צריך המצלמה למאוורר 80mm שיעשה תעבודה.... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המצלמה למאוורר 80mm שיעשה תעבודה....

shloosh

Recommended Posts

אבל בטוח שיש סיבות לשים את הקיט הזה של טרמלטק. חוץ מזה זה גם הרבה יותר נוח ומוסיף עוד משהו למארז...

אגב יש מצב שהאוברקלוק יפגע בגלל הספק כח? יש לי tsunami 350w שמחזיק דווקא מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמובן שעדיף מאוררים חזקים יותר, אבל לא תמיד יש צורך וג'נריים שבדרך כלל זורקים 30CFM יעשו את העבודה יופי

מבחינת הספק כוח? אי אפשר לדעת.. זה לא ספק אמין במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא ספק מהכי אמינים, אבל הוא בהחלט מחזיק מצויין את כל מה שיש לי כרגע. אם הג'נרים מעיפים ב-30cfm. בטח שעדיף מאוורים שיעיפו ב-40 בערך.

זה הורדה בטוחה לפי דעתי של 2-3 מעלות. זה הרי שיפור של כל המאוורים במארז ב-10,לא מאוורר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא ספק מהכי אמינים, אבל הוא בהחלט מחזיק מצויין את כל מה שיש לי כרגע. אם הג'נרים מעיפים ב-30cfm. בטח שעדיף מאוורים שיעיפו ב-40 בערך.

זה הורדה בטוחה לפי דעתי של 2-3 מעלות. זה הרי שיפור של כל המאוורים במארז ב-10,לא מאוורר אחד.

אף אחד לא אמר שמאוררים חזקים יותר זה לא טוב ולא יתן שיפור בקירור

גם אין וויכוח לגבי הכדאיות של הקיט של טרמלטק

הנקודה שאני בא להבהיר זה שבמידה ויש לך מספיק מאוררים במארז, ואין גרילים מיותרים שעוצרים את היכולות, 30CFM מספיק לקירור טוב של מארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה הרבה מה אתה משתגע..

איזה סינק יש על המעבד? תנקה אבק מהחריצים..

זרימת אוויר בסיסית טובה אמורה להספיק

מקדימה מאוררים יותר חזקים (שיוכלו להתמודד עם הגרילים) שיכניסו אוויר

מאחורה מאוררים סבירים (לפחות 30CFM) שיוציאו אוויר

בדלת מאורר שיכניס אוויר

ואם בא לך גם בגג מאורר שיוציא אוויר

כמו שאמרתי איפה שאין גרילים מספיק 30CFM

איפה שיש גרילים עדיף יותר מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טמפ' מומלצת?? אני לא יכול ככה נמאס מהטמפ' האלה....

יש על המעבד SK7+SF2!!

והרעיון לחתוף את הרגילים מקדימה הוא מצוין. אבל יש לי בעיה אחת. שאני לא מצליח להוציא את החלק הקדמי של המארז!! פשוט אי אפשר אני מפחד לשבור אותו מרוב שאני מושך והוא לא יוצא. ובמארז שלי זה עוד אמור להיות קל....

ואם אני אקנה את הקיט של המאווררים החזקים אני לא אצטרך לחתוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תצטרך אבל עדיף כי גם להם הוא יוריד את הזרימת אוויר משמעותית

ובקשר לפאנל הקדמהי עם אני לא טועה צריך למשוך אותו למטה ואז הוא מתפרק אבל לא בטוח :\

עם אני לא טועה קראתי מאמר על הRAIDMAX שהם גם אמרו שקשה לפרק את הפאנל הקדמי :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה הטמפ שהסמארט על מקסימום?

עקרונית אתה יכול להתחיל באוברקלוקינג כבר עכשיו אבל לא כדאי לעבור את ה 1.725V

תדאג שהטמפ במאמץ לא תעבור את ה 55+\- מעלות

ממליץ להוריד את הטמפ עוד לפני תחילת הא"ק, ע"י שיפור זרימת האוויר (הוספת\החלפת מאוררים) ניקוי אבק בין סנפירי ההיטסינק, רענון החומר הטרמי (תשתמש בחומר טרמי נורמלי ולא תחליפים מפוקפקים כמו שהציעו בפורום - ווזלין.... ::))

מאורר בגג יעזור

תדאג שהאוויר החם יתפנה כמה שיותר מהר, מאורר בגג ומאורר מתחת לספק כוח אלה המאוררים המוציאים הכי קרובים לסביבת ההיטסינק חשוב שיעבדו מהר

תשמור על הסמארט פאן (שעל ההיטסינק) במהירויות נורמליות (שלא יחשוב לרדת מ 3400 סלד!)

וזהו בסך הכל, כמובן שניקוי אבק משאר המחשב וסידור חוטים (שהיו צמודים לשלדה וכמה שפחות בחלל המארז) וגמרנו

אל תצפה לרדת ל35 במאמץ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הטמפ' שהסמארט על מקיסמום.... מבאס אני יודע.

אולי משחה טרמית נורמלית תעזור לי. חוץ מזה הכבלים באמת לא ממש מסודרים אצלי. אבל אני ממש לא יכול לסדר אותם! זה סיוט הם קצרים ויש יותר מדי.

כרגע נהם מסודרים בצורה לא משהו, אבל קשה לי לחשוב על צורה יותר טובה.

אני ודע לא מתחיל א"ק כי יש לי זיכרונות 33 לא משהו בכלל. ואני צריך להחליף ל-400. הסמראט פאן כרגע על 5400 חחחחח.

המשחה טרמית גרועה,סתם הביאו לי מהחנות משהו כי לא היה לי בבית. אולי זה בגלל זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...