דיסק אופטי בגודל של 100 טרה בייט! - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק אופטי בגודל של 100 טרה בייט!

urielka

Recommended Posts

אני לא חושב שמישהוא מצליח להבין את המושג של 100טרה

זה פשוט מספר גדול מדי (אפילו עם מחשבים את זה על פי התקן של יצרני הHDD של 1K=1000B ולא 1024)

אין מצב שמישהוא ימלא דיסק אחד כזה

WOW חשבתי כרגע לעצמי

כמה זמן יקח לפרמט את החרא הענק הזה

i just blows your brain :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

100 טרה זה סתם מפגר.......

טוב למרות שלמשל שקניתי את המחשב קניתי HD 60 גיגה מה זה התלהבתי חשבתי זה המווווווון

אחרי חצי שנה קניתי עוד 80 גיגה

ואחרי חודשיים מילאתי כמעט את שני הHD

לא בעיה למעלה גיגות אבל טרות...... שנים פשוט שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא יתלוננן אם אני יקבל אחד מהם... כבר הורדתי הרבה טרות והיה נחמד מאוד אם יכולתי לשמור את red alert 2 וכל שאר משחקי הנוסטלגיה שהיו חייבים לפנות מקום לבאים בתור, או למשל אם היתי שומר את כל הסרטים שהיו ... היה לי יותר מספריית וידאו

אין לי ספק שהיתי יכול למלא כמה טרות בקלות ...בקשר להכל ;D יקח קצת זמן ;)

ד"א בקשר לסרטים כיום הנפח שלהם רק עולה יש את ה HDTV וכל החרא הזה ששוטים גי'גות בפורמט הרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אמרו פה שאף אחד לא צריך כל כך הרבה מקום ..

אבל זה לא נכון אם ההיתם קוראים את הכתבה ההיתם מבינים

כתוב שם בלפני הרבה זמן הוא הוציא דיסק בנפח של 5 מגה בייט שזה היה הרבה יותר מהרגיל באותה תקופה,

הוא ניגש אל החברות שיפיצו את זה והן ענו לו שבחיים לא יהיה לאנשים מה לעשות עם כ"כ הרבה מקום .. וכיום מה זה 5 MB ??? כיום גודל הכי קטן שתמצאו זה 20 GB,

וזאת מכוון שהמשחקים, התוכנות, הסרטים והכל הפך טוב יותר אך מה לעשות לא השקיעו בדחיסה .:/ - יכול להיות שבסופו של דבר יחליטו שכן לדחוס אבל לא יגיעו כ"כ מהר לגודל של פחות מ 100MB למשחק שבמקור הוא 5GB - אם כן זה לא יקרה בקרוב אלא אם ימצאו איזו חדשה..

ומן הסתם שגם עוד יפתחו את הטכנולוגיה הנ"ל עוד וישפרו אותה כך שיהפכו אותה למהירה יותר , שקטה יותר, וכן, גם גדולה יותר ! :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...