שלאה: האם אפשר לשים 2 מעבדי FX על לוח אם (940) שתומך ב2 מעבדים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלאה: האם אפשר לשים 2 מעבדי FX על לוח אם (940) שתומך ב2 מעבדים?

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אז ככה נגיד ואני קונה 2 מעבדי FX-53 ושם אותם על לוח תומך של 2 בסוקט 940...אפשרי??.או שרק לאופטרון יש אפשרות של 2 ...

לא. רק אופטרון יעבדו על לוח כפול .

בעתיד (חצי שני של 2005) ייצאו FX כפולי

ליבות בשקע 939.

חוץ מזה FX53 בשקע 940 הם מוצר שאמור

להעלם מהשוק לטובת ה FX53 בשקע 939.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר למה הוא דביל?

טוב כנס לאתר הזה - www.xtremesystems.org

כנראה שיש לך הרבה עבודה.

איזה עבודה?

להוכיח גם לך שאתה מדבר שטויות?

למה בדיוק משתמש בייתי צריך כזה מעבד? (או לצורך העניין FX53 כפול ליבה)

אם יש לך הרבה כסף וכל המטרה שלך זה להכנס לליגה של הגדולים (ובזה אני מתכוון לאנשים שקונים את הרכיבים הכי טובים ואת אמצעי הקירור הכי טובים וכל מה שהם עושים עם המחשב זה לשבור שיאי בנצ'מרקים) תהנה, כל סיבה אחרת ראוייה לצחוק הגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עבודה?

להוכיח גם לך שאתה מדבר שטויות?

למה בדיוק משתמש בייתי צריך כזה מעבד? (או לצורך העניין FX53 כפול ליבה)

אם יש לך הרבה כסף וכל המטרה שלך זה להכנס לליגה של הגדולים (ובזה אני מתכוון לאנשים שקונים את הרכיבים הכי טובים ואת אמצעי הקירור הכי טובים וכל מה שהם עושים עם המחשב זה לשבור שיאי בנצ'מרקים) תהנה, כל סיבה אחרת ראוייה לצחוק הגון.

אני לא בטוח על מי צריך לצחוק יותר, על "הגדולים" או על אלה שיש להם הרבה כסף ופשוט לא דופקים חשבון.

הענין פשוט, העלות הנוספת על FX53 מטורפת ביחס לשיפור בתועלת ביחס לאתלון 64 3500+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר למה הוא דביל?

טוב כנס לאתר הזה - www.xtremesystems.org

כנראה שיש לך הרבה עבודה.

איפה אתה חי בכלל? תמיד יהיה ליצן שיקנה כל מה שידחפו לו, בהרבה פעמים הוא אפילו לא יודע על מה הוא משלם (סתם ילד עשיר שרוצה מחשב ב20K למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה חי בכלל? תמיד יהיה ליצן שיקנה כל מה שידחפו לו, בהרבה פעמים הוא אפילו לא יודע על מה הוא משלם (סתם ילד עשיר שרוצה מחשב ב20K למשל).

איפה אתה חי? באתר הזה לפחות 300 אנשים שהם יותר מבוגרים, מבינים ומכובדים ממך וממני. עובדים למחיתם ומרוויחים את הכסף ומשקיעים במחשב.

מי לעזאזל אתה שבקושי יש לו מחשב \ ידע שמגיע לשלהם יגיד עליהם דברים כאלו?

לא ילדים, ולא ליצנים.

זו התנהגות ישראלית ממוצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה חי? באתר הזה לפחות 300 אנשים שהם יותר מבוגרים, מבינים ומכובדים ממך וממני. עובדים למחיתם ומרוויחים את הכסף ומשקיעים במחשב.

מי לעזאזל אתה שבקושי יש לו מחשב \ ידע שמגיע לשלהם יגיד עליהם דברים כאלו?

לא ילדים, ולא ליצנים.

זו התנהגות ישראלית ממוצעת.

לא, biatch, זו התנהגות של נינג'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחשוב בכלל על לשים שני AthlonFX כשאפשר לשים שני אופטרונים יותר בזול (והביצועים זהים).

רק שצריך שני אופטרונים 250 (שיעבדו באותה מהירות של הFX53), ואם היה לך מושג כמה עולה רק אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...