סביבה עוינת לאינטל/ פרו AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סביבה עוינת לאינטל/ פרו AMD

oMer_Hasarut

Recommended Posts

נראה לי אנשים נהיו פה אנטי אינטל...

אולי אני לא קורא בנצ'מארקים, ולא השוואות בין המעבדים, אבל כל פעם,כל מפרט שמנסים לדחוף פה שמים אותו מבוסס ...

אני יודע שאמנם , לפני הליין של 64 BIT נתנו יחס ביצועים בתמורה לכסף בצורה יותר טובה מאינטל (זה לא אומר שהם היו יותר טובים אלא יותר משתלמים)

אבל עכשיו כשה-64 BIT של עולה כמו מעבדים של אינטל, אנשים עוד תקועים במחשבה שצריך רק ונהיו ממש פאן בוי של AMD כולם פה.

אני אמנם לא קראתי בנצ'מארקים, ואני לא יודע מה באמת עדיף, אבל יש לי תחושה שיש פה הסתיגות מאינטל רק בגלל דעות קדומות....

סליחה אם אמרתי דברים לא נכונים אבל זה התחושה שלי, וכמו שאני אומר שאינטל טובים בלי לקרוא בנצ'מארקים והשוואות בין המעבדים שלהם למעבדים של AMD, אני בטוח שהרבה שאומרים ש-AMD עדיף, גם לא קראו שום בנצ'מארק או השוואה בין ל-AMD...

אני יודע שיש פה אנשים שמבינים, ובטח מבינים יותר ממני, לכן אני אשמח אם תתקנו אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש תמיד בכל מקום אנשים קיצוניים ונעולים. שונאי אינטל, שונאי LG, שונאי WD.... אםתשאל למה אז רובם לא ממש יודעים. שמעו איזה מנטרה ומדקלמים אותה.

אבל פה רוב נותני המפרטים הטובים יתנו אינטל איפה שטוב לתת אינטל ו איפה שצריך לתת . ואת זה אני אומר בתור חובב מושבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שאין להם הרבה תקציב והם רוצים מפרטים שיחזיקו משחקים כמו דום 3 וכאלה, זה כאילו או לקחת 2500 BARTON עם 9800 פרו נגיד לבין אינטל 2.8 עם 9600 פרו, יותר משתלם לקחת מערכת מבוסס שלא נופלת מאינטל בהרבה ושתחזיק משחקים כבדים או ההפך

בכללי מצוינים ומהירים אבל ביחס למחיר יש דברים יותר משתלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה נותנים את המפרטים הכי טובים שאפשר לתת במחיר מסוים, כלומר שיחס העלות תועלת שלהם יותר טוב (יענו כמה שיותר תועלת לתקציב).

את המחשב שלי קניתי לפני מספר חודשים עוד שלא היו amd64 בשוק. גם אני המלצתי לכולם על בטווח מחירים מסוים וגיליתי שבאותה תקופה בסביבות ה- 1000 שקל יותר משתלם לקנות P4 2.8C מאשר את ה AXP 3000, לדוגמא. ואני באתר הזה כבר המווון זמן ;)

בקיצור תאמין לנו שרוב התגובות נכתבות פה במחשבה ולא מתוך היות המשתמש פאן בוי של חברה מסויימת, מה שנראה לי מפגר למדי.

הרבה אנשים אוהבים את ו- ATI מהסיבה שהם הביאו לקץ המונופול מצד ו- . מאותה סיבה שכל העולם יאהב את החברה הראשונה שתתחרה במיקרוסופט ברצינות. אבל לדעתי זה לא מונע מרוב הפורום לבחור במוצר של ה"מונופול" (יענו החברה היותר ידועה) אם הוא פשוט יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה הוא לא אנטי Intel (תמיד יש קומץ.). אבל אם תשים לב לבאנצים האחרונים תראה שהמעבדים של AMD מציגים יחס ביצועים טוב מעל המתחרה מבית Intel.

לצערי מעבדי הנורטווד © הוחלפו על ידי הפרסקוט שממש זאת פאשלה מצד Intel. כי אף אחד לא רוצה מעבד שיגיע לטמפ קיצוניות. כי אם המעבד חם זה ישפיע על טמפ' המארז.

תיקרא את הביקורת הזאת

http://www.hardocp.com/article.html?art=NTI0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שחלק מכם אומרים זה שאינטל יותר טוב .

אבל אתם מציעים בגלל שהוא יותר משתלם ביחס למחיר ??

סתם בוא נגיד ויש לי עכשיו הרבה כסף ואני רוצה את ההכי טוב לא אכפת לי מה המחיר מה תמליצו או אינטל ?

בביצועים תכלס מי לוקח או ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה מאוד פשוטה: אין שום סיבה לקנות , בשום טווח מחירים שהוא. במחירים הנמוכים יש את הAXP, במחירים הבינוניים-גבוהים יש את הA64.

הA64 הוא אבסולוטית מעבד הdesktop המהיר ביותר בעולם, בלי שום סיכוי לתחרות מאינטל. אין כל קשר לאפליקציות 64 ביט, אני מדבר על 32 ביט בלבד.

אפילו בשרתים נשרכים מאחור.

אם היית קורא בנצ'מרקים, היית מבין למה אין שום סיבה לקנות , ואני עדיין לא מבין למה אנשים מתעקשים על .

במערכה הזאת, אינטל הפסידו (ולא נראה שהפרסקוט הביא אותם לאנשהו). בוא נחכה לסיבוב הבא, אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

x0d אתה טועה, A64 אמנם עדיפים על אינטל בכמה תחומים, אבל אם היית קורא את המדריך לקניית מעבד שפורסם פה, היית רואה שלאינטל יש עדיפות בתחומים שונים..

