בחירת מארז + ספק !! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מארז + ספק !!

Tov_Tov

Recommended Posts

אוקיי אז ככה אני עומד לקנות מחשב ואני עוד לא סגור על המארז והספק !

אני צריך ספק לפחות 400w כי המחשב הולך כנראה לעבור OC וגם אני רוצה להיות רגוע במחשבה שיש לי ספק כזה !

התקציב שלי הוא בסביבות ה500 שקל למארז + ספק

אני רוצה מארז שיהיה MID TOWER ועם חלון בצד

חשבתי על הRAIDMAX SCORPIO 868 אבל אני יודע שיש לו ספק חרא אז גם חשבתי להשקיע עוד קצת כסף לקבל החזר כספי על הספק שRAIDMAX מביאים ולקנות את הספק Silent PurePower 420W  שעולה 350 שקל !

סוג המארזים שאני מחפש הוא MID TOWER עם ספק לפחות 400w עדיף עם חלון בסגנון המארזים של 

Supertalent Aluminium CA-601UFB הבעיה היא שזה קצת יקר המארז עולה כ470 שקל וגם הוא בא בלי ספק

7075_l.jpg

אני מחפש בסגנון הזה רק ביותר זול כדי שיהיה לי תקציב לקנות ספק איכותי...

אז על מה אתם ממליצים לי ?

נ.ב

דרך אגב המארז של SUPERTALENT הוא TOWER ? או שאני טועה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי בררתי כבר ואמרו לי שזה חיקוי והוא חיקוי זה לא RAIDMAX

תשים לב שלא רשום RAIDMAX אז זה לא RAIDMAX זה סתם משהו בעיצוב של RAIDMAX ( זה חיקוי )

שלא משתווה בכלל לRAIDMAX האמיתי מבחינת האיכות של המארז וגם הוא בא בלי 3 המאוררים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בהחלט זה אכן חיקוי

ממליץ על Compucase CI-6920/Chenbro Xpider+TT 420W APFC/Compucase CI-6A21

אם תיקח ת6A21 קח אם ה400 ואט יש גם אם 300

אוקיי אז ככה:

בקשר לCI-6A21 הוא יוצא הכי משתלם מבחינת מחיר אבל ממש לא אהבתי תעיצוב שלו במיוחד את המאוררים של 120 מילימטר המגושמים :\ וגם אין לו חלון ... או דלת....

ובקשר לChenbro הוא יקר כבר עדיף לי לקחת את RAID MAX באותו מחיר עם ספק ולקבל זיכוי על ספק

ולקנות את ה TT

ויש לי עוד שאלה האם יש הבדל משמעותי בין הפסק Silent PurePower with Active PFC ל Silent PurePower בלי הPCF חוץ מ70 שקל ?

מה זה בכלל PCF ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אחרי מחשבה עמוקה החלטתי לקנות את ה Supertalent Aluminium CA-601UFB ביחד עם הספק Silent PurePower with Active PFC

בעכשיו השאלה שלי האם המארז טוב או שהוא רק נראה ככה ? וגם עוד שאלה בקשר לספק מה זה PFC ועם זה שווה עוד 70 שקל ?

ועכשיו שהתקציב שלי עלה ל750 שקל חחח (שכנעתי את אמא שלי ) אולי יש לכם עוד המלצות על ? אבל איכותים ויפים עם חלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דגם של ה TT?

בסה"כ נשמעת אחלה בחירה, מארז אלומיניום יפה ומאוורר טוב+ספק איכותי.

מה זאת אומרת איזה דגם של הTT ?

Thermaltake Silent PurePower with Active PFC   או שאתה מתכוון למשהו אחר... ?

האם אתם יכולים להמליץ לי על עוד בתקציב הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מצליח למצוא פירוט על המארז הזה באינרנט וזה מדאיג בכלל גם על החברה הזאת :\

ועוד משהו שמתי לב שאין שום FIREWIRE וכאלה מקדימה שזה דיי חסרון

אז אתם אולי יכולים להמליץ לי על מארז אחר בסביבות ה450 שקל ?

יש לי תחושה שבסוף אני ילך על הRAID MAX סקורפיו ויחליף תספק חחח מה שאמרתי בהתחלה :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...