האם הספק הבא יוכל להחזיק את המערכת שלי? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הספק הבא יוכל להחזיק את המערכת שלי?

Thunder^

Recommended Posts

שלומות!

קיניתי מKSP את הספק הגנרי שלהם המתח של 400W ואת מארז הסופרטאלנט...עם 5 מאוורים ואחד זוהר....

אני רוצה לדעת אם הספק יוכל להחזיק את המערכת שלי...

מעבד: INTEL PENTIUM 4 1.6 עם גוף קירור ומאוורר של טרמלטק

כרטיס מסך: RADEON 9500 PRO עם הסילנסר 3

לוח אם:GIGABYTE 8IEXP

הארד דיסק אחד בנפח 40 גיגה

שני זיכרונות 256 מגה

צורב 1 של LITEON

כנון דיסקים 1

כונן דיסקטים

הסיבה שאני שואל פה זה בגלל במקום שהעבירו(KSP לא יכולו כי המחשב לא ניקנה אצלם...) לי את המחשב אמרו שהספק לא יוכל להחזיק את המערכת אם כול המאוורים כי אחרת הלוח אם יתפוצץ....=\ אבל מישהוא אחר אמר לי שבלי בעיה הוא יחזיק לי את המחשב...אם אפשר דעה פה זה יעזור.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ספק ג'נרי אתה לא יכול לדעת כמה מתח והספק יש לו באמת, הוא גם יכול להישרף לך ולשרוף את כל מה שיש במארז

עדיף שתקנה משהו איכותי (ANTEC, , HEC ויש עוד רשימה ארוכה) עם הספק של 350W או אולי פחות אבל תמיד עדיף קצת יותר ליתר ביטחון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ספק ג'נרי אתה לא יכול לדעת כמה מתח והספק יש לו באמת, הוא גם יכול להישרף לך ולשרוף את כל מה שיש במארז

עדיף שתקנה משהו איכותי (ANTEC, , HEC ויש עוד רשימה ארוכה) עם הספק של 350W או אולי פחות אבל תמיד עדיף קצת יותר ליתר ביטחון

אל תקשיב לו... ספק גנרי יוכל להחזיק לך תמערכת שלך טוב מאוד...

וזה 400 W

וגם עם היה לך ספק ג'נרי 300 W זה היה מחזיק לך את זה טוב ובאחריות..

ולמה שספק גנרי יישרף ?!?!? עם לא מעמיסים עליו עובר יתר ולא עושים OC למעבד זיכרונות וכרטיס מסך... אין בעיה עם ספק ג'נרי נקודה!. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקשיב לו... ספק גנרי יוכל להחזיק לך תמערכת שלך טוב מאוד...

וזה 400 W

וגם עם היה לך ספק ג'נרי 300 W זה היה מחזיק לך את זה טוב ובאחריות..

ולמה שספק גנרי יישרף ?!?!? עם לא מעמיסים עליו עובר יתר ולא עושים OC למעבד זיכרונות וכרטיס מסך... אין בעיה עם ספק ג'נרי נקודה!. :xyxthumbs:

טוב ראיתי פה דיון והרבה אמרו שהספקים של KSP הם טובים....

אז אתה בטוח שהוא יחיזק לי הכל 100%?

ואם אני רוצה נגיד לעשות OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יחזיק לך הכול ..... אין בעיה...

הספקים הג'נריים של KSP נחשבים יותר טובים מאשר ספקים אחרים ... אני לא זוכר מישהו אמר פה שזה של איזה חברה טובה... בקיצור אני לא שמעתי שיש בעיה איתם.... והם לא יעשו לך בעיה... ולא אני לא מציע לעשות OC עם ספקים ג'נריים כי אז אתה באמת לא יודע מה יכול לקרות... כאילו.. תיכול לעשות OC קטן לא משהו רציני

אבל עם יש לך כסף ואתה רוצה ספק רציני תיקח את מה שיש לי TT 480 SILENT PURE POWER

ספק "חזק" לא מרעיש!! עושה עבודה נקייה ומצוינת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יחזיק לך הכול ..... אין בעיה...

