יומיים בצה"ל ואני אומלל - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומיים בצה"ל ואני אומלל

Chymes

Recommended Posts

איך אני שונא את זה שאומרים שהכל בראש

כי זה כ"כ שטויות

מי שנולד סוס סוס

מי שלא לא

זהו

אה לא? רק אם נולדת להיות שיאן עולם תהיה שיאן עולם? רק אם כתוב לך על תווית כשיצאת מהרחם ש' 13 אז אתה מקבל כנפי עטלף?

זה הזיון שכל הכי גדול ששמעתי. יש לי מלא ילדים בשכבה שלקחו את עצמם בידיים והפכו מסתם ילדים לסוסי עולם שהיום הולכים לאייש את היחידות הכי מובחרות בצה"ל....

הכל בראש וזהו,וזה לא תלוי רק בכושר..כי ביום סיירות אחרי חצי שעה נגמר הכושר גם להכי תותח וגם לו כואב,ואני מדבר מניסיון עצמי ומזה של חברים (שעברו גיבושי טיס/מטכל/שייטת/חובלים וכו') ואז הראש משחק תפקיד עיקרי...נקודה. תגיד על זה מה שבא לך