ציטוט מהביקורת שנתת:

"Bottom line? The Good - The Athlon64 3200+ and FX 51 deliver the best overall performance we've seen from any CPU line to date. The Bad - The Athlon64 3200+ and FX 51 are going to be overpriced for the gaming and enthusiast market. The Ugly - The Athlon64 and FX 51 will very likely not be available in any great quantity until next year...but that remains to be seen."

פה הם אומרים ש-ATHLON64 ו-FX51 מעבדים שמציגים יכולות מצוינות, אבל מה שרע שהם מאוד יקרים. במאמר הם מציעים את ה-Pentium 4 2.4c כתחליף טוב ל-Athlon64 3200+. (בעמוד 6 תחת הכותרת The Bad)

המסקנה הזאת שלהם אומרת, שדווקא מעבד אינטל יתן את היחס ביצועים תמורת הכסף יותר טוב מ-, מה שפעם היה הפוך ואתם כל הזמן המלצתם על ולא על בשל כך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(סליחה שאני פותח שנים רצוף, זה לא עניין של הקפצה, אלא אני צריך לענות פה לכמה נקודות שהועלו..)

יש תמיד בכל מקום אנשים קיצוניים ונעולים. שונאי אינטל, שונאי LG, שונאי WD.... אםתשאל למה אז רובם לא ממש יודעים. שמעו איזה מנטרה ומדקלמים אותה.

אבל פה רוב נותני המפרטים הטובים יתנו אינטל איפה שטוב לתת אינטל ו AMD איפה שצריך לתת AMD. ואת זה אני אומר בתור חובב אינטל מושבע.

אני מסכים איתך במאה אחוז... תאמין לי אינטגרל שאני סומך עליך במפרטים שאתה מציע לאנשים, וראיתי שאתה מציע לא מעט מפרטים.

זה באמת הבעיה, אנשים שסתם הולכים אחרי הזרם ואומרים שטויות כמו למשל:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=81279.0#msg694487 (פותח הת'ראד).

עכשיו, אחרי שיצאה הסידרה של ה-64 ביט של AMD והמחירים הם כשל אינטל ואף גבוהים בחלק מהמקרים (ע"ע FX51 FX53) אנשים צריכים לצאת מהראש של מה שהיה פעם, ש-AMD נתנו יחס ביצועים תמורת הכסף בצורה יותר משתלמת מאשר אינטל.

אנשים צריכים להבין של-AMD יש עדיפות בתחומים שונים ולאינטל יש עדיפות בתחומים אחרים. (המדריך לקניית מעבד מסביר זאת בצורה מקיפה- http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=72097.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אנשים נהיו פה אנטי אינטל...

אולי אני לא קורא בנצ'מארקים, ולא השוואות בין המעבדים, אבל כל פעם,כל מפרט שמנסים לדחוף פה שמים אותו מבוסס ...

אז אם לא קראת באנצ'מרקים מדוע אתה מגיע למסקנה הזו?

עם זאת אני חושב שההגדרה "אנטי אינטל "היא מוגזמת. תבין - כל ההמלצות שאנו נותנים מתבססים על באנצמרקים ועובדות, אני לא אהיה הראשון להודות שבעצם ההבדל בין ה A64 לאינטל לא כל כך גדול. אבל ל Athlon64 עדיין יש יתרון קל, ולכן קל לנו יותר להמליץ עליו ביחס לפרסקוט.

אם כבר, מה שאותי  מרגיז זה  ה"אנטי AMD" שיש במקומות רבים אחרים. והם לרוב נובעים אך ורק מדעות קדומות. הרי הטענה ש נשרפים (למרות שה A64 יותר קר מהפרסקוט) או הטענה שהם לא אמינים, או בעלי בעיות תאימות, או לא מציגים ביצועים טובים. כולן שטויות מוחלטות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות

אני עד לפני איזה חצי שנה חשבתי שאינטל זה הדבר היחידי ששוה לקנות.......

המעבדי C שלה היו ממש פצצה יחסית למה שהיה לAMD

עכשיו המצב התהפך.. האלו מחירים אבל הביאו מעבדים שלוקחים את הE של אינטל...........

אז אני עכשיו מעדיף 64.......

אם לא זה אז נורת'ווד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על יותר מאשר על כי בליין האחרון ה A64 לוקח את האינטל במשחקים וברוב האפליקציות חוץ מקידוד ועריכה

ורוב האנשים מוכנים לוותר על כמה דקות מהחיים שלהם בשביל להנות מעוד כמה פריימים במשחקים

ואני רחוק מלהיות פאנבוי של אחת החברות יש לי p4 2.8c ו p4 2.4b ו p3 1ghz ועוד כמה ישנים ,סאלרונם למינהם ופאנטיום 1

בנוסף לAMD k6-ii 400mhz ואת המעבד הנוכחי

הפרסקוט לדעתי כישלון ואני צופה שהאינטל ימירו את סדרת הדותן לדסקטופ או את יונה העתידי ואז נראה כבר מי יהיה עדיף :)

לא כל מי שממליץ הוא אנטי או אנטי זה מצב קיצוני להיות אנטי של אחת החברות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו

המעבדים של הם הכי טובים

בזמן שאתה משלם

$985 - Pentium 4 3.4GHz 800MHz 2MB Extreme

אתה יכול להשיג את ה $830 - Athlon 64 FX 53 939

$637 - Athlon 64 3800

שהם ב 20-40 אחוז יותר טובים מהאינטל ב overall

ושלא נדבר במשחקים , לפעמים ההבדל הוא בערך 100fps.

ל יש תשובה לכל מעבד של

והתשובה של הרבה יותר טובה :xyxthumbs:

(המחירים נלקחו מ pricewatch)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...