רוצה לקנות מחשב אבל פוחד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מחשב אבל פוחד

MasterGal

Recommended Posts

היי חבר'ה, אני יודע שבשביל לקנות מחשב צריך להשקיע הכי הרבה

במעבד, וזכרונות

אבל יש כל כך הרבה חברות הרבה סוגים, אני רוצה לקנמות בימים הקרובים מחשב ולא יודע אם כדאי לי לקנות עכשיו או להמתין

אני רוצה לקנות מעבד AMD64 זה שווה עכשיו או צריך לחכות קצת זמן...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לכם יש לי מזל גרוע בדברים האלה כל הזמן שאני קונה מחשב, חודש אחר כך יוצא משהו מפוצץ שגורם לחומרה שלי להקראות ישנה

אני מוכן להשקיע 5500 שח לא כולל מסך HDD CD וכל הציוד הנלווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרטים המומלצים לא התעדכנו כבר 4 חודשים...

בכל מקרה, כמה עצות (לקונה שלא ממש מבין):

1. תמיד תקנה מחשב שנחשב דור אחד אחורה (למשל - אל תרוץ לקנות A64 3700), אלא אם כן יש לך דרישות מאד ייחודיות מהמחשב (כמו תוכנות גרפיות כבדות). זה ייצא לך הרבה יותר זול וסביר להניח שיספק אותך לכמה שנים.

2. תקנה ממקום שאתה סומך עליו, רצוי קרוב לבית כדי שתוכל לממש את האחריות במידת הצורך. קנייה דרך האינטרנט היא בד"כ זולה יותר, אבל כרוכה במשלוח, כך שאם יש לך בעיה תצטרך לשלוח את המחשב כולו, או את החלק התקול (אם אתה יודע לזהות את החלק הבעייתי ולפרק אותו).

3. זמני אחריות - תבדוק זמני אחריות על כל חלק - דיסק קשיח, לוח, מעבד, , מסך - על חלקם ניתן לקבל 3 שנים או אחריות לכל החיים, על השאר - בד"כ שנה אחריות. חנויות כמו KSP נותנות מחירים נמוכים יותר, אבל גם זמן האחריות על החלקים שלהם קצר יותר. שווה להשקיע עוד כמה שקלים על אחריות ארוכה יותר.

4. אל תיקח חלקים שאתה לא צריך או שאתה לא יודע מה תפקידם (לדוגמא - אם אין לך מושג מזה firewire, אל תיקח לוח שתומך בזה, כי בד"כ הוא יקר יותר).

5. תתייעץ עם אנשים בקשר למפרט לפני שאתה קונה. כאן בפורום יעזרו לבחור את החלקים הטובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא בדיוק הכי משפיע.. אתה יכול לקחת G6800Ultra עם P3, המחשב יריץ משחקים חלק אה?

נו באמת ... ברור שצריך פרופורציות !... ומי שיש לו כסף לקנות G6800Ultra אז יש לו עוד קצת למחשב "נורמלי" , מה שהתכוונתי זה שאם הוא יקח

AMD 64 3200

2X512 500 PC4000

...

וגי'פה 4 mx אז יהיו לו ביצועים גרועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...