יומיים בצה"ל ואני אומלל - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומיים בצה"ל ואני אומלל

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא חייב שרירים גדולים כדי להיות שייט למשל. מספיק להיות מאד עירני, עם הרבה כוח סיבולת, גמישות והידרודינמיקה. דווקא רזים וגבוהים מאד מתאימים לשם, לאו דווקא "קרנפים". תזכרו שקל יותר לנחש לעבור במים מל...קרנף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOT DOG

חבל אבל חבל מאד שאתה חושב ככה

למה מניסיון אני אישית יודע שזה לא נכון!

שמע אחי

אני סיימתי י"ב עכשיו

בסוף כיתה י"א אני לא הייתי מסיים ריצת 2000

לא הייתי עושה מתח אחד ולא עשרים ידיים

בתחילת י"ב

נרשמתי ל"עמית לכושר"

אחלה אנשים אחלה מסגרת מאמן סוס!

אני החלטתי שאני בא לאימונים ונותן את כולי

אם לא בשביל הצבא אז בשביל עצמי

1)עכשיו אני הכי חזק מבחינת כח בצוות שלי

2)יום סיירות- קצת סובלים בשקט ומקבלים מה שרוצים אני אישית קיבלתי ש-13

3)הכל אבל הכללללללל בראש!!!!!! מי שרוצה ישקיע, מי שישקיע יצליח ומי שיאמין בעצמו יגיע לאיפה שהוא רק רוצה!

דיי לטמטם לאנשים ת'שכל כמה שהצבא מפגר וכמה שהוא חרא

מי שבא בגישה כזאת בטח שהוא יסבול

ואני מניאק אם זה המקום היחידי שהוא יסבול אם קצת קשה אז מוותרים????

אם קצת צריך להשקיע אז נשברים???? מזה צריך להיות????

בקיצור מאחד שבכלל בכלל לא בנאדם ספורטיבי

אני אישית סוחב עכשיו ריצות של שעות וכבר עברתי כמה וכמה מסעות אז דיי לזיין תשכל על

תנאים גנטיים כי מי שיש לו תנאים גנטיים טובים יותר נכון, ישקיע פחות אבל תאמין לי שאחרי חצי שעה של ספרינטים לא משנה מה הרמת שלך אם אתה לא חזק בראש אתה תישבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך... זה המון המון בראש... לא יעזור יש לי חבר מטר תשעים ושבע דק כמו עלה הבן אדם בקושי מסיים ריצת 2000 בבית ספר וגם יום סיירות וגם גיבוש צנחנים הוא סיים.. לבן אדם אין כלום חוץ מרצון... ותאמין לי שאין לו כלום מבחינה ספורטיבית.

ועוד דבר אני גם מסכים בקטע של אם מישהו בא בגישה שהצבא זה חרא של דבר סביר להניח שהוא גם ישתחרר בהרגשה הזאת... אתה חייב לבוא בגישה חיובית.. לא יעזור לך אתה יכול ליפול טוב או לא אבל אם אתה בא בגישה שלילית כזאת אין מצב שאתה תרגיש אחרת. (ולא רק לצבא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שאומר את כל הדברים האלה מנסיון אישי אתה נשמע ממש ילד קטן

ואני לא אבין את זה שאני אגיע למעמדים האלה כי אני לא אגיע אליהם

כמה שאני לא אתאמן ואני מתאמן הרבה

אני בחיים לא ירוץ אלפיים פחות מ8

ולא אעשה יותר ו15 מתח

ועוד כלמני דברים אחרים

אז תשנה את התגובה התקיפה שלך שכ"כ לא במקום

ותתחיל לנהל דיון כמו בנאדם

אה? מה בדיוק בתגובה שלי מרמז על היותי ילד קטן? התגובה שלך בתור אדם שלא מבין וממשיך לדבר שטויות אחרי שכבר שלושה אנשים אמרו לך שאתה טועה ,ועוד טעות מרה.

