האם כדי לעשות OC למעבד שלי 2.8? בבקשה תעזרו... - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לעשות OC למעבד שלי 2.8? בבקשה תעזרו...

888

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ככה:

הPAT לא הסכים לעבוד ב3600 (NB על 667) והמחשב לא עלה, אפילו שהעברתי את התיזמונים למקסימום.

באחת מהפעמים שהביוס התאפס על 2800 ניסיתי ואז זה כן הצליח.

אבל זה שינה את יחס הזיכרונות ל4:5, כלומר במקום באס 200 המחשב עבד על באס 162.

זה בכלל שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - GAT SETTINGS זה אחד הדברים הכי חשובים בAI7!!!!!!!!!!!!

נמצא בביוס - אם אני לא טועה מתחת ל ADVANCED CHIPSET.

הערה חשובה: על מנת ש PAT יעבוד אצלך על NBSTRAP של 800 אתה צריך את ה GAT על אחד הבאים...:

TURBO, STREET RACER, F1.(אני מקווה שהזכרונות יעמדו בזה.) (וגם אתה צריך את הביוס האחרון שהוא 17)

שוב להזכירך - ע"מ לבדוק (בדיקה שיטחית) אם PAT מופעל - יש לבדוק ב CPUZ מתחת לזכרונות לגבי PERFORMANCE MODE.

PAT לא יעבוד ב NB STRAP 800 אם יחס הזכרונות שונה מ 1:1.

PAT אמור לעבוד ב NB STARP 667 עם כל יחסי הזכרונות....

אני לא בטוח שה AI7 יכול להפעיל PAT מלא מעל FSB של 250....אז אולי תנסה להוריד קצת FSB ותראה עם עדיף לך ככה. - אבל אני לא בטוח בקשר לקביעה הזו.

GAT=GAME ACCELERATION TECHNOLOGY.

חובת קריאה בשבילך:

http://www.bleedinedge.com/forum/showthread.php?t=3071&page=1&pp=15

קבל תיקון לגבי GAT SETTING:

" - זה בביוס....הכי טוב בשביל OC לשים אותו על AUTO, NORMAL, AUTO, DISABLE,DISABEL....זה יכול לעלות לך את היכולת ל - OC."

זה שכתבתי מקודם ה - AUTO הראשון אינו נכון. הוא צריך להיות על F1,TURBO או STREET RACER. - היתר נכון.

יתכן ויש בעיית תאימות בין הזכרונות שלך ללוח בקשר לשפעול GAT....תבדוק כאן POST 5.

http://www.bleedinedge.com/forum/showthread.php?t=3071&page=1&pp=15

דרך אגב - ללא קשר, רציתי לדעת אם ה - SP94 מכסה אצלך את כל גוף המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, פעם ניסיתי לשחק עים זה והמחשב לא עלה לי אז עזבתי את זה בשקט.

בכל אופן, אחרי הרבה פעמים שהמחשב לא עלה + איפוס הביוס, הבנתי שהגדולה של A-DATA היא בלהגיע רחוק בFSB ולא לתת איכות גבוהה בטווחים הנמוכים.

הבדיקות:

לא משנה על מה הNB STRAP, עים הפעלה של הGAT אני לא יכול לעבור את באס 210.

כמובן שכאשר הGAT עובד המחשב יותר חזק/מהיר, אבל... אין מה להשוות באס 210 + GAT לבאס 260~ בלי GAT...

קראתי את הת'רדים שהבאת לי שם, ובאמת הזכרונות שלהם שם הם BH5 שעובדים על 2-2-2-6 ב240HZ !! הA-DATA לא עושים תיזמונים כאלה גם בבאס 160 4:5 .

אים יהיה לי כוח אני אחליף זכרונות עים המחשב השני שיש לי יש שם ישנים PC3200 (לא משהו - תיזמונים קצת יותר טובים מהA-DATA) ואני אבדוק כיצד הם מגיבים. איתם הגעתי לבאס מקסימלי של 223, אז אולי יש בהם פוטנציאל אחר ...

לגבי הSP94, כן, הוא מכסה לי את כל המעבד + עוד קצת מסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לפחות ניסית...יש כנראה למה עוד לצפות עם החלפת זכרונות...

לאחר שראיתי את זה, ירדתי מהרעיון של ואני גם אחליף למשהו יותר רציני בעתיד הקרוב...

ודרך אגב המשפט הבא:

" - זה בביוס....הכי טוב בשביל OC לשים אותו על AUTO, NORMAL, AUTO, DISABLE,DISABEL....זה יכול לעלות לך את היכולת ל - OC."

עדיין תופס אצלך בכל מקרה....אבל לא יהיה לך PAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...