הלוח לא מזהה את המעבד... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלוח לא מזהה את המעבד...

Reppix

Recommended Posts

קניתי Duron 1300Mhz לאחר ששברתי את הליבה של הAthlon 1333 שהיה לי.

הרכבתי את המעבד, הדלקתי את המחשב ו...כלום. לא היה את רעש התקתוק מהרמקול במארז כמו שהיה כשהמעבד הקודם היה בסוקט שלו. אז הנחתי שהמעבד לא דפוק. לפי מה שנראה לי, הלוח פשוט לא מזהה את המעבד. מה אפשר לעשות? עדכון הביוס מהווה בעיה מכיוון שהמחשב לא עולה והמסך לא נדלק.

האם זו באמת הבעיה? או שיש בעיה אחרת בלוח או ברכיב אחר?

בכל מקרה, מה לעשות?

נ.ב. - הלוח הוא 7VTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי עשית טעות בקנייה.

אבל לי היה את הלוח הזה עד אתמול והוא ממש אבל ממש על הפנים מבחינת יציבות!

תוריד ל 100 את הבאס וזה אמור לעבוד עם לא - הלך לדעתי הלוח עם המעבד הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי, אבל כרגע ניסיתי, שיניתי ל-100, וזה עדיין לא עובד.

כשמרחתי Silver על המעבד נמרח לי קצת מחוץ לליבה, וכשניסיתי להוריד את זה עם אלכוהול זה רק נמרח יותר, וזה עלה קצת על הגשרים של המעבד. הורדתי את הכל, אבל אם בטעות נשאר קצת, יכול להיות שזה מקצר משהו במעבד ולכן המחשב לא עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מקצר כי המשחה היא מבודד כמעט מוחלט!!!!!

אבל זה יכולה להיות בעיה גם : היא מעלה את ההתנגדות על הגשר.

אני לא יכול להגיד לך אם זה הרס כי זה תלוי במיליון דברים.

אבל תנסה גם כמובן להוציא את הסוללה של הלוח אם וגם את החשמל של הספק לאיזה 20-40 דקות (שכל הקבלים בלוח יפרקו מתח)

ואז זה עושה איפוס ואמור לעבוד.

בהצלחה.

נ.ב אפשר גם קודם לנסות לנתק לאיזה דקה אבל חשוב גם וגם ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, רק ארקטיק סילבר אלומיניה ו-3 לא מוליכים, 2 הוליכה ועוד איך הוליכה.......

היה לי גם מקרה שנמרח לי על הגשרים, ישבתי איזה שעתיים שלוש כדאי לנקות את זה עם וודקה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין משתמש ב2... :-/

בכל מקרה, מצאתי שצריך עדכון לביוס של ה-7VTX בשביל להשתמש בDuron 1300.

http://www.giga-byte.com/support/viakt266_old.htm#link7vtx

אין אפשרות לעדכן ביוס בלי מעבד לפי ההגיון הבריא נכון?

למישהו יש הצעות לפתרון? או שאני חייב למצוא מעבד כלשהו בשביל שהמחשב יעבוד, ורק אז אני אוכל לעדכן את הביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. אתה צריך למצוא מעבד שיתאים.

אני לא מבין איך אתה קונה מעבד חדש שאתה יודע שיחסית חדש ולא היה קיים כאשר הלוח שיש לך יצא, ואתה לא דואג לעדכן ביוס לפני. ואם לא יכלת, אז לפני שעשית ניסוי על 1333 שהיה לך, היית צריך לחזות שיכול להיות שייקרה משהו, ולכן היית צריך לעדכן ביוס לפני הניסוי הקטן שלך למקרה שהמעבד ייהרס ותצטרך לקנות מעבד חדש ומודרני. אני במקומך הייתי מוכר את המעבד. בטוח מישהו יירצה אותו. אפילו החנות עצמה אולי תשלם לך מחיר מסויים עבורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IBrow, אתה צודק.. ואגב, לא עשיתי שום ניסוי, בסך הכל הסתבכתי עם קליפס של היטסינק, מה לעשות, ניסיון רב עם היטסינקים אין לי.

בכל מקרה, מחר אני אקח מחבר שלי 1600 בתקווה שהלוח שלי יזהה אותו. מישהו יכול לתת לי תשובה וודאית לגבי התאימות של השניים? (7VTX+Athlon 1600).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כן או לא? אני צריך תשובה של 100% לפני שאני אפרק לחבר שלי את המחשב. מישהו?

לפי מה שהבנתי מהאתר של ג'יגה-בייט, לא צריך לעדכן ביוס, העדכון היחיד שקשור למעבדי הוא תמיכה ב-XP2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ניסיון לתיקון הבעיה: הנחתי שאין הבדל בין דורון 1200, שנתמך על ידי ה-7VTX, לבין ה-1300, שלא נתמך, חוץ מכפולת המעבד.

אז הורדתי את כפולת המעבד ל12 במקום Auto, והמחשב עדיין לא עולה, והמסך לא מזהה שום דבר, ניסיתי שני שונים, פירקתי והרכבתי הכל. יכול להיות שהלוח דפוק? או שכן צריך עדכון ביוס בשביל שהדורון 1300 שעבד Downclokcing ל1200 יעבוד עם ה-7VTX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...