הולך לי הזכרון!!! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולך לי הזכרון!!!

jj516

Recommended Posts

יש לי הארד דרייב של W.D. 40 GB וחילקתי אותו לשתיים

C - 10 GB

D - 30 GB

בדרייב D אין לי בעיות אבל ב C כן

קודם כול המקום המשומש בדרייב C הוא 2.57 GB אבל המחשב כותב שזה 5.16 בשימוש!

ובנוסף כול יום אני מאבד משהוא כמו 10-20 MB ואני לא יודע למה???

מה אני יכול לעשות ולמה זה קורא???

אני משתמש ב XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בוחר את כל התוכן של C ובודק כמה מקום הוא תופס (לא גודל אלא גודל על הדיסק) האם זה תואם לרישום במאפיינים של הדיסק?

ראיתי מחשב עם הוירוס KLEZ שדיווח על גודל מוגזם, נסה את הכלי להסרת KLEZ מסימנטק, זה יגיד אם יש לך אותו או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתשובה של amiram

בדקתי ולא זה לא מתאים כשאני מסמן את כול הקבצים הוא אומר שיש לי בשימוש 2.57 אבל כשמסתכלים על מאפייני הכונן הוא כותב שזה 5.16 אז....

ובקשר ל KLEZ הורדתי את התוכנה שבודקת את הווירוס ואין לי אותו ;D

ולגבי ~DarK NaF~ אני לוחץ על Shift Delete אז גם לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בודק את הגודל של הכונן ?

יש שני אפשרויות:

או שיש לך שגיאה בדיסק שגורמת לדיווח מוטעה של המקום הפנוי (מצוי מאוד במערכת קבצים מסוג FAT32) והפתרון הוא לסרוק את הדחסק לחיפוש שגיאות (CHKDSK) ולתקן אותם.

אפשרות נוספת שהיא פחות הגיונית (מכיוון שאתה אומר שיש פער של כמעט 3G בין כמות הנתונים בפועל לבין הכמות המדווחת) והיא שאתה לא בודק את כל נפח הדיסק נכון, תנסה לסמן את כל הקבצים עם CTRL-A ואז לבדוק את הגודל (אני מקווה שזה מסמן את הקבצים שבתקיה הנסתרת של SR, אבל אני לא בטוח).

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן מסמן את הכבצים ב Ctrl - A וזה יוצא בסביבות ה 2 GB

אבל במאפיני הדיסק הוא כותב שזה בסביבות של ה -5,

שזה גם לא הגיוני כי אני התקנתי רק Windows xp, , ותוכנות שונות למיהים כמו ACDsee, Antivirus, Winace...

חוץ מזה כלום אז אני לא יודע מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שיש לך שגיאה בדיסק שגורמת לדיווח מוטעה של המקום הפנוי (מצוי מאוד במערכת קבצים מסוג FAT32) והפתרון הוא לסרוק את הדחסק לחיפוש שגיאות (CHKDSK) ולתקן אותם.

ומה עם האפשרות הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותקנת לך אולי על המחשב התוכנה:

Norton Utilities 2002?

כי אם כן אז גם אם אתה תמחק קבצים עם shift+del הם ילכו לסל המיחזור של התוכנה.

אם כן אז פשוט תפתח את ה Norton Protected Recycle Bin ותסמן את כל הקבצים הלא חשובים ותמחק אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את זה עשיתי והוא לא מצא שום בעיות

במחשבה שניה ..

עכשיו אני נזכר שגם אני נתקלתי בתופעה הזו..

היה לי כונן עם בעיה דומה שהמקום המדווח בו היה לא נכון ביחס לכמות הנתונים בכונן (וזה לא היה כונן עם מערכת הפעלה). עשיתי לו סריקה ולא היו בו שגיאות..

ניסיתי לנצל את המקום הפנוי בכונן ע"י חלוקה למחיצה נוספת ולא הצלחתי פריטשן מגיק התעקשה להתיחס למקום הפנוי המדווח בכונן כמקום שזמין ליצירת מחיצה נוספת באותו כונן (למרות שבפועל כשהעברתי את הנתונים לכונן אחר הם תפסו שטח של בערך 2 גגה פחות ממה שהיה מדווח בכונן) ולכן נאלצתי לפרמט את הכונן וזה כמובן סידר את הבעיה ..

אבל הפתרון שלי בטח לא עוזר לך לצערי :-/

דרך אגב איזה מערכת קבצים יש לך בכונן הבעיתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...