כמה הייתם משלמים בשביל לקיים יחסים עם כוכבת פורנו??? :)))))))) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה הייתם משלמים בשביל לקיים יחסים עם כוכבת פורנו??? :))))))))

ORANGEJUICED

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

יאלה יאלה חבורה של טמבלים הייתי נותן הרבה {וגם אתם} בשביל לתת לאחת מהכוכבות החזקות כמו סילביה סיינט :ylsuper:

אוףףףףף כמה שהיא ובאצם כולן שוות רצחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בהן מספיק סיליקון כדי להרוג פיל...

אתה שם אותם ליד תנור הן נמסות

לשלם בשביל סקס יכול להיות חוויה..

אבל כוכבת פורנו??

הכוס שלה כל כך גדול שגם את הרגל שלי אני יכול להכניס לשם...

אני לא יהנה בגרוש..

זה לא מפריע למי שיש זיין של שור :lol:

ובנימה הזויה זאת נראה לי יהיה הכי טוב שמישהו ינעל את התראד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי משלם על סקס עם אישה אישית אני לא יכול לחשוב שאני מזיין אישה שאם לא הייתי נותן לה כמה ג'ובות היא לא הייתה שמה עליי.

כוכבות פורנו הן לא משהו אני יכול להפוך כול אישה לכוכבת פורנו בעזרת כסף ומנתחים טובים אישית גיליתי לפני שבוע את הבחורה המושלמת אלישה קטרברט משחקת בסרט איזו מין שכנה לדעתי הבחורה הכי יפה ופצצה בעולם יו אני פשוט מאוהב בה!.

http://www.celebscentral.net/photo/186/

אבל עזבו היא בגדר חלום יש דברים לא רעים בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק חחחח אתה זוכר כן נוסעים בקיץ לארה"ב לחפש אותה :xyxthumbs: :xyxthumbs:

גם אן אל יצא מזה כלום אולי נראה אותה חחח ואם גם לא יצא לנו לראות אותה לפחות נהנה שם שבוע שבועים חחח נמצא זונות אמריקאיות חחחח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי המנהל של פורןם כללי (והלואי שהייתי,או שאהיה),הייתי ישר נותן באן לשבוע לפותח הת'ארד+נעילת ומחיקת הנושא..

מה זה השאלות האלו.????? לאן הפורום מדרדר..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי באמת אתם אנשים מוזרים זהו פה אז אתם קולים "לא היתי משלם אגורה אני גבר" מה זה השטויות האלו הבן אדם שאל שאלה סתם בשביל הכיף מה רע

בחיית בכיף היתי הולך על jenna haze לא יודע עם היתי משלם אבל בכיף היתי מצטלם איתה וגם להרוויח וגם לא היתי מתבייש אני בטוח הרבה אנשים היו מקנים בי אז דיי לשחק את עצמכם אני גבר גבר לא נוגע בה היתי רוצה לראות מישהו מכם מסרב אם היא היתה בא אליכם ו מציעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...