחר.

========

החלק הבידורי של ההודעה:

"משה, תשים את הקומקום על הפנטיום 4 פרסקוט, ותפעיל את ה 3,

כשירתח תעשה קפה, שניים סוכר בשבילי" - איזה גניבה, אני הורג את עצמי מצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי זה נשמע ונראה כאילו תפוחים וXOD כל הזמן רבים דיי זה ידיעות לא מוצא חן בעיינך אל תגיב דיי ומה זה השרטוט הזה דיי זה פשוט מגעיל מה שהולך פה

סליחה, אני לא רב עם אף אחד ולא משחרר הודעות פרובוקטיביות,

אם יש יותר משניים שלושה חברי פורום שלא מעונינים בהודעות שאנ

מפרסם שיאמרו זאת כאן ואני חיש קל מתעופף מהפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים לא הבנתה אותי נכון בהודעות שלך ושל XOD אני מאוד מעוניין רק בריבים שלכם אני לא מעוניין וגם אני חושב שריבים וסרטוטים של כוכב מחומש עם FANBOY באמצע סתם מורידים את רמת הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ג.

תקרא לי משוגע אבל זה הרבה יותר מעניין לטעמי מערכת שבבים של אינטל

שב 2007 (אולי) יהיה אפשר לייצר איתה לוח גם לזיאון וגם לאיטניום."

מסכים ואין לדעתי ויכוח על זה.

"ד.

מייד לאחר יציאת האופטרון כפול הליבות ייצא אתלון FX כפול ליבות לשקע 939,

ושקע 939 זה נושא עכשווי."

מסכים ולא מסכים אמנם עכשווי מבחינת כך שסוקט 939 הוא העתיד וההווה של  AMD  אבל מעטים מאוד הם האנשים עם לוחות מבוססי S939 בכלל ומעבדי FX בפרט ועד אמצע-סוף 2005 דברים רבים יכולים לקרות

*בקשר לבדיחה על הפרסקוט אני חושב שערכת ההצלה לפרסקוט של עשתה זאת בצורה הטובה ביותר.

urielka - ההודעה שלך קצת לא קשורה מצד אחד אתה מציע שאם לא מוצא חן בעיני מישהו מה שנרשם אז לא להגיב ומצד שני הדבר שהולך פה לא מוצא חן בעינך ואתה כן מגיב. (לי יותר נראה ששניהם נהנים מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פעם ראשונה שעלה העניין של מעבד כפול , זה עולה כל פעם שיצרניות המעבדים נתקלות בקיר טכנלוגי. פעם קודמת, כשבאה הקדמה (האמיתית, זאת אומרת) כל הרעיון נזנח. הפעם כנראה הקיר גבוה מדי וזה יצא לפועל, מדאיג, באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...