אני הייתי ביום סיירות,קיבלתי מטכ"ל ועוד מעט יש לי גיבוש,אז יש לי איזשהו ניסיון שאני יכול לדבר ממנו. גם אני לקחתי את עצמי בידיים בתחילת י"ב והתחלתי לעשות מתח וריצות והכל,בחיים לא הייתי ספורטאי,הייתי הולך ב2000 והייתי עושה 11 דקות,בקושי 20 מרפקים ובקושי 40 בטן ובלי מתח אחד.

היום אני עושה 8 דקות ב2000, 55 מרפקים, אינסוף בטן, ואיזה 12 מתח (שזה המון לבחור שהגובה שלו הוא כמעט 1.90)

ראיתי חברים שלי שהיו מקלונים שמנמנים ולקחו את עצמם במטרה להשיג מטרה שהם קבעו לעצמם והם עברו את הגיבושים הכי קשים.

ושוב,בתור אחד שהיה ביום סיירות,וכמו שאמרו אחרים...אחרי שעה של ספרינטים על הדיונה ואלונקות,דבר שאף בן אדם לא אמור להיות עם בעבורו,גם הסוסים ביותר,אלא שעושים בבר אור 6:40 ב2000 ובכלל לא מתאמצים מתחילים למות מעייפות ופורשים...הייתי שם,ראיתי את זה..אז בבקשה ממך אל תרצה לי בעניין שאתה לא מבין בו. כשתגיע למעמדים האלו אתה תראה אנשים שמתים מעייפות,לא יכולים להמשיך...אבל בראש הם ננעלו על המטרה,והם ממשיכים כי הם רוצים את זה ומתעלמים מהכאב הגופני.

בבקשה ממך,אל תרצה לי...ואל תתקוף אותי,כי זה לא מה שאני עשיתי....ועצה לחיים: "אין דבר כזה לא יכול,יש דבר כזה לא רוצה" ויש לי יותר מדוגמא אחת לתת לך בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה? מה בדיוק בתגובה שלי מרמז על היותי ילד קטן? התגובה שלך בתור אדם שלא מבין וממשיך לדבר שטויות אחרי שכבר שלושה אנשים אמרו לך שאתה טועה ,ועוד טעות מרה.

אני הייתי ביום סיירות,קיבלתי מטכ"ל ועוד מעט יש לי גיבוש,אז יש לי איזשהו ניסיון שאני יכול לדבר ממנו. גם אני לקחתי את עצמי בידיים בתחילת י"ב והתחלתי לעשות מתח וריצות והכל,בחיים לא הייתי ספורטאי,הייתי הולך ב2000 והייתי עושה 11 דקות,בקושי 20 מרפקים ובקושי 40 בטן ובלי מתח אחד.

היום אני עושה 8 דקות ב2000, 55 מרפקים, אינסוף בטן, ואיזה 12 מתח (שזה המון לבחור שהגובה שלו הוא כמעט 1.90)

ראיתי חברים שלי שהיו מקלונים שמנמנים ולקחו את עצמם במטרה להשיג מטרה שהם קבעו לעצמם והם עברו את הגיבושים הכי קשים.

ושוב,בתור אחד שהיה ביום סיירות,וכמו שאמרו אחרים...אחרי שעה של ספרינטים על הדיונה ואלונקות,דבר שאף בן אדם לא אמור להיות עם בעבורו,גם הסוסים ביותר,אלא שעושים בבר אור 6:40 ב2000 ובכלל לא מתאמצים מתחילים למות מעייפות ופורשים...הייתי שם,ראיתי את זה..אז בבקשה ממך אל תרצה לי בעניין שאתה לא מבין בו. כשתגיע למעמדים האלו אתה תראה אנשים שמתים מעייפות,לא יכולים להמשיך...אבל בראש הם ננעלו על המטרה,והם ממשיכים כי הם רוצים את זה ומתעלמים מהכאב הגופני.

בבקשה ממך,אל תרצה לי...ואל תתקוף אותי,כי זה לא מה שאני עשיתי....ועצה לחיים: "אין דבר כזה לא יכול,יש דבר כזה לא רוצה" ויש לי יותר מדוגמא אחת לתת לך בעניין.

