האם צריך לצאת לשוק למגזר הפרטי מעבד INTEL טוב בזמן הקרוב ? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צריך לצאת לשוק למגזר הפרטי מעבד INTEL טוב בזמן הקרוב ?

GENERAL

Recommended Posts

אויי אויי אויי סתכל מה אתה אומר שכדי לקנות מסיבה שיש PCI-E שלא נותן ביצועיים בכלל יותר גבוהים לעומת X86_64 שנותן תוספת ביצועים מוכחת של כ30% אבל את זה אל תקנה זה לא העתיד מצטער להגיד לך אבל זה כן אי אפשר לא להגדיל את מספר הביטים כי אז לא יהיה לך כתובות מספיק גדולות לזיכרון ובכלל יש תוכנות שעובדות רק ב64 ביט.

האינטליום לא נכשל כיוון שאין לא BACKWARD COMP אלא משתי סיבות מחיר (עולה פי 4 מOPERATON) יעילות במערכת מרובת מעבדים זאת אומרת שני מעבדים OPERATON נותנים לך 195% ביחס לאחד ומצד אינטל 150% ביחס למעבד אחד וזה יורד כל הזמן ככל שיש יותר מעבדים למה אצל זה לא קורה כיוון שבOPERATON התקשורת לזכרון נעשת דרך הMMC ולא דרך NORTHBRIGE אחד.

עוד משהו הP4 באמת בוטל הליבה של הפרסקוט הכילה פי שנים טרזיזטורין משל הNORTHWOOD בכלל הליבה לא היתה הצלחה גדולה בתחילה ארכיקטורה של P3 היתה יעילה יותר משל P4 ולכן הDOTHAN והBANIAS יתבססו עליה יש לי רק משהו להגיד לך אתה לא צריך לקמפל כלום בלינוקס זה לא חובה זה שאתה לא מבין שום דבר זה משהו אחר ותאמין לי שגם לקמפל זה פשוט ביותר שלוש פקודות:

./CONFIGURE

MAKE

MAKE INSTALL

וזהו זה קומפל והותקנן וזה יותר מהיר כיוון שקומפל אצלך זה שאתה FANBOY של זה משהו אחר. היו טובים פשוט המונופול הרס אותה בדיוק כמו מיקרושיט

שחכתי משהו: בנתיים יש בעיות תאימות עם הIA32ETM של אינטל הווינדוס ולינוקס פתוחו לתאימות עם X86_64 של אז גם ולינוקס לא פועלים עדיין על IA32ETM של אינטל

נגיד שיתקנו את זה עדיין יפתחו יותר לX86_64 ואז יהיה בעיות תאימות לIA32ETM הבעיה היא שתקנן הX86 פותח ביחד והX86_64 פותח על ידי ועותק על ידי REVERSE ENGINERING על ידי משמע שהP4F עדיין לא שווה קניה ומעבדי הANOCNA הXEOEN החדשים שהם P4F  של שרתים

לא נותנים תוספת ביצועים כיוון שאין להם HYPERTRANSPORT ואם האתה כל כך FANBOY של היתה יודע שאינטל הכריזה לעבור לליבה כפולה כיוון שליבת הP4 היתה כישלון מהתחלה מבחינת יעילות

LOL LOL LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, זה חייב להיות אחד הפוסטים הטובים של השנה....

במיוחד אהבתי את הוראות הקומפילציה בלינוקס :xyxthumbs:

יש כאן הכל:

שגיאות כתיב היסטריות!

סמנטיקה מפוקפקת!

תחביר של ילד בכיתה.. אה, מהחינוך המיוחד!

ומעל הכל, ידע טכני שמגרד את האפס, מלמטה!

(כן, שוב הם שכחו לנעול את המשאיות של הקרקס, וזה מה שקורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר תפוחים היקר,

אתה לא מסוגל לנהל דיון טכני סביר. בניגוד לדבר ששתה מוטגן ורץ לכתוב הודעה מתחתיך, זה לא שאתה אהבל אנאלפבית,

אלא אתה עסוק בpitching חסר תקנה, ורואה את הדברים בשחור ולבן בצורה בוטה למדי.

משום מה אתה טורח לתקוף אותי על חוסר ידע או מיודעות במקום להתייחס בצורה עניינית.

חבל, אה?

(דווקא הייתי מעוניין לשמוע איך לכל הרוחות -64 זו ארכיטקטורת העתיד, כנראה שנוותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר תפוחים היקר,

אתה לא מסוגל לנהל דיון טכני סביר. בניגוד לדבר ששתה מוטגן ורץ לכתוב הודעה מתחתיך, זה לא שאתה אהבל אנאלפבית,

אלא אתה עסוק בpitching חסר תקנה, ורואה את הדברים בשחור ולבן בצורה בוטה למדי.

משום מה אתה טורח לתקוף אותי על חוסר ידע או מיודעות במקום להתייחס בצורה עניינית.

חבל, אה?

(דווקא הייתי מעוניין לשמוע איך לכל הרוחות -64 זו ארכיטקטורת העתיד, כנראה שנוותר).

האמן לי שאני משוכנע בנכונות דברי ואמנע מעצמי ומכל מי שישמע לי את קניית פצצת החום

והרעש P4 - עבר זמנה, שוב, לא מאמין לי תשאל את שחיסלה את המשך הפיתוח

של הליבה הזאת.

שמתי לב לכמה תקלות הבנה וידע ולכן לא רואה טעם בהיתעמקות בפרטים הטכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL LOL LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, זה חייב להיות אחד הפוסטים הטובים של השנה....

במיוחד אהבתי את הוראות הקומפילציה בלינוקס  :xyxthumbs:

יש כאן הכל:

שגיאות כתיב היסטריות!

סמנטיקה מפוקפקת!

תחביר של ילד בכיתה.. אה, מהחינוך המיוחד!

ומעל הכל, ידע טכני שמגרד את האפס, מלמטה!

(כן, שוב הם שכחו לנעול את המשאיות של הקרקס, וזה מה שקורה)

יש בהודעה שאתה מזלזל בה כמה נתונים חשובים שכדאי לך לשים לב אליהם,

למשל שיפור הביצועים ביחס למספר המעבדים במערכת, הפנטיום/זיאון עלוב

מבחינה זאת והאופטרון פשוט מצטיין בכך.

שלא נדבר על בקר מוכלל ועוד כמה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בהודעה שאתה מזלזל בה כמה נתונים חשובים שכדאי לך לשים לב אליהם,

למשל שיפור הביצועים ביחס למספר המעבדים במערכת, הפנטיום/זיאון עלוב

מבחינה זאת והאופטרון פשוט מצטיין בכך.

שלא נדבר על בקר מוכלל ועוד כמה דברים.

מעניין, אני טוען את זה בעצמי כבר בכל פעם שהנושא עולה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...