עזרה בלהרכיב מערכת משחקים 7000 ש"ח ללא מסך. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בלהרכיב מערכת משחקים 7000 ש"ח ללא מסך.

shibby15

Recommended Posts

מפרט טוב, אך כמות הזיכרון ששמת לא מספיקה למחשב בסדר גודל הזה. עדיף כבר לקחת R9800PRO עם 1GB.

כמו כן הוא כלל במפרט הראשוני שלו כונן , מה שאין במפרט זה.

גם עכבר הוא לא צריך היות והוא מקבל את הMX510 מחו"ל כאמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jc מפרט מעולה! תודה המחשב הוא בשבילי!

יש לי שאלה! מה המהירות צריבה של הצורב דיוי די

ובעצם שאני קונה אותו אני מוותר על היכולת של צריבה מדיסק לדיסק, נכון?

ומה מהירות הקריאה שלו?

ובקשר למארז, האם יש מארז אשר דומה ל- SLK3700AMB  אך קצת יותר מצועצע עם חלון בסגנון המארז אשר נמצא במפרט המקורי... והאם אכן הספק שבא עם המארז של מספיק טוב? והאם יש לו יצאות קידמי?

ושוב תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרשים כאלה זניחים[מדובר על פחות מאחוז במקרים מסויימים] בין AMD64 3000 ל2800 , אני על ה3000 לא הייתי מוציא יותר מתוספת של 50 ש"ח [וזה גם יותר מידי], כנ"ל 3200.

ההבדלים אינם זניחים בין ה-2800 ל-3000 ויותר מזה, אך ההפרש מחירים שלה הוא כ-100-150 שח שווה להשקיע ב3000.

ההפרשים זניחים בין ה-3000 ל-3200 וההפרש הוא כ-300 שח.

אז הכי שווה להשקיע ב-3000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jc מפרט מעולה! תודה המחשב הוא בשבילי!

יש לי שאלה! מה המהירות צריבה של הצורב דיוי די

ובעצם שאני קונה אותו אני מוותר על היכולת של צריבה מדיסק לדיסק, נכון?

ומה מהירות הקריאה שלו?

ובקשר למארז, האם יש מארז אשר דומה ל-ANTEC SLK3700AMB  אך קצת יותר מצועצע עם חלון בסגנון המארז אשר נמצא במפרט המקורי... והאם אכן הספק שבא עם המארז של antec מספיק טוב? והאם יש לו יצאות usb קידמי?

ושוב תודה לכולם

המהירות המקסימלית של צריבת מדיות DVD בצורב DVD הזה היא 12X. עדיין אין דיסקים במהירות הזאת במחיר משתלם בארץ, אך בעתיד הקרוב כנראה מחירם ירד והם יהיו נפוצים יותר.

בקשר לצריבה מדיסק לדיסק, יש באפשרותך לצרוב מדיסק לדיסק גם עם כונן אחד. פשוט מכניסים את הדיסק עם החומר שאתה רוצה לצרוב, בעזרת הפעולה Copy CD המחשב יקרא את כל הנתונים שבדיסק המלא אל תוך ההרדיסק, לאחר שכל החומר יכנס, תוכנת הצריבה "מבקשת" להכניס דיסק ריק לכונן, ואז כל הנתונים יעברו אליו.

החומר לא נשאר על ההרדיסק לאחר הצריבה.

הפעולה הפשוטה הזאת לוקחת 6 דקות בצריבת דיסק של 700MB.

בקשר למארז, אתה יכול לקחת את המארז המעולהChenbro Xpider + ספק 360W של טרמלטק, שניהם ביחד יעלו בנועה אולי 40 ש"ח יותר מהמארז ששמתי לך.

הANTEC דרך אגב מגיע עם ספק איכותי 350W. ג"כ של כמובן, ואני מאמין שיש לו יציאות מקדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...