סינימה סיטי- מאוכזב. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סינימה סיטי- מאוכזב.

overload

Recommended Posts

אני עדיין לא בטוחה באיזה מהם אני הייתי (סטלנית שכמוני) אבל אני זוכרת שבמשענות של המושבים היו "חורים" כאלו לשים בפנים את כוסות השתיה. איזה יופי ;D

לא הייתי בסינמקס אבל אני חושב שאני זוכר את הדברים האלה בסינמה סיטי..

overload, הייתי בסינמה סיטי עשרות פעמים ובחיים לא היתה אצלנו בעיה בסאונד. אני רק זוכר רק בעיה בתמונה לכמה דקות בהתחלה באיזה סרט וזה הכל.

מה אני אגיד לך, יש לך מזל נחס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מזל נאחס, סינמה סיטי ידוע כבר מזמן בשמו החדש "סטריאו סיטי" על שם בעיות הסאונד הרבות שקורות שם כל הזמן. קרה גם לי ולמאות (אם לא אלפי אחרים), ישנם בתי הרבה יותר טובים בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הייתי

אולי נעשה שם פורום

אבל הבנתי שאי אפשר להתמזמז עם בחורה עם הכסאות כי זה כורסאה פרטית

אני מקווה שאתה לא מתכוןן להתמזמז עם אנשים במפגש פורום ;)

וכן, אני הולך מלא לסינמה סיטי, ויש להם לפעמים בעיות בסאונד או בתמונה. אבל אני חושב שלכל מערכת יש לפעמים בעיות ושלא צריך להכליל בית קולונוע שלם (שגם מציע איזה מסעדות ג'אנק פוד ופאב) בגלל זה זה

עוד דבר הוא שנכון שכרטיס שם עולה טיפה יותר, אבל תזכרו שהחנייה שם חינם וזה מתקזז סך הכל במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שהחניה שם חינם, אבל היא חינם גם בכ-90% מבתי הקולנוע בארץ (בחיפה יש המון בתי ואין אחד שהחניה בקרבתו היא בתשלום), וכמו שכבר אמרתי קודם, ישנם לא מעט בתי בארץ שאיכותם עולה פי כמה על זו של סטריאו סיטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מזל נאחס, סינמה סיטי ידוע כבר מזמן בשמו החדש "סטריאו סיטי" על שם בעיות הסאונד הרבות שקורות שם כל הזמן. קרה גם לי ולמאות (אם לא אלפי אחרים), ישנם בתי הרבה יותר טובים בארץ.

מוזר, לא קרה לי אפילו פעם אחת.. אז אולי זה המזל הטוב שלי :) (טפו טפו טפו רק שלא יהיו בעיות ב- I, Robot)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, לא קרה לי אפילו פעם אחת.. אז אולי זה המזל הטוב שלי :) (טפו טפו טפו רק שלא יהיו בעיות ב- I, Robot)

גם אם יהיו מה זה משנה בסך הכל I,ROBOT ;)

מזל שלא אהבתי את ספידר מן!

אם דבר כזה היה קורה לי כשראיתי את שר הטבעות 3 היתי עושה שם בלגן.

לא ידעתי שזאת שהבעיות כל כך נפוצות בקולנוע הזה, טוב לדעת.

תודה לכולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקולנוע הכי טוב שהייתי בו הוא הקולנוע שדוד שלי מנהל "קולנוע גת" למי שמכיר זה קולנוע של רשת רב חן אבל הוא ייחודי הוא ממוקם באמצע תל-אביב, לא בקניון ולא בתוך איזה קומפלקס כמו סינימה סיטי, יש בו רק אולם 1 ענננקקק ומדהים הסאונד שם פשוט ברמה מעל כול הקולנועים שהייתי בהם בארץ (הייתי ב7 סך הכול) וגם אין הפסקות באמצע הסרט חלק לא יאהבו את זה אני אישית כן בעסה שמפסיקים סרט באמצע.

הבעיה היחידה היא שלא כול סרט מגיע לקולנוע הזה רק ברמה גבוהה כמו שר הטבעות דו"ח מיוחד, לרוב יש שם סרטי פסטיבלים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן דוד פשוט כיף שיש דוד שמנהל לפעמים מקבלים הזמנות(הזמנה=שתי כרטיסים חינם) ועוד דברים פשוט כיף.

רק תבדוק איזה סרט יש שם שלא תבוא ויהיה "נערות לוח השנה" או איזה סרט אחר של פסטיבלים זה ממש מיוחד כבר שתיכנס תראה יש שם כזו רחבה עם ספות אפשר לשבת ולנוח לפני התחלת הסרט לא כמו בשאר הקולנועים שאתה בא קונה כרטיס רוצה להכנס ולהמתין ואומרים לך "חכה בחוץ עוד 10 דקות" ועוד הרבה דברים שאין במקומות אחרים חוויה!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...