ההבדל ביני לבינך וכל מה שאתה יודע על כושר

הוא שאני מתאמן מאיזה כיתה ח'

ונמצא בדיאטה תמידית

ולא מתחיל להתאמן חודשיים לפני היום סיירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOT DOG

אם אתה מתאמן מכיתה ח ואתה לא סוס רציני,

אז משהו באימון שלך לא בסדר.

דרוש שיפור רציני.

ודיי להאשים את העולם ופרטים שוליים בצרות שלך.

במקום לקטר,

תעבוד קצת יותר קשה בשביל מה שאתה רוצה

אתה תראה שהכל ישתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מאמין שכל בנאדם שמתאמן רציני ואין לו בעיות רפואיות רציניות יכול לרדת מ8 ב2000 ולהגיע ל7 בלי יותר מדי בעיות.

אל תזינו ת'שכל על גנטיקה... גנטיקה זה במקום אולי לרמות של אולימפיאדה אבל לא לסתם אנשים שעושים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו, כשאמרתי ש"שרירים לא באים משום מקום" לא התכוונתי למי שמתאמן, אני מתכוון להרגלי חיים. אלה שמפותחים עם שרירים בסביבות 16-18 סימן שבחיים שלהם הם זזו יותר מאלה שיצאו שלדונים. למשל אם יוולד ילד וההורים ינעלו אותו בבית 20 שנה רק עם אוכל מים וכו' הוא יצא חלשלוש (אלא אם הוא יעשה סיבובים בחדר או ירים משקולות ::)), לעומת ילד שישחק כדורגל, לא ישב כל הזמן בצד בשיעורי , יצא לטיולים וכו' וכו' - הרגלי חיים. אז יש שרירים בגילאים האלה. אבל אם רוצים בכל נקודת זמן אפשר להתחיל להתאמן ולהפוך ל"סוס" תוך זמן מסויים, אם משקיעים.

כמובן שהבאתי דוגמה קיצונית (עם הילד הנעול בחדר) אבל הבנתם למה התכוונתי... ;)

ואני בטוח גם שיש לגנטיקה חלק בעניין, לחלקינו יש נטיה לפתח שירירים ביתר קלות, ולאחרים זה קשה יותר.

חח עמית לכושר, אני זוכר איך צחקנו כשראינו כמה חברה מעמית מתאמצים וצועקים (צעקות מוטיבציה) עם אלונקה עם שק אחד חצי ריק :xyxthumbs:

סתם, אחי, אני בטוח שגם לכם יש דברים על יובל עילם (והכסף נעלם :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי עמית לכושר....לא יודע מה עם מסגרות אחרות מה שאני כן יכול להגיד לך זה עובדות

צוות של 11 איש:

1-אגוז

2-חובל

3ו-4 צנחנים

5:(אני) - זכאי לגיבוש ש-13 וגיבוש טיס

6: בת בקרקל

7: ירד מ 120 קילו ל85

8: בזמן שאנחנו מדברים קורע את התחת בגיבוש ש-13

והשלושה האחרים עדיין בי"א

ורק שתדע

אין.....אבל אין על צעקות מוטיבצה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להיות ביחידה מובחרת צרייך שילוב של כמה פאקטורים אבל כוח רצון ומוטיבציה הם כנראה לוקחים הכל. יש הרבה סוסונים בגיבוש של ש-13, מגיעים תמיד איזה 60 חברה, חצי נושרים עוד ביום ה-1 ובורחים לאמא ובסוף הולכים לגולני או גבעתי, כשעם קצת כוח רצון ועם קצת יותר סיבולת הם יכלו להצליח יותר. כמובן שיש גם . בנאדם יכול להיות סוס אבל אם הוא לא בכושר - הוא לא יעבור ריצת 2000 בלי שהוא ירגיש מחנק על ה-300 מטר ה-1. שלא לדבר על גיבוש של יחידה מובחרת שבה מוציאים אותך באמצע הלילה מהמיטה ל"טיול" לילי מעתלית לחיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...