קניתי 50 דיסקים מאופיס דיפו - הם דפוקים אחד אחד.. מישהו מכיר את התופעה ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי 50 דיסקים מאופיס דיפו - הם דפוקים אחד אחד.. מישהו מכיר את התופעה ?

ניצחון

Recommended Posts

שלום לכולם,

קניתי חבילה של 50 דיסקים מאופיס דיפו.

על הדיסקים כתוב Dept 80Min 700MB

אני מנסה לצרוב עליהם (צורב פיליפס במהירות 8) - והצריבה נתקעת באמצע, דיסק אחר דיסק !

1.האם הדיסקים הללו גרועים, או שזה רק אצלי ?

2. אפשר להחזיר להם את הדיסקים (אין לי חשבונית..)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדיסקים של אופיס דיפו

אם למעלה הם כסופים זה אומר שהם חרא של דיסקים למה כי זה יוצר בישראל

ואיך יודעים שזה חרא כי כל מי שמכיר את החברה של GPT יודע שהדיסיקים שלהם הכי דפוקים וגם אופיס דיפו מיוצר בישראל!

מרוב שהם דפוקים (קרה לי באמת עם כמה) באמצע הצריבה הם מתקלפים והכי מצחיק שרשום על הדיסק שומר נתונים ל120 שנה

הכי מצחיק שנצרב לי דיסק טוב ולאחר יום הוא התחיל להתקלף...

אני מציע לך תוסיף עוד 20 שקל תקנה SILVER LINE,,.

אתה יכול להחזיר את הדיסיקים כי אלה הדיסיקים של דיפו אז בטוח שקניתי אותם מהם אבל שלא יהיו חסרים לך יותר מ5 דיסקים

דוד שלי קנה גם את האופיס דיפו והלך להרבה צורבים וכל הצורבים רשמו לו בעיות הוא הלך לאופיס דיפו והחליפו לו ל silver line שהם מעולים ולא שילם אגורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למעלה הם כסופים זה אומר שהם חרא של דיסקים למה כי זה יוצר בישראל

מה עם הגאווה הלאומית? איפה האמון בתוצרת כחול לבן? :nono:

לי אישית יש צורב של x24 וצרבתי איתו כבר יותר ממאה דיסקים מתוצרת מקומית ואף פעם לא נדפק לי דיסק בין אם זה GPT או DCD (או איך שלא קוראים להם).

חוץ מזה לא שמעת על הסלוגן החדש - "עכשיו יותר מתמיד קונים כחול לבן" ? ;) ;) ;D ;D ;D :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב את הדיסקים של דיפו..

קניתי מהם גם סמסונג וגם דיפו

האופיס הלמעלה שלהם היה עם מן ריבוע שקוף והשאר לבן

והם פשוט מעולים

במהירות של 20x

ופעם אחת ניסיתי על 40x והדיסק עבד 8)

Component הוא העד שלי להצלחה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי 5ם דיסקים בלי כלום למעלה ולמטה ..הכי זולים האלו וה5 הראשונים לא עבדו כל השאר כן...

מה שהכי עיצבן אותי קניתי GPT 90 דקות 800 מגה וזה היה די יקר וסתם גרוע!!!!!

נהרסו לי מתוך עשר בערך 4 וזה אמורים להיות דיסיקם איכותיים וצרבתי עם צורב איכותי...

אני חושב שחוץ מאולי אחד שום דבר לא אשמתי...ביזיון...

GPT אני לא יקנה יותר אפילו ששזה ישראלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תופעה מוזרה ביותר אני צורב דיסקים של דיפו כבר הרבה זמן והצריבה קורסת בגלל הדיסק לעתים מאוד רחוקות אולי תנסה להוריד את מהירות הצריבה שלך משום שהדיסקים של דיפו תומכים במהירות צריבה של עד 16 ומעל זה זה פשוט נידפק ואני יודע יש לי צורב 24*12*40 אני אישית ממליץ על דיסקים של קודאק TDK ואופיס דיפו לצריבה הם הכי טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אפילו שזה חברה ישראלית" ?

כאילו שאתה הולך לקנות לך דיסקים, אתה חושב על מקור החברה, אם היא ישראלית או לא..

אתה רק הולך אם זה חברה טובה או לא

בלי קשר לזה שזה חברה ישראלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אתם אומרים פה ש Silver Line חבר'ה טובה, איך אתם מסבירים את זה שלפני כמה חודשים קניתי 100 דיסקים של Silver Line ב 160 ש"ח?? אם הם באמת כה טובים אז למה המחיר הזול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שבלי עטיפה...

אבל עדיין, נשמע מאוד זול בשביל Silver Line, לא?

בדר"כ מה שקונים בלי עטיפה במחיר כזה זה הדיסקים האלה שאין עליהם כלום למעלה (כסופים למעלה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אתה צרבת לי על דיפו בגלל זה? כי אם כן אין איתם בעיה מיוחדת עד עכשיו.

מישהו שם לב שהדיסקים שנמכרים עכשיו בארץ של חברת XEO, הם למעשה נראים אותו דבר כמו כל הדרעקים שמיוצרים בארץ בשביל דיפו, פלונטר או כל חנות שמבקשת שידביקו את השם שלה עליהם?

צריכים ללמוד: דיסקים עם ירקרק-כחלחל הם הדיסקים הכי דפוקים לצריבה והחומר הכי דפוק.

הDCD היחידים שיש טובים בארץ זה אלו עם התחתית השחורה שנמכרים אצל זיגזג, אבל לא מופיעים באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בדיסקים של XEO?? הדיסקים מצויינים, מתוך חמישים שקניתי בפלונטר לא נהרס לי דיסק אחד!

אבל זה גם קשור לצורב הטוב שלי שלא דופק אף דיסק!! ימהה 8824S

אני אמרתי שיש משהו רע בדיסקים שלהם? אתה תמיד מגיח לכאן משום מקום, רושם הודעה בחמישה חודשים וזו תמיד תהיה הודעה כתגובה למשהו ותהיה חסר משמעות וטקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...