איזה קרור יותר עדיך לאלתון 64 +3200 טירה חדשה שלי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קרור יותר עדיך לאלתון 64 +3200 טירה חדשה שלי?

ExploiT

Recommended Posts

הי כולם יש לי מחשב חדש ומעבד אתלון טירה חדשה +3200 מעבד תותח (לפי דעתי לקנות +3400 זה סתם ביזבוז כסף ) ועכשיו לשלאה ראיתי כאן נושים רצים בקשר לקרורים לאתלון 64

אז אני מתלבט בין כמה קרורים

7000b alcu

tt venos

tt silentbost

tt polo

מה כדאי לי לקחת ?

אני לא הולך לעשות אובר קלוקינג או משהו כי גם ככה המערכת שלי חזקה אני רק רוצה קרור טוב ששימור לי על החלקים להרבה זמן ושהחום לא יהורס לי אותם

גם כן רצווי שהיה שקט אז בבקשה תגובות מה הכי כדאי מבחינת רצחני ושקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסיילנט בוסט מקרר הכי פחות טוב מהשאר, אבל הוא שקט מאוד

הוא יספיק לך למהירות סטוק ולאוברקלוק קטן

הוונוס12 והפולו דיי משתווים (קירור טוב במהירויות גבוהות, אבל הם רועשים)

שורה תחתונה הזלמן לפי דעתי הכי מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSILENT BOOST לא מקרר הכי טוב , הוא מספק טוב יחסית בלי כמויות רעש גדולות , האחרים כמו האקסטרים וכו' מגיעים לרמות רעש גבוהות בעיקר על המקסימום שלהם

אני היתי מציע לך ללכת כבר על הזלמן ואם כבר עליו אז עדיף את 7000CU שהוא כולו עשוי מנחושת וגם הוא יספיק לך בעתיד לעשות OC

ד"א מאיפה קנית את המעבד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני יקח תפולו כי האמת לא משנה רעש וחוץ מזה יש להם ווסת אז אפשר להנמיך קצת והוא מקרר טבו נכון?

אז זהו, שהוא מקרר טוב במהירויות גבוהות

אל תצפה להגיע עם הפוטנציומטר למצב שקט, כי אז הקירור יהיה על הפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאלה יש פה סיפרוים על אנשים עם פנטזיות לנסר סינקים שהיו צריכים לנסר תאלקו :D כדאי שיתאים ללוח (נכון טומי??) חחח עכשיו רציני האם הלוח שלי מתאים או שגם אני יצטרך לקדוח בלוח לנסר תסניק ולבודד ולתקוע אליו סי4 ולפוצץ ת*** שלו ? וטומי למה אתה מתכון משקל? הוא לא שולק 370 גרם וזה בסדר?

עריכה: הלוח שלי הוא 8KDA3J

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא חחחח כי אין מוספטים קרובים לחורי איגון בצד!! ולי היה!! תראה איפה נמצאים החורי איגון ותראה איפה המוספטים בלוח שלי!! ותבין למה הייתי צריך לנסר  :xyxthumbs: :xyxthumbs:

http://www.zalman.co.kr/product/cooler/7000(AB)_462MBlist_eng.htm

http://www.zalman.co.kr/product/cooler/7000(AB)_754-939-940MBlist_eng.htm

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...