אשמח לשמוע את דעתכם על המפרט הבא: - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לשמוע את דעתכם על המפרט הבא:

talisman

Recommended Posts

מה שהוא נתן לא כזה טוב- המעבד אמנם טוב יותר אך הכרטיס גרפי פחות טוב (רק 128 bit), הזיכרון פחות טוב, הכונן הוא ATA ולא SATA ולדעתי גם הלוח פחות טוב - אני אוהב יותר את הABIT

מה שנתתי לא טוב??

הכרטיס מסך 256BIT!! והוא של ומגיע עם של R9800XT ז"א שעם softmod אפשר להפוך אותו לביצועים כמעט זהים ל XT!!

ההבדל בביצועים של ה ATA ושל ה SATA לא מורגשים ולא מצדיקים את תוספת המחיר!

הלוח מעולה!

הזיכרון זהה לרמת הזיכרון שבמפרט המקורי עם מחיר יותר נמוך.. A-DATA טובים מאוד!

חוץ מזה ששמתי לו מעבד 64 ביט וכל עם MHZ יותר גבוה.. אין מה להשוות בינו לבין המעבד במפרט המקורי..

מה שנתתי הרבה הרבה יותר טוב..

אל תטעה את הבנאדם סתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מומלץ להוסיף עוד כסף.. אבל אם זה התקציב אז המטרה לבנות משהו כמה שיותר טוב בלי לחרוג ממנו.

האיפוקס לוח מעולה. את ההבדל בין ה ובין ה EPOX אני לא יודע. אז אם תוכל להגיד מה יותר טוב ב ABIT? (גם לידע הכללי שלי)

בקשר ל כולם אותו הדבר כיום אין הבדל משמעותי בין החברות הגדולות. ב KSP אין את הלייטאון אז לדעתי חבל לקנות מ 2 חנויות ולהוסיף כסף סתם.. למרות שללייטאון יש שם יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. LG מתקלקים מהר(מניסיון!!).

2. פשוט יש לי רושם יותר טוב מ מאשר מ , נראים לי יותר מקצוענים.

3. בשביל 100 שקל, עדיף לקחת את ה 3000+ שנותן תמורה יותר טובה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני לא יודע מה בקשר לDVD של אבל יש לי צורב של כבר שנתיים, והוא אפילו לא דפק לי דיסק אחד גם במדיות לא אכותיות.

ל-LITEON יש שם טוב זה נכון, אבל בהרבה פעמים נעשו סקירות שבהם נמצא שLG הוא BEST PRICE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול לדבר על BEST PRICE שהם עולים אותו דבר?(או בהפרש זניח של 10 ש"ח בחלק מהמקומות).

בכל מקרה, לי יש כונן של , שמהיום שהוא הגיע מסרב לקרוא 90% מהדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...