דיסק אופטי בגודל של 100 טרה בייט! - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק אופטי בגודל של 100 טרה בייט!

urielka

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביל גייטס אמר פעם שאפחד לא יצטרך יותר גדול מכמה קילובייטים......

מי יודע אולי הוא צדק.

בעתיד משחקים ותוכנות ישקלו לא יותר מכמה אחדות מגה ביטים.

זאת הדרך הכי טובה לשפר את המהירות של הHD.

כבר היום יש משחקי FPS מלאים ששוקלים פחות ממגה ביט, הם עושים שימוש אלגוריתם חכם ובהרבה ממשאבי המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי הגיוני שיהיו בעתיד משחקים גראפיים מפורטים במעט שטח דיסק, ייתכן שמשחקים יתפסו פחות בעתיד אבל לא 1 או 2MB.

אבל בשביל מה צריך לעבוד על דחיסת המשחקים כשיש כוננים שמאפשרים אכסון של טרה בייטים? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיו אנשים, אתם מפספסים את העיקרון!

אני מבין שלכם זה בכלל לא משנה שהטכנולוגיה הזאת היא לא שום דבר דומה שראינו עד עכשיו ומסוגלת באמצעות העתקה(איכשהו, אני לא ממש מבין גדול) איכשהוא משהו שקשר בהקלטה תלת מימד ואטומים וחלקים כימיים ומלוקולות להעתיק 100 טרה בייט (תחשבו כמה הארדיסקים צריך בשביל להכניס מידע כזה וכמה ישקול כל העיניין זה!) על דיסק פיצפון בגודל של 3.5 אינצ'\8.9 סנטימטרים שיעלה בקרוב(ממקור אמין) רק 45$! הארד דיסק של 40 ג'יגה עולה בארצות הברית 45$ והוא קטן פי 2560 יותר קטן!!!

ואתם מתעסקים לי בכמה שנים של מוזיקה אפשר לדחוס לשם, נו באמת! איפה אמירם(סביר להניח שישן) שיסביר לנו איך לעזעזל הדבר הזה עובד?! איפה כל אותם אנשי שינהלו פה דיון של 40 עמודים על הטכנולוגיה הסופר- בדיונית- הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת ישנים :sleep:

באמת תחשבו איזה משקל זה יהיה.....

אבל אי אפשר לדעת אולי זה לא אותה .... אולי זה יהיה בגודל נורמלי....

או כמו חדר שלם.....

מה שבטוח שזה יתייעל תמיד מתייעלים...... :itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא מה לשים על דיק של 4.7 ג'יגה, אתה מביא לי 100 טרה? אין דרישה לדבר כזה, וגם אם כן, יצטרכו לעשות אותו ממש ממש לא אמין בשביל שזה ימכור יותר מדיסק אחד ליוזר אחד לחיים שלמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יהיה בגודל כזה.

זה אומר שדיסק אחד יספיק באמת לנו לכל החיים (מבחינת שטח).

זה אומר שהמחיר יהיה אסטרונומי.

אם החברה רוצה להרוויח היא לא תימכור לכם דיסקים בגול ענקי כל כך שלא תצתרכו יותר מאחד במחיר מצחיק, המחירים יותאמו לשוק בדיוק כמו כל דבר אחר.

למה אתם חושבים שבטריות נטענות עולות כל כך הרבה?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העתיד ללא ספק הוא בכונני .

שום דיסק לא יגיע למהירות של כונני .

כבר היום ניתן למצוא הרד דיסק של פלאש(SOLID STATE DRIVE) אבל בנפח קטן של מספר ג'יגות לכל היותר.

הם שקטים לחלוטין(אין חלקים נעים), מתקלקלים פחות, והרבה הרבה הרבה יותר מהירים(seek time 0.45ms vs. 8.5~9ms@HDD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונני פלש וכוננים אחרים יתקיימו זה לצד זה עוד הרבה זמן, פשוט לכל אחד יש שימושים שונים. אם כל פעם מצליחים לדחוס יותר על כרטיס פלש וכל הזמן מצליחים להכניס יותר על פלטה של הארד דיסק אז בעתיד הקרוב-בינוני הפלש וההארד דיסק ישלימו אחד את השני בשימושים שונים. לדוגמא, אני מנחש שכונני פלש יהיו יותר טובים למכשירים בגלל שהם צורכים פחות חשמל ועמידים הרבה יותר. בעתיד היותר רחוק, סביר להניח שכונני הפלש יתחילו לדחוק את הכוננים הרגילים מהשוק, אבל כוננים רגילים עדיין ישמשו לאחסון רציני. אולי לא שמתם לב, אבל כזה דבר בדיוק קרה בשנים האחרונות. עד לפני בערך עשור קלטות היו אמצעי האחסון הבולט. לאט לאט ההארד דיסקים השתלטו על השוק הבייתי, אבל קלטות עדיין משמשות לגיבוי בארגונים קטנים עד גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...