עזרה עם מפרט המוכר שיגע אותי! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם מפרט המוכר שיגע אותי!

PayneBack3251

Recommended Posts

תראו באתי היום עם דוד שלי לחנות מחשבים ישר אמרתי לו לקחת AMD

המוכר כל הזמן אמר שamd מתחמם מהר והוא ישרף לנו כל יומיים ורק מי שיודע להתעסק עם כל הקטע של החומרה אז הוא צריך לקנות את זה כאילו מישהו שמבין במודינג וכל זה צריך לקנות מעבד כזה...ואז הוא הציע prescot ישר אמרתי לו שזה בכלל אין מה לדבר הדבר הזה הוא תנור חימום אז המוכר אמר שאני צודק אבל בגלל זה הוא מביא איתו מאוורר חזק מאוד ומארז קשיח שככה לא יהיה רעש של המאוור...מה אתם חושבים?

לפני שאתם רואים את המפרט המחשב הוא בשביל דוד שלי ולבן שלו שהוא בן 8 ככה שלא צריך כרטיס מסך טוב במיוחד והמחשב הוא בעיקר למשחקים קטנים ולראות בו ...

וזה המפרט:

nadav1.jpg

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מביא איתו מאוורר חזק מאוד ומארז קשיח שככה לא יהיה רעש של המאוור...מה אתם חושבים?

אז ככה דבר ראשון לפי מיטב ידעתי לסוקט 775 עדיין אין יותר מדי פתרונות קירור ולכן הוא יתן לך בדיוק מה שכולם יתנו לך את הקירור סטוק של אינטל!

דבר שני תשכנע אותו לקחת axp 2500 יצא יותר משתלם ואז אפשר להשקיע בכרטיס מסך טיפה יותר טוב או עוד במקום לקנות תנור ממש יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה שאתם פוקחים את עיני...

תבנו לי בבקשה מפרט עד 4000 שלא יהיה יותר!

שיהיה של כרטיס מסך לא צריך משהו חזק משהו כמו fx5200

שיהיה בו כרטיס וצורב וכונן דיוידי מארז מהפירמה איכותיים של 2.1 ועכבר מקלדת וכל זה...בלי מסך!

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה צריך להיות אינטל?

מפרט בשביל ילד בן שמונה בהחלט אפשר לה"סתפק" בבארטון 2500+ ולוח פשוט, אפילו עם כרטיס מסך על הלוח.

אתה לא חייב לקנות דווקא בחנות הזאת, שלפי ההצעה שלה נראית כאילו הם ממש לא מבינים מה הם עושים שם.

יש לך מספר חנויות זולות ומעולות בכל רחבי הארץ, אלא אם אתה גר ממש בחור בטוח יש בסביבה של חנות טובה.

אני גם מאמין שבהפרש שתרוויח מחנות מקוונת טובה - תוכל להזמין את המחשב דרך האינטרנט/טלפון ולבקש הרכבה+משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תדפק אם תקנה מהחנות הזו, היא כבר נשמעת חנות של חובבנים שירכיבו לך מחשב בדיוק ברמה שלהם.

אני מציע לך שתתרחק מהחנות השכונתית הזו, לך לחנות עם מוניטין וניסיון גבוה יותר.

בלי קשר, תמיד נותנים את התמורה המלאה ויותר מזה לכסף שמשלמים, להיום מעבדיי פנטיום אפילו הרבה יותר חמים מAMD וכבר האימרות שמעבד מתחמם יותר ונשרף כבר לא רלוונטיות, היום מערכות ההגנה של הלוחות לAMD הרבה יותר אמינות וטובות, רק מה שנשאר זה לשבור את המעבד ושלא יפעל.

(פעם היה לי 4 2400MHZ עם כל השילוש הטוב ומכרתי אותו כי יש הבדל ניכר בינו לAthlon 1900+ שהיה לי - אתה מבין את ההשוואה? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגם מחיר כמות

AMD XP 2500 BOX RETAIL 565 ¤ 1

EPOX 8RDA3+ REV 3.2 550 ¤ 1

ADATA 256MB 400MHZ 330 ¤ 1

WD 80/7200 SATA 8MB 450 ¤ 1

GIGABYTE 9200 555 ¤ 1

ASUS X52 110 ¤ 1

LG DVDRW GSA 4082B 400 ¤ 1

כונן דיסקטים 1.44 50 ¤ 1

RAIDMAX Scorpio 868 Black 370 ¤ 1

ספק כח 400W 80 ¤ 1

מקלדת מולטימדיה 80 ¤ 1

MICROSOFT WHEEL OPTI PS2/USB 60 ¤ 1

CREATIVE INSPIRE 2500 315 ¤ 1

Thermalright SK6+ for AMD/INTEL 90 ¤ 1

זה המפרט שאני מציע לך וכמו שאמרו לפני אני מציע מעבד של אי אם די מהסיבה הפשוטה שהוא יותר משתלם מבחינת עלות/תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה אני יודע כמוכם שאיאמדי בהרבה הרבה יותר כדאיים מאינטל!

אבל זה לא מה שאנשים אחרים שלא מבינים חושבים...דוד שלי לא ממש מבין בכל הקטע הזה...

אז הוא מפחד הוא לא רוצה לרוץ כל שבוע לחנות להחליף איזה חלק...והמוכר בכלל הפחיד אותו בקשר לאיאמדי המוכר אמר לו שרק משתמשים כבדים משתמשים בזה אנשים שיודעים להתקין מאווררים ומודים למחשב ובגלל שדוד שלי לא יודע לעשות את כל זה אז זה יכול לההרס לו...

המוכר עוד אמר שכל דבר הכי קטן האיאמדי ישרף...

אז דוד שלי עכשיו מפחד לקחת את הסיכון...

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...