הורדתי 12 מעלות בעזרת סידור חוטים וניקוי האבק תאמינו לזה או לא? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדתי 12 מעלות בעזרת סידור חוטים וניקוי האבק תאמינו לזה או לא?

ExploiT

Recommended Posts

אנשים מה קורה אצלי הכול קריר וטוב וגם למחשב של אח שלי 4 למי שלא יודע תראו עשיתי לאח שלי מוינג לפני שנה הוספת חלון כבלים עגולים וסידור חוטים

צביעה לפני כחודש קניתי למחשב שלי ספק באטרפלי של טרמינל טיק וקיבלתי איתו פאן באס עם מאוור כזה עגול מכייון ויש לי 4 מאוורים במארז פלוס עוד 2 בספק ועוד אחד למעבד ולא היה לי מקום למאוור הזה שמתי אותו אצל אחד שלי שיקרר תגיפה 2 שלו. היום המשחב של אח שלי בדקתי תמפרטורה היתה 47 אז פתחתי תמארז סדרתי תחוטים של הפסק כוח שהיו עוד יותר מסודרים ממה שהם עכשיו וגם את של ה אידי וניקיתי את הראם מאבק ותהיטסניק של המעבד ואת כול הלוח ותגיפה 2 ניקיתי הכול עם האלכוהל ושאבתי אבק סידור חוטים חיברתי הכול וווווווווווווווווווווו הטמפרטרוה כעת 35 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לול 12 מעלות פחות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה לא נרומלי! קיצר תפרקו תמחשב תנקו הכול יסוי סידור חטוים יסודי ותהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להאמין השאלה זה רק כמה אבק היה קודם

אני אתמול נתקלתי במחשב שהיה כ"כ חם שהוא היה מכבה את עצמו טיפה אחרי ההדלקה זאת אומרת שאפילו אין לי מושג לאיזה טמפ. הוא היה אמור להגיע

אחרי שניקיתי אבק מה HEATSINK ולא שיניתי שום דבר אחר הטמפ. ירדה ל 15 מעלות מתחת לטמפ. שהוא אמור לכבות את עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , נשמע לי קצת מוגזם 15 ו12 מעלות , בעצם העובדה שמורידים אבק...

אבל יכול להיות.

ולפותח הת'רד , עשה טובה , תעבור על ההודעה הראשונה שלך , ותתקן את המילים.

זה כאילו שכתבת מהר מידי , והתבלבלו לך פול אותיות + שגיאות כתיב + מילים שהחסרת אותיות בכלל + תוסיף פסיקים נקודות

קיצר , תסדר את זה יהיה הרבה יותר נוח לקרוא.

לדוגמא :

מוינג

מאוור

אחד (אח)

משחב

פסק

יסוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה זה פשוט שאבק חוסם את הסנפירים בהיטסינק ומונע מכמות גדולה של אוויר להכנס בינהם ולקרר, מה שהורס את כל המטרה של הגוף קירור

מה עוד שכמויות גדולות גם מפריעות לזרימת אוויר ולתפקוד נורמלי של המאוררים

עד כמה שהבנתי חוץ מניקוי הוא גם סידר חוטים והוסיף מאורר או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפש סחטן אחי.....אכן אבק זה אויב לא קטן.....ובפי שאלה קטנה...במארזים חדשים (כדוגמת צ'נברו XPIDER) יש פילטר שחוסם כניסה של אבק מהמאורר שמכניס אוויר.

עכשיו במידה ויש מאוורר מכניס...מאורר מוציא..וזהו..ודלת המארז סגורה...זאת אומרת שלא יכנס אבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי ירד בסביבות 12 מעלות

לדוד שלי יש נגריה. ויש לו את הדוחס אוויר. אז יש איזה מתאם שגורם לאוויר לצאת בחוזק. לא נישאר טיפת אבק על המחשב בשום מקום... המכשיר הזה פשוט מדהים. כאילו החלקים הוצאו מהקרטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ תודה רבה ובקשר לשגיאות כתיב שדובר אליהם כאן , הן קרו מכיון שמיהרתי לחיפה וכתבתי אז זה במהירות. ותודה על הציון לשבח :D על ההישג הזה

וכן האבק אויב יותר גדול מהחום הנורא זבא לכאן כול קיץ תאמינו לי איזה כמיות אבק הואצתי מהיטסניק של המעבד אם היה לי זמן ההיתי תופר מזה פאה :\

והנה הפרטים לפני הנקיון

לפני

טמפרטורה רגילה ללא מאמץ 47-46

טמפרטורה במאמץ 53-52

אחרי

טמפרטורה רגילה ללא מאמץ 35-34

טמפרטורה במאמץ 37-38

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...