כמה שאלות בקשר לאוזניות זלמן 5.1 .. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר לאוזניות זלמן 5.1 ..

nadaw

Recommended Posts

אבל זה ברור שהאזניות של זלמן לא אודיופיליות !! לא אמרתי אחרת !!!

אז תראו.. האם שווה תזלמן.. שמספק תסחורה ברמה טובה יחסית.. חוץ מבסטריאו... או אודיופיליות "פשוטות".. או מערכת סראונד פשוטה...

הצעות לכל קטגוריה !!

מה האזניות הכי טובות ב400 שח ?

צודההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע למה אתה ישר מניח שאפילו אם זוג אוזניות לא יהיו טובות למוזיקה, הן יהיו טובות לסרטים.

אני מבין שבמשחקים העיקר זה אפקט "תלת מימדי" משכנע ויעיל, אבל בסרטים, לא רק הסראונד זה העיקר. מה, בסרטים אין מוזיקה?

יש, והרבה, קח לדוגמה שני סרטים מאוד פופולריים: שר הטבעות והמאטריקס; לשר הטבעות יש פסקול מאוד מרשים, עם הרבה כלים והרגשה של מוזיקה קלאסית, והרבה יותר קשה לשחזר אותו בצורה מספקת מאשר מוזיקה מזרחית (אם אתה לא מאזין למוזיקה מזרחית, התנצלותי).

גם במאטריקס יש פסקול מצוין, אפילו שאני לא חובב של מוזיקה אלקטרונית. והרבה אנשים משתמשים בו לסקירה של ציוד.

תראה, אם אוזניות הן חרא במוזיקה, למה שאותה מוזיקה תשמע פתאום טוב אם היא באה מ- ויש לה עוד כמה ערוצים?

אם אתה כל כך נעול על אלה, תהנה, רוב הסיכויים גם שאוזניות "רגילות" ברמת מחיר שלך לא יספקו אפקט סראונד טוב כמו הזלמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-dude, האוזניות סראונד של סוני(אם אתה מתכוון למה שהראתי פעם אחת ב-Audiocubes2.com) הן סטראו! פשוט יש להן "רסיבר" שמעביר סראונד לסטראו בצורה טובה יותר.

וכמו שאמרתי לפני זה, אפקא מצוין של סראונד ניתן ליצור גם עם אוזניות סטראו(ונתתי אפילו קטע שמדגים את זה מצוין).

האוזניות הכי טובות ב400 שקל(זה מגלישה רבה בהד-פיי ושם דיי מסקימים על זה) הן ה Beyerdynamic DT231 אצל

http://www.toddthevinyljunkie.com/products/product.php?id=232

ב60- 10% הנחה = 54 דולר= 250~ שקל + מקסימום 150 שקל משלוח (לא יותר מזה בטוח. רק כדי לשלוח לישראל, אתה קודם צריך לשלוח להם אימייל עם בקשה מיוחדת לשלוח לפה ושהם יתנו לך מחיר)= 400~ שקל.

אומנם זה יוצא דיי הרבה על המשלוח, אבל אתה יכול להיתתנחם בעובדה שרוב האוזניות שנמכרות פה(בדרך כלל Sennheiser) נמכרות במחיר כפול ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות של זלמן בכלל לא איכותיות, גם לא במשחקים.

אפקט מצוין ומאוד משכנע של סראונד ניתן ליצור גם עם סטראו, ראה(זאת אומרת "שמע"):

http://www.am3d.com/sounds/mp3_256kb/AM3d_introduction_high.mp3

כמובן שהאפקט נשמע הרבה יותר טוב על איכותיות(ועם מערכת איכותית)-כמו שלי למשל.

מדהים אפילו עם של 20 שקל (מה שיש לי, קניתי בסופר :lol: :lol:) זה נישמע מדהים

אבל לא כל סרט/משחק ישמע ככה מה שאומר שכן עדיף סראונד לזה . לא ?

טוב אז ככה יש לי שאלה האיכות של האוזניות שלי מספיקות לי אני לא צריך יותר אבל אני כן רוצה סראונד שקט לסביבה ולא יקר

אז הזלמן יתאימו לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האוזניות האלה הם מעולות לפי דעתי במשחקים ובסרטי אבל בשביל מוזיקה יש לי אחרות כי האוזניות האלה פשוט גרועות ולא נשמעות טוב ששומעים :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

שיחקתי דום 3 ופאר קריי אם האוזניות והחוויה פשוט מדהימה!! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך מה שאני צריך...... אבל עדיין לא קיבלתי תגובה שעוזרת...

למה??? :'(

אתה בא לבקש עזרה , אז עזרו לך...זה שלא הקשבת בכלל מה דעתם לא אומר שלא עזרו לך.

אני רואה שאתה נעול על הזלמן , אז למה אתה לא לוקח אותם?

אתה כעיקרון יכול ללכת לחנות מוזיקה קרובה ולראות איזה יש להם , כמובן שהמחירים הם לא כמו בחו"ל אבל זאת כבר החלטה שלך איפה לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למוזיקה כדאי ללכת לחנויות מוזיקה ולשמוע שם ... ראיתי כמה דגמים מעולים של KOSS לי גם יש 2 זוגות של זלמן וזוג של KOSS...

זלמן אחד של אבא שלי אחד שלי למשחקים והקוס למוזיקה בלבד... :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TommyW תן לי ריוויו מהיר לאזניות...

הן ממש גרועות במוזיקה? עד כמה? ובמה זה מתבטא?

אילו אזניות אתה מעדיף? את הקוס? או הזלמן? האם הסראונד נשמע אותו הדבר עם הזלמן ועם הקוס? דמוי סראונד בקוס?

אפשר בכלל להשוות בינהן בסראונד?

צודהההההה תשתדל לענות על כל השאלות בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.האוזניות לא בנויות למוזיקה רק למשחקים וסרטי

2.אוזניות של זלמן למשחקים ואוזניות של קוס למוזיקה אין מה להשוות פה...

3.באוזניות של זלמן יש סראונד אמיתי ואהבתי את זה והקוס זה בכלל משהו אחר והן בנויות למוזיקה בלבד!!

4.הלזמן במוזיקה יוצרות צליל מעצבן לפעמיים ואני שמעתי את זה הרבה חוץ מזה המוזיקה נשמעת שטוחה ויש הבדל גדול במוזיקה בין הקוס לזלמן

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הזלמן כי מערכת סראונד טובה אין ב-500ש,ח לפי דעתי!!! :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קנה את הזלמן בלי לחשוש למשחקים וסרטים הם מעולים!!! :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...