שאלה לכל מי שקנה סמארט פאן - שקוף עם לדים כחולים! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לכל מי שקנה סמארט פאן - שקוף עם לדים כחולים!

Vatos-Locos

Recommended Posts

בזמן האחרון שמעתי כמה מקרים על אנשים שקנו מאורר לדים כחול (סמארט פאן) ונתקלו בבעיות כלשהם

חשוב לציין שלא מדובר על סמארט פאן הרגיל אלא רק השקוף!

בקיצור כל בעלי הסמארט השקוף שנתקלו בבעיות, מוזמנים להגיב כאן או לשלוח לי הודעה במסרים

מכוון שאני אישית הזמנתי וקיבלתי מוצר שכנראה פגום (מבחינת הלחמות ו\או חיבורים) ורציתי לדעת אם זה מקרה שכיח או תופעה מוכרת

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת כנראה הבעיה שלי, חיבורים על הפנים!

בסמארט פאן הכתום גם היו חיבורים דקים אבל לא עדינים עד כדי כך, והם לא עשו לי בעיות גם אחרי 20-30 ניתוקים

בקיצור אני שולח אחר הצהרים את המאורר חזרה לחנות, לפחות עשיתי בשכל וקניתי בחנות אמינה, יש חנויות שהיו מאשימות את הלקוח ולא היו נותנות החזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המוצר חדש וקנית אותו רק עכשיו, נועה בסדר גמור אני לא חושב שיעשו בעיות

אם המוצר נקנה מזמן הם יכולים לערער באמינותך ::) ולחשוב שזה נזק שנגרם ע"י הלקוח או משהו..

חוט קרוע כנף סדוקה ודברים מוגזמים כאלה כמובן שלא יתקבלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי קנה לא מזמן את הבאטרפליי וקיבל איתו את הBLOWER אותה בעיה החיבור 2 פינים שמתחבר לפנל שליטה נקרע עכשיו לך תלחים את זה..

הם עשו תחיבור הזה כל כך קטנה וצמוד למאוורר עם חוט כל כך צר ובנוסף כשהכבל מחובר כל כך קשה לנתק אותו מהמאוורר וזה מה שגורם לניתוקים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם OR, זה לא רק שהחוטים ממש עדינים זה גם החיבורים יותר מידי קשים ודורשים משיכה חזקה מידי, ולהחזיק בשני ידיים חיבורים כל כך קטנים זה לפעמים לא נוח

בכל מקרה אם המאורר שלך לא חדש הייתי ממליץ דווקא להלחים לבד

מכוון שקיבלתי את המאורר על המקום לא טוב ושום חוט לא קרוע הוא בא דפוק מהקופסא, אני שולח אותו חזקה לחנות (אפילו שלצערי אני יצטרך לחכות איזה שבוע עד שישלחו חזרה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...