איזה קירור עד 350 ש"ח הכי שווה? (כולל מאוורר כמובן..) לBARTON 2500+.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קירור עד 350 ש"ח הכי שווה? (כולל מאוורר כמובן..) לBARTON 2500+....

NIR-T

Recommended Posts

אמממ אתה צריך כזה קירור?

אתה אוברקלוקר רציני או מה? כי אם לא אז עדיך להסתפק במשהו יותר זול.

בכל מקרה לפתרון שקט אז SP97 עם 92MM של ENERMAX.

למנחס אבל תותח אז SP97 עם TORNADO של VANTEC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיא החשוב לי השקט..

ואני בכלל לא אוברקלוקר רציני פשוט המעד המעפן שלי על 62 מעלות עם הVOLCANO 9!!... כשאני פותח את המחשב ושם את הוולקנו על 4800RPM וכשהדלת של המחשב פתוחה ואני שם מול הפתח מאוורר ענקי כזה של הביתאני לא יורד מ52... אז אני חייב רצחני..

אבל שקט! לא יותר מ22DBA....

חשבתי על ה HT-101 של AEROCOOL כי הוא גם נורא יפה אבל קטלתם אותו... הHYPER 6 גדול כבד מסורבל ומכוער.. והביצועים שלו לא מספיק יותר טובים משל הHT-101... הSILENTOOWER אותו סיפור כמו הHYPER6... ויש את הזלמנים.. שהם גם מכוערים .. אבל זולים וטובים..

אז לא יודע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי, את האנרמקס אפשר לשמוע בבירור גם אם שאר המחשב לא בשקט

ניר, אני לא מבטיח לך הרכבה קלה של המאורר הזה מכוון שהוא בגובה לא סטנדרטי

על SP97 כמובן כי יש לך

והוא לא משהו אין בו שום דבר מיוחד הוא לא ממש חזק אז זה יותר ליופי מאשר לקירור

אם אתה לא אוברקלוקר עצבני וחשוב לך השקט קח זלמן ואתה מסודר

כל המאוררים שמומלצים לsp הם כמו שאמרו טורנדו סמארט פאן שמרעישים מאוד, או אנרמקס שקצת מרעיש אבל לא מציג ביצועים מדהימים על ה SP..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה מה רע במאוורר של קולר-מאסטר בלינק למעלה?

הוא נראה לי שקט מאוד... ו47 CFM זה אחלה... והוא יפה.. ועל SP97.. מה רע בו???

הZALLMAN גם עם ברגים והכל ככה שאני צריך לפרק את הלוח אם נכון? והSP-97?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, התופסנים בSP נכנסים לחורי המאורר

כמו שתשים לב החורים בקולרמאסטר לא במצב סטנדרטי

הם לא בגובה הנכון הם לא בזווית הנכונה, ככה שיכול להווצר בעיה בחיבור !!

את ה SP גם תצטרך לחבר מאחורי הלוח

מבחינת הרעש של הקולרמאסטר אי אפשר לדעת, כי היצרנית התחמקה מהעניין ורשמה את הרעש המינימלי והזריקת אוויר המקסימלית בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי זה יכול להיות שהקולר מאסטר לא יתאים לSP-97...? לא נשמע הגיוני... הם לא היו עושים כאלה טעויות... התמנה מטעה כנראה...אני רוצה משהו מעניין.. לא יודע לא סתם לקנות .. ככה כשקונים לחוד וזה יפה זה יורת מעניין..

נראה יל מאוורר עם אחלה בצועים הקולר מאסטר...

אשמח אם משיהו יברר עליו קצת בשבילי כי לא הצלחתי למצוא הרבה מידע..

תדוה רבה רמאש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה נדבקת למאורר הזה, שראיתי את התמונה שלו גם אני רציתי אותו אבל שראיתי את המפרט שחכתי מקיומו

אנחנו מדברים על הלינק שהבאת:

http://www.newegg.com/app/viewProductDesc.asp?description=11-999-060&depa=0

מאורר DUAL STORM, כמו שתוכל לראות לבד:

http://dreamwarecomputers.com/images/reviews/coolermaster_dualstorm/fan_01.jpg

החורי ברגים שלו עלולים להיות גבוהים יותר מ 25ממ (שזה הגובה הסטנדרטי)

אני לא רואה בזה שום טעויות ככה שהמשפט שלך "הם לא היו עושים כאלה טעויות" ממש ממש לא מובן לי

לא כל יצרנית מאוררים חושבת בראש ובראשונה על הסינקים של טרמלרייט

קח לדוגמא את כל סידרת COMBO COOL של טרמלטק, אף אחד מהמאוררים לא מותאם לסינקים של טרמלרייט, וזה לא פוגע באף אחד מהצדדים..

עוד דבר שהמאורר הזה זורק במקסימום 47CFM שזה סביר, לא משהו מדהים והוא רחוק מאוד מ "אחלה ביצועים"

לא מצויין בפירוש באתר הבית את הרעש שהוא מפיק על מקסימום, עוד דבר שקצת גורם לי לחשוד..

בקיצור תעשה את ההחלטות שלך תקנה מה שבא לך, אני אומר לך בתור אחד שהתעניין במאורר הזה יותר מפעם אחת, הוא לא שווה את הכסף, חוץ מעיצוב הוא לא נותן כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אחי זה הסבר.... תדוה גבר.. שכנעת אותי..אני פה כדי שתייעצו לי כי בתאחלס אני לא מבין מהחיים שלי... אז מה אתם אומרים?

אני רוצה להוריד כמה שיותר מעלות.. וצריך הרבהה מעלות להוריד... במינימום רעש... זלמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה יכול לראות שהזלמן הזה מומלץ הרבה מאוד בחודשים האחרונים, והרגע שלחתי את חבר שלי לקנות לעצמו את הזלמן

הוא מקרר מצויין, והוא שקט מאוד... סדרת alcu גם לא כבדה, וגם לא עולה הרבה

ההרכבה פשוטה למדי, ואפילו יותר מזה.. בדף המוצר תוכל למצוא שמסביר שלב אחרי שלב את תהליך ההתקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...