בית ספר ערבי? לא בשכונה שלנו..... - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית ספר ערבי? לא בשכונה שלנו.....

Rule The Pc

Recommended Posts

ולמה אין השקעה בשכונות הערביות? לא שיש ביהודיות כי הפוליטיקקים מפתחים רק היכן שיש להם אינטרס אבל למה הזנחה איומה כ"כ בשכונות הערביות? אני אגיד לכם למה. כי את מי הם בוחרים לכנסת? את מי שצועק הכי הרבה ואח"כ משחק בברוגז עם הממשלה שלא שמה עליו ז** אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

slider, אם היתה השקעה בשכונות הערביות כמו בשכונות היהודיות, אני חושב שאולי היה סיכוי קל שקבוצת הורים יהודית תרצה להקים בי"ס בשכונה ערבית,

אבל כשהמצב הפוך, ואם אתה גר בשכונה המדוברת אתה יודע על מה מדובר, איזה ברירה אחרת יש להם לבי"ס בשכונה קצת יותר טובה ממה שהולך בשכונות הערביות

(תרגום למתקשים, אני מדבר בעיקר על תשתיות).

אתה לגמרי צודק, וזה באמת עצוב שהמצב הוא כזה. אבל זה לא סותר את מה שאמרתי בהודעות הקודמות.

ולמה אין השקעה בשכונות הערביות? לא שיש ביהודיות כי הפוליטיקקים מפתחים רק היכן שיש להם אינטרס אבל למה הזנחה איומה כ"כ בשכונות הערביות? אני אגיד לכם למה. כי את מי הם בוחרים לכנסת? את מי שצועק הכי הרבה ואח"כ משחק בברוגז עם הממשלה שלא שמה עליו ז** אח"כ.

צודקת לגמרי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפלגות הערביות אף פעם לא היו חלק מהקואליציה, איפה שהכח האמיתי נמצא.

חד"ש היא מפלגה חברתית מצוינת יחסית, למרות שבבחירות האחרונות איבדו קלף רציני, לצער כולנו הם לא מכתיבים את סדר היום הציבורי.

אם זה לא היה מעניין רק 5 ח"כ, אולי באמת מישהו היה מפנה לזה תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? מה אתה הצעת בדיוק?! "בואו נגיע איתם להסכם!" חח יופי רעיון מעולה יאללה צ'יק צ'ק בוא ערפאת אנחנו רוצים הסכם שלום, 'סדר?

על מי אתה עושה צחוק? אנחנו כן רוצים הסכם איתם, כן, גם ממשלות הימין רוצות הסכם. אבל לא בשיטת עמרם מצנע "כאילו אין טרור" כי זה פשוט לא עובד ככה.

כבר הלכנו לקראתם כ"כ הרבה פעמים, והם תמיד רצו יותר, זו העובדה. אין שום סימן מהם שהם רוצים שלום, הם אף פעם לא עושים את הצעד לקראתינו, גם לאחר שנעשה כזה צעד לעברם, הם רק רוצים לקחת כמה שיותר מאיתנו. העם שלהם אולי רוצה שלום, אבל לא מי ששולט בו, כלומר ארגוני הטרור

זה הפתרון היחידי - הריאלי - הסכם יהיה בסופו של דבר - וכן - אני בעד הקמת מדינה פלסטינאית - כי אחרי שתקום מדינה תהיה לנו הזכות האמיתית להגן על עצמנו.

הויכוח לא יגיע לשומקום - וכן - בבקשה לא להוריד אותו לשפה לא נאותה .

לילה טוב אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני נגד מדינה פלסטינית? להיפך אני מאד בעד.

ברגע שתושלם ההתנתקות, הגבולות יהיו מוגדרים (לפחות יותר מוגדרים מהיום) ואז אין שום מניעה להקמת מדינה.

חוץ מהעובדה שהם ירצו קצת יותר ממה שיש להם (לא בהכרח מבחינת שטח).

הבעיה של מדינת שהיא בחיים לא תוכל באמת להתנתק מהפלסטינים, תמיד המדינה שלהם כאשר תקום תחיה על האספקה שלנו ועל תשתיות החשמל והמים שלנו. אני רק מקווה שנקבל פיצויים מהאו"ם או ארה"ב על זה.

