זהו מחר אני קונה מחשב הינה המפרט! - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו מחר אני קונה מחשב הינה המפרט!

Psycho17

Recommended Posts

אל Vatos-Locos:

תשמע אני מבטיח לך שהמארז לא יעלה לך 150 ש"ח בנוסף שכחת הרכבה 190 ש"ח הזכרונות CL2 יותר מ650 שקל הם עולים בערך 800 ואפילו יותר.

אל תשכח את הספק של TT וגם הכרטיס מסך של ATI ולא של ATI Sapphir אבל אתה יודע מה עזוב ניחה.

סה"כ הפרש (לא כולל  ההפרשים בכרטיסי מסך וללא התוספת של הספק):

460 ש"ח מ4000 ש"ח אז אל תגיד לי שאין פה הנחה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבוגינדה (או איך שהוא נקרא) ופסי17

המחיר והמפרט בתארד המקורי לא כוללים ספק TT ! מארז ג'נרי עם ספק ג'נרי עולים 150ש"ח, אם זה SP או לוגי'טק קונספט זה לא משנה כלום

800 שקל זאת הגזמה ובזבוז כסף בשביל זכרונות שגם ככה לא משהו בא"ק... אם כבר מוציאים 800 שקל תקנה קורסיאר או OCZ

ההפרש מחירים בין ATI ל זניח ברוב החנויות, וההפרש ביצועיים לא קיים (כדרך אגב בנצ'ים הראו שספיר עוקפת במעט - לא משמעותי)

באמת לא כללתי הרכבה וזאת טעות שלי, אני בדרך כלל לא ממליץ לאנשים להרכיב במעבדות ובטח שלא אצל מרדנית.. אבל חפיף יש לך "פרוטקציות" שם אז בכיף

אני עדיין לא חושב שהמפרט שהצגת בהודעה המקורית (לא כולל ספק TT) צריך לעלות 4500 שקל, ולכן ההנחה שעשו לך לפי דעתי לא גדולה, אבל בכל זאת מחיר סביר

מה שלא תחליט, תתחדש ותהנה מהקניה שלך

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

אני לא סתם אומר לך

ההבדל בין ה9600 ל9800 הוא גדול

והוא מאוד מורגש

שמע

אני אומר לך בשיא הרצינות וחבל לי שאחרי זה תאכזב

אז תשקול את זה טוב טוב

ההבדל בין ה600 ל800 בKSP הוא 140 ש"ח

לא חבל????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שכדאי לו להחליף ל800 ועוד בשביל 150 ש"ח....

חבל המחשב צריך להחזיק 2 ככה לפחות תקח כרטיס טוב... אחרי זה לשדרג יוצא יותר יקר.. אנשים לא מבינים את זה...

אבל אתה החלטת אז אין מה לעשות..תצטער עוד חצי שנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהת'רד  שלי מעלה השראה סתם  חחחח  :lol: :lol: :lol:

המחשב לא נבנה לחצי שנה מי שלא הבין. אני לא מיליונר שמחליף כול יום מחשב.

המחשב ישמש אותי כולה ל10 חודשים כי אז אני מתגייס, וגם יש לי מערכת עמוסה + פסיכומטרי שאני עושה +++++ קיצר אני לא רואה שיהיה לי יותר מידי זמן לשחק במשחקים ככה שה9600XT יספק אותי מאוד.

בקיצר אני חושב שהמחשב בן זונה. אם הייתי עכשיו בכתה י' אז הייתי מחליף 9800PRO תודה לכם אנשים שאתם רוצים את הכי טוב בשבילי ("כי אנחנו כאן בשבילך")

מי שרוצה להעביר ביקורת על המיפרט  שהוצאתי אותו במחיר "סביר" ציטוט מווטוס לוקוס (כן יש אנשים שחושבים שאין פה הנחה רצינית) אז בבקשה הכול יתקבל בברכה כי כמובן זאת ביקורת בונה (רק חבל שאין לי את הכסף לביקורת הזאת חחח).

בתודה מראש אלדד כהן. :xyxthumbs::silly: ;D :D

נ.ב

תודה מיוחד לintegral שתמיד עזר לי, בכול הת'רדים המעצבנים שפתחתי לבחירת המחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...