לוחות של ABIT.... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות של ABIT....

אורח athlon

Recommended Posts

טוב, הת'רנד כיום בארץ זה אסוס וג'יגה-בייט לגבי מרבית לוחות האם, ואין כמעט התעניינות בלוחות של חברות אחרות. לפעמים קצת AOPEN, או MSI אבל לא יותר מזה. קשה לי להבין כיצד היבואנים/הצרכנים/המשווקים מתעלמים באופן כ"כ גס מייצרנית הלוחות ABIT, שהיא אחת מהמובילות בתחום, בעלת לוחות מעולים ויציבים ביותר וגם בעלי יכולות אובר-קלוק נהדרות יותר מכל חברת לוחות אם אחרת. ABIT היא זו שהמציאה את הלוח הראשון שאפשר היה להגדיר בו את מהירות ועוצמת החשמל למעבד דרך הBIOS, הלא זה הSoftMenu המפורסם, וכיום הוא עומד גל גרסא שלוש ומשווק עם הלוחות החדשים ביותר של ABIT.

בכל פעם שאני משדרג/בונה לעצמי מחשב חדש אני נותן הצצה ללוחות האם של ABIT, שפעם הייתה מיובאת באופן יותר טוב לארץ ע"י אקסלנט, וכיום זו האחרונה או שלא מיבאת לוחות עדכניים או שמיבאת וכמעט ולא נותנת שירות(חשבתי לכתוב נותנת שירות גרוע, אבל קשה לי לחשוב על שירות ואקלסנט הולכים ביחד).

עכשיו, כשאני בודק לוחות לקראת המחשב הבא שלי:Athlon XP600 עם לוח KT266A, בעל 6אפיקי PCI לפחות, ואם אפשר כאופציה בקר RAID(אם זה היה O/B אני אוותר על PCI אחד) ויכולות אוברקלוק טובות. הGIGABYTE נראה די בסיידר, אבל יש לו רק 5 PCI, ואחד מהם(מספר אחת) לא יכולים לעשות בו שימוש כלל כי הוא משתף IRQ עם כרטיס המסך, מה שמשאיר אותי עם ארבעה, אבל אני צריך לפחות חמישה בשימוש(היות ואני צריך להפרד ממודם ה56K ISA שלי במחשב הראשי). בעודי מסתכל על לוחות שונים, אני לא מצא שום לוח העונה על הדרישות שלי, למעט לוח אחד, וזה הלוח של ABIT...

אבל מה?

לא מייבאים אותו לארץ בשום צורה שהיא, כל חנויות הרשת הגדולות ששאלתי לגבי יבוא של לוחות ABIT הם אמרו לי שהם לא מעוניינים להתעסק עם זה... זה נראה כאילו עוד פעם העידריות הישראלית הולכת אחר ASUS ומיבאים לארץ לוחות אסוס כמו שמייבאים אינטל, כי עכשיו כולם נעולים על אסוס, והיבואן, ליגד, מחכה את השיטות של איסטרוניקס, כאילו רק הוא מייבא לוחות מקוריים ונותן להם אחריות לכל החיים.

לבסוף, השאלה שלי היא:

למה לא מייבאים לוחות של אביט לארץ?!?!?!?!?!

תסתכלו על הלוח הזה:KR7A-RAID של אביט, באתר של החברה(www.abit.com.tw) זו הפנינה שבכתר ממש!

ולמה למה לא מיבאים... למה? :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Welcome to Israel. >:( >:(>:( >:(

עד שמצאתי את הלוח שלי. שד"א אני מאוד מאוד מאוד מרוצה ממני אחרי שראיתי את ה a7v133. אבל עדיין יש פה עניין של כסף A-Bit יותר יקרים בארץ ויש מבחר מצומצם של החנויות שמביאות לבד. הלוח שלי לבד עלה לי 1000 שקל. אבל אני שמח שקביתי אותו ולא .

אז כרגע הברירה היחידה שלך זה להזמין לבד, או לבקש מאיזה חנות שתייבא בשבילך. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, גם אותי עשקו על לוח של לפני איזה שנה(KT7-RAID) באקסלנט, עלה לי קרוב לאלף שקל, אבל הלוח מצויין עם פיטשרים מצויינים. למזלי, קיבלתי לוח לא משומש סגור באריזה.

מאיפה אתה הישגת אותו?

אגב, זה אותו דבר לגבי לוחות של , ואם שמת לב מאז שלא מיבאים אותם גם לא מעדכנים באתרי החומרה הישראלים לגבי הלוחות האלה כשהם יוצאים(כי כל האתרים הם בד"כ בבעלות של חנות, שלא יכולה לספק את הסחורה הזאתי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הבא שלי הוא KR7a-RAID שצריך לצאת בדצמבר, ואני מתכוון להזמין אותו און ליין מחו"ל.

כשהוא יצא אני יקנה איזה AthlonXp אולי את ה 1900+ תלוי מה יהיה אז.

בהתחשב במפרט שיש לך כרגע ועל מה שאתה הולך לקנות, שם המשפחה שלך הוא גייטס במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...