אבל בכל מקרה אני לא רואה איך יכולה לקום מדינה כאשר ארגוני הטרור שולטים ברחובות. ושמי שמיועד להיות בראש המדינה הזו הוא הטרוריסט הראשי.

זה פשוט לא הולך לעבוד.

הרבה ימנים חושבים שברגע שתהיה להם מדינה, ואז יהיה פיגוע או התקפה אחרת מצידם נוכל להכריז מלחמה ולעשות מה שבא לנו. זה לא הולך לקרות. אני רק מקווה שמדינת תמשיך לעמוד על עקרונותיה, ושארה"ב לא תוותר לפלסטינים בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומרת לנתק להם את התשתית, אם הם בוחרים שהם מדינה נפרדת, אז שיבנו גם צנרת נפרדת. פשוט לנתק להם את המים ולהזרים את הביוב שלהם בחזרה ברוורס. שהאו"ם ובוש יבנו להם צנרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה...

את תוקעת את הראש שלך בקיר אם את חושב שזה פתרון. אם את חושב שהאו"ם יראה את את ההזרמה של הביוב והסגירה של השיבר של המים כפעולות לגיטימיות (הרי זה השיבר שלנו! תחי מדינת ישראל!) אז את כנראה לא שמת לב לתגובה העולמית לכל פעולה ישראלית נגד הפלסטינאים. משהו כזה, לזמן ממושך, יגרום להריסת היחסים עם ארה"ב אפילו נקיטת סנקציות נגד . אם את חושב שהמצב הכלכלי לשנו על הפנים עכשיו, חכי לסנקציות. פה זה לא עירק שיש נפט שאפשר למכור בשעת משבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבינה ורואה את זה יפה מאד, אני פשוט לא מבינה למה לכל הרוחות אנחנו צריכים לספק תשתית לאספסוף של בבונים שמנסים לעשות הכל כדי למחוק אותנו מהאדמה הזאת. הם פעולות איבה ואנחנו צריכים לטפח אותם??? שהאו"ם יטפח אותם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה...

את תוקעת את הראש שלך בקיר אם את חושב שזה פתרון. אם את חושב שהאו"ם יראה את את ההזרמה של הביוב והסגירה של השיבר של המים כפעולות לגיטימיות (הרי זה השיבר שלנו! תחי מדינת ישראל!) אז את כנראה לא שמת לב לתגובה העולמית לכל פעולה ישראלית נגד הפלסטינאים. משהו כזה, לזמן ממושך, יגרום להריסת היחסים עם ארה"ב אפילו נקיטת סנקציות נגד . אם את חושב שהמצב הכלכלי לשנו על הפנים עכשיו, חכי לסנקציות. פה זה לא עירק שיש נפט שאפשר למכור בשעת משבר.

איזה תגובה עולמית לפעולות ישראליות..? מקסימום האו"ם מתכנס ומחליט:

"ישראל - נו נו נו!" ;D

ytoledano - לאיזה אלטרנטיבה אתה בדיוק מתכוון ומה יותר גרוע בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק אחת הסיבות למה צרייך לתת להם מדינה - אנחנו לא נצתרך לעשות להם גנון ולהיות אחראים עליהם. הכינרת בקושי מספיקה לנו אז גם הם צריכים לקבל?

בקשר לבית ספר - למי אכפת? מה נראה לכם שהם יבואו ויתחילו לעשות הפגנות אלימות או ינסו לפוצץ אותך? מדובר בילדי בי"ס יסודי שרוצים להיות שם בדיוק כמו שאתה רוצה אותם שם - הם לא. הם ישמרו על פרופיל נמוך כי הם יודעים שעם הבעיה ה-1 שתצוץ איתה יצוצו גם ימנים קיצונים שינסו להטמין שם פצצה או להתחיל מכות וזה כבר הרבה יותר ממה שאני יכולה להגיד על תלמידים בבתי הספר העבריים שלא מתביישים מכלום וחופשי עושים ונדליזם בבתים הסמוכים למבנה בית הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...