צריך מצלמה עד 900-1000 שקל - עמוד 4 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מצלמה עד 900-1000 שקל

arkady

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע. אני משתדל תמיד לצלם בלי פלאש, מכיוון שתמונות עם פלאש ישיר לא ראויות בעיני לשימוש מלבד למטרות שבהן אין משמעות לאסתטיקה, כמו תיעוד. זה נכון על כל , כולל על מצלמות הרבה יותר יקרות (כמו האולימפוס 5060 שיש לי היום). אם אתה בכל זאת מעוניין לצלם הרבה עם , כדאי שתתייעץ עם אחרים בפורום שיש להם את ה-G3, כמו למשל BigDickBastard (או איך שהוא קורא לעצמו). אני צילמתי מעל 1GB של תמונות עם הריקו, כולן ללא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה יש לא להבין. אני חושב שהתמונות שלי "בתנאי חושך" מדברות בעד עצמן. תזכורת:

Picture_023cropped_DCE.jpg

Picture_004shanhai_DCE.jpg

Picture 003_DCE.jpg

Picture 048_DCE.jpg

לגבי , כתבתי בפירוש ש"צילמתי מעל 1GB של עם הריקו, כולן ללא פלאש". מה עוד אני יכול להוסיף מעבר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה השימוש שלך,

צילום נוף לילי כפי ש-rangerman (תמונות מדהימות ;) ) צילם בהחלט יפות אך האם גם "מתחיל" יוכל להפיק אותן..

לדעתי מה ש-arkady רוצה לדעת האם הפלאש המובנה של המצלמה מספיק כדי לצלם גם אנשים ותמונות שבהם חובה .

עם כל הניסיון שיש לך rangerman (אני לא מזלזל בו חס וחלילה :hi:), ייתכן ולמשתמשים מתחילים כדאי שתפרט שימושים של "מתחיל" כגון צילום אנשים בחושך, נוף באור יום ועוד... ;)

מעניין באמת איפה BDB שיביא את התרשמותו מן המצלמה, כאמור - גם הוא התלבט לגביה הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מישהו כמוני שמצלם בלילה רק עם חצובה ולעולם לא עם , היא בהחלט טובה. אם אתה מתכוון להשתמש בפלאש, כדאי שתשאל משתתפים בפורום שיש להם ניסיון כזה עם ה-G3, אבל כדאי שתפתח דיון חדש כדי שאותם משתתפים ישימו לב לשאלה, משהו עם כותרת כמו "למישהו יש ניסיון עם הפלאש של ריקו G3?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...