מה לדעתכם יותר כדאי, שלדג או 669? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לדעתכם יותר כדאי, שלדג או 669?

desert

Recommended Posts

669 זו יחידת החילוץ של חייל האוויר , עוסקת החל מחילוץ אנשים שנפלו ל WhatEver ועד לחילוץ טייסים בשטח אויב

שלדג יחידת הקומנדו של חייל האוויר עוסקת במשימות מעבר לקווי האויב , בין השאר ציון של מטרות למטוסים של חייל האוויר(הכור הקודם בעיראק ובקרוב הבא באירן ;D)

ועד השטלתות על שדות תעופה במלחמה

יותר מזה אני לא יכול להגיד מכל מיני סיבות  ;D

אם אתה שואל אותי... לך על שלדג למרות ששניהן מכובדות מאוד מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הכור הקודם לא היה באירן אלא בעירק

2. לא השמידו אותו עם פצצות חכמות אלא עם מה שנקרא "פצצות ברזל" אז שום סימון לא היה עוזר

לעומת זאת על פי מקורות זרים שלד"ג כן היו שם בשטח אבל פשוט בשביל לקבוע אם הוא נהרס לחלוטין ועוד הם פעלו בעירק להשמדת משגרי הסקאדים במלחמת המפרץ הראשונה אבל זה מעולם לא אושר ע"י צה"ל או ממשלת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אומנם כבר היה פירסומים על שלדג אבל בכל זאת זה לא מיסוג הדברים שאתה מדבר עליהם הרבה בטח שלא רצוי וכדאי לדבר עליהם כאן באינטרנט.

עכשיו לנושא השאלה אז שלדג מול 669 שלדג לוקחת זאת יחידת עילית ומה שעושים בה הרבה יותר מגוון ו מ"עניין" מאשר ב 669 שאני חס וחלילה לא מוריד מכבודם או מזלזל בהם.

דבר האחרון בו ניראה אותך מתקבל לשם, כי הגיבוש שלהם הוא מן הקשים בצה"ל אם לא הקשה ביותר על אחת כמה ומכה יותר קשה מגיבוש לקורס טיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

669 פחות מוכרת בקרב בני הנוער, אבל גם היא נחשבת ליחידת "עילית".

טכנית זו יחידת החילוץ של חיל האוויר אבל הם מיומנים ומבצעים חילוצים של אנשים מכל מקום אפשרי ובכל סיטואציה אפשרית.

אגב 669 זה גם הרבה מים...

קיצר אם הגעת למצב שאתה יכול לבחור שלד"ג או 669 אז באמת כל הכבוד אבל אני בטוח שזה לא העניין, אם תתקבל לאחת מהן אז תדע שהגעת למקום מצוין, לא משנה לאיזו התקבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלדג ב100 אחוז...יותר מובחר,יותר אקשן,יותר מאתגר,יותר הכל...

אני מקווה שיעבירו אותי בגיבוש הקרוב לשם,אם לא תמיד יש סיירת צנחנים..:)

בכל מקרה רק שאלה של סקרנות,בשביל מה אתה שואל את זה? איזה גיבוש נתן לך את האופציה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלדג, אבל אם אתה נופל נראה שולחים אותך סתם לגדוד של גולני

זה לא תוכנית כבקשתך

מה קורה אם אתה נופל בג'ובניק?

לפי מה שאני יודע אם אתה מסיים את הגיבוש של שלד"ג ולא מתקבל אז יש לך כניסה "חינם" לצחנים זאת אומרת אתה לא צריך לעבור שום גיבוש כדאי להגיע לשם.

והגיבוש של שלד"ג זה הגיבוש הכי קשה בצה"ל אחרי גיבוש שייטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון מה אתם כולכם מתנפלים עליי כאילו אתם מכירים אותי ויודעים מה הסיכויים שלי.

דבר שני , כן יש לי אפשרות לעבור לאחת היחידות האלה ,

אני יודע שזה ל צחוק לעבור את הגיבוש של שלדג- זה נראה לי בכלל מוטרף - ובכל זאת אני לא איזה ילד שעוד לא עשה כלום מבחינת דיבורים בלי בסיס , גם אל תשכח שבשביל לעשות את זה הייתי צריך לעשות יום סיירות והצלחתי למרות שזה כלום ליד הגיבוש אני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נהג בוס אז שווה

הכי הייתי רוצה להיות נהג של איזה מישהו מצידי סתם איזה רב סרן.....

כל עוד יש לו וולבו או מרצדס למרות שזה די ירידה מול המכונית שיש לאבא שלי..

תגיד לי מה נסגר איתך?!

לרב-סרן יש וולבו\מרצדס? מקסימום איזו רנו קנגו ללא נהג צמוד!

כל הכבוד לאבא שלך אבל למה להוציא לנו את העיניים? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רב-סרן מקבל קנגו, וללא נהג כמעט תמיד (לעיתים נדירות, אולי מ"פים בקרבי וכאלה). לפעמים גם פיאט פונטו במקום.

סא"לים מקבלים נהג, והיו מקבלים פעם רנו מגאן האצ'בק (5 דלתות - הקצרה) והיום מקבלים אופל אסטרה (גם 5 דלתות) 1900 ליטר טורבו דיזל (אוטו בן זונה, אחלה מנוע כיפי לאללה).

אל"מים קיבלו רנו מגאן (4 דלתות - הארוכה), אוטו נחמד מאוד, היה למפקד שלי מאוד אהבתי את האוטו הזה. היום אל"מים "חדשים" מקבלים שברולט אופטרה (לדעתי ירידה אבל אנ יודע...).

תא"לים מקבלים סובארו B4 - אחלה אוטו.

אם אתה רוצה לדעת איזה אוטו אלופים מקבלים - אז הם מקבלים, אם זה עדיין ככה, זה טויוטה קאמרי.

והרמטכ"ל קיבל במוו סדרה 7 משוריינת, לא יודע איזה דגם במדוייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...