עזרה בנוגע למפרט בסכום 6000 שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בנוגע למפרט בסכום 6000 שקל

WildClaw

Recommended Posts

ממה שהבנתי לנורטווד יש גבול סיבולת נמוך יותר מלפרסקוט ווהוא גם דורש יותר קירור

הפרסקוט אבל איטי יותר מהנורטווד

השאלה היא האם הבדל מהותי עד כדי כך, במעבדים של 3.0 3.2 3.4

עוד שאלה, האם עדיף לקנות ATI 9800 PRO או GF 5900 / GF 5800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר אז בדיוק להיפך. הפרסקוט מתחמם יותר ואמור להיות גם מהיר יותר (למרות שבמהירות המדוברת אין הבדלי ביצועים שתזהה בין השניים).

לגבי הכרטיסים החדשים - שאל בפורום גרפיקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא לא מסדרת הפנטיום, נורטווד ופרסקוט הן ליבות של מעבדי 4.

הנורתווד יותר מומלץ, כמו שאמר ידידינו אינטגרל, כי הוא מתחמם פחות, ולכן לא צריך מפלצתי מכו הפרסקוט, ובמקרים רבים הנורתווד אף יותר מהיר...

2. עדיף ריידון 9800 פרו.

3. הבדל לא מהותי, אלא אם כן הפרש המחיר הוא זניח, לך על ה 3.0.

יש GF6800 ב +-2000 שקל, אבל ה 9800 פרו עולה 1300 שקל. לפי דעתי לך על ה9800 פרו.

בשביל ה 6800 תצטרך ספק עוצמתי ואיכותי. זה ששמתי לך עונה על הדרישות לחלוטין....

איך קוראים לך? אני גם בגיל שלך מרחובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאמר והלכתי על הפרסקוט, באיזה הוצאה מדובר בנוגע לקירור, ספק חזק יותר וגוף קירור כלשהו ?

בחנות הזו שהלכתי אליה אין להם GF 6800 בפחות מ-3700 שקל שהוא נראה לי של , הם קונים מוצרים רק של ושל עוד מספר די קטן של חברות.

יש להם שם 9800 PRO של ATI ב-1640 שקל. בכל מקרה מחר אני אתקשר אליהם מהבי"ס לברר יותר על הכרטיסים שיש להם.

קוראים לי אמיר, אני לא מרחובות אני מהסביבה, ממזכרת בתיה

איפה אתה לומד ? יש לי כמה חברים בקציר וכמה בדה שליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדה שליט.. :)

בכל מקרה, לא מומלץ ללכת לחנויות שכונתיות כאלה, שלא מחזיקות מבחר, גם מה שהם מחזיקות זה במחיר מופרז, והם ינסו לדחוף לך זבל...

עדיף שתלך לחנות יותר מקצועית כגון KSP, ZIGZAG, PANDAS, NOACOMP ועוד...

אני עדיין ממליץ על המפרט שנתתי לך קודם, מזיגזאג ו KSP..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות שכנותית אבל לא עד כדי כך...

קניתי משם את המחשב הקודם שלי עוד מלפני 4 שנים והוא מחזיק לי לא רע... הם גם לא עשו לי בעיות עם האחראיות על הדיסק קשיח שהתקלקל לי שנה שעברה והחליפו אותו באחד אחר חדש יותר וגדול יותר

מה שכן המבחר שלהם באמת די עלוב אבל זו חברה די איכותית

אני אנסה להגיע איכשהו לKSP בראשון לקבל מהם הצעת מחיר או לפחות להזמין מהם את המחשב

אתה מכיר את גיא צלח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר, גם מכיר :)

זה לא משנה איזה שינויים פיזיים עשו לו, הוא עדיין לו פנטיום, הוא סלרון, חשוב לא לבלבל בין מושגים(ואנחנו כרגע לא בקטע של לעשות לאיזה לפנטיום או אנערף מה).

וצודק, התכוונתי נורתווד, תוקן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובות המהירות

אחד הלבטים הגדולים שלי הוא בעניין של האחריות של שהיא רק ל3 שנים, זה דבר די רציני כי מחשב נוטה להתקלקל אחרי זמן...

אני מצטער אבל לא הבנתי מה ניסית לאמר לגבי המארז - ג'''נרי  ???, שוב הידע שלי בנושא באמת די מוגבל..., אני בטוח שהמוכר לא עושה לי דיל מיוחד בקטע הזה יותר ממה שהוא צריך...

הזכרון הוא של KINGSTON ואת הדגם של הלוח לא רשום לי.

אני לא יודע אם החנות הזו מוכרת זכרון של SEAGATE, על איזו חנות אינטרנט אמינה את יכולים להמליץ, אני מדבר גם על מקום שאחר כך אם יש לי בעיה במחשב אני יכול לבוא שיתקנו לי אותו

RADEON 9800 PRO נחשב לכרטיס טוב ?, הוא לא ישן ? מה לגבי ה-X600 או X800, וגם הסידרה של GFORCE ?

המפרט הוא מחנות ברחובות

לאינטל אין אחריות לכל החיים! זה סתם גימיק שיווקי, ב-90 אחוז מהחנויות שהבם תקנה אינטל תקבל 3 שנים אחריות, ואם אתה קונה אינטל אתה באמת צריך אחריות לכל החיים למה אחרי שנה הוא מתפוצץ מהחום. בעיקרון לפרסקוט יש רק יתרון אחד ממשי על זה שאם אתה רעב אז אתה יכול להכניס משולש פיצה קפוא למארז והוא יהיה מוכן תוך דקה.

מעבד A64 הוכיח אמינות ואין איתו שום בעיות, כך שלא ממש תנצל את האחריות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש אחריות לכל החיים ברוב המקומות...

אבל זה לא באמת שימושי... בכל מקרה ב 3 שנים הקרובות קרוב לוודאי שתחליף מעבד, ואם לא פשוט תשמור על הטמפ' שלך והכל יהיה בסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר, גם מכיר :)

תמסור לו ד"ש...

אני יודע שהלוח אם הזה תואם אינטל אבל עדיין רציתי לברר אם הוא משתלם - P4800 SE SOUND/LAN 1G/SATA/DC

דבר נוסף שרציתי לברר הוא אם עדיף לי לקנות את הATI RADEON 9800 PRO או את ה- GF 6800

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_128&products_id=6972

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסרתי, הוא מסר חזרה :)

זאת שאלה של תקציב, אם יש לך עוד כסף להשקיע בשביל כ.מסך יותר טוב, אז קח את ה6800.

סבבה, תודה   :D

ה-6800, זה לא משנה שהוא של , זאת אומרת החברה טובה ? ובכלל של איזו חברה עדיף לקנות GF 6800, ה- PRO הזה שאני מתלבט עליו הוא של ATI ואמרו לי שהוא של חברה טובה

נראה לי אני אקנה את רוב המפרט מהחנות השכנותית כי מההשוואה שעשיתי הם יחסית זולים אפילו למחירים באינטרנט ואת הכרטיס מסך וכנראה גם את הדיסק הקשיח אני אזמין מפנדה, KSP או נועה. יש לך ניסיון טוב אם אחת החנויות האלו

אתה גם בא למכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...