הספקים הג'נריים של KSP נחשבים יותר טובים מאשר ספקים אחרים ...

ORANGEJUICED, אל תגיד סתם דברים.

Shacham צודק חלקית - ספקי ג'נרי בחלקם לא אמינים (מתח לא יציב), ולכן יש כאלו שיחזיקו תקופה ארוכה ללא בעיות, ויש כאלה שיתקלקלו (ויקלקלו) אחרי זמן קצר.

לכן מומלץ לקנות ספק מחברה מהימנה ומוכרת.

זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לשתי חברים שלי יש להם ספקים של KSP ולא הייתה להם אף פעם בעיה.. ובכלל 99 אחוז מהספקים ה ג'נריים הם לא עושים בעיות... וגם ספק של TT

יכול לעשות לך בעיות... אולי היה איזה פאק בייצור ... אתה אף פעם לא יכול לדעת ???

מה שאני אומר שאין בעיה שהספק הזה יחזיק לך תמערכת בלי בעיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לשתי חברים שלי יש להם ספקים של KSP ולא הייתה להם אף פעם בעיה.. ובכלל 99 אחוז מהספקים ה ג'נריים הם לא עושים בעיות... וגם ספק של TT

יכול לעשות לך בעיות... אולי היה איזה פאק בייצור ... אתה אף פעם לא יכול לדעת ???

מה שאני אומר שאין בעיה שהספק הזה יחזיק לך תמערכת בלי בעיה!

טוב, עכשיו חיברתי אליו מאוורר מהמארז הישן שלי (80MM) מאחורה(יש שם מקום בדיוק למאוררו בגודל הזה..חורים...)

ועכשיו הוא עובד יותר טוב...האוויר שהוא מוציא יותר קריר...וכן אני רואה שהוא לא עושה שום בעיות אם המערכת שלי..אם כול המאווררים....

אני מודה לכל אלה שעזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ORANGEJUICED, אל תגיד סתם דברים.

Shacham צודק חלקית - ספקי ג'נרי בחלקם לא אמינים (מתח לא יציב), ולכן יש כאלו שיחזיקו תקופה ארוכה ללא בעיות, ויש כאלה שיתקלקלו (ויקלקלו) אחרי זמן קצר.

לכן מומלץ לקנות ספק מחברה מהימנה ומוכרת.

זה הכל.

e.t מסכם כאן פחות או יותר את העסק... כנראה שהספק לא יעשה בעיות אבל יכולים להיות גליצ'ים עם ספקים ג'נריים.. בדיוק לפני שבוע נשרף לחבר שלי ספק ג'נרי 400 ואט, )ונקווה שרק הוא נשרף). (היה לו גם ווילאמט רק 1.7 ומפרט משהו שדומה לשלך..)

תחליט בעצמך.

אפשר תמיד לקנות ספק משהו כמו HEC 300 AR-T ב180 ש"ח וזה יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e.t מסכם כאן פחות או יותר את העסק... כנראה שהספק לא יעשה בעיות אבל יכולים להיות גליצ'ים עם ספקים ג'נריים.. בדיוק לפני שבוע נשרף לחבר שלי ספק ג'נרי 400 ואט, )ונקווה שרק הוא נשרף). (היה לו גם ווילאמט רק 1.7 ומפרט משהו שדומה לשלך..)

תחליט בעצמך.

אפשר תמיד לקנות ספק משהו כמו HEC 300 AR-T ב180 ש"ח וזה יהיה בסדר.

לא יודע עד לפני האמרז היה לי ספק גנרי של 280 והוא לעולם לא איכזב אותי..החלפתי אותו כי הוא כבר היה ישן...

אבל תודה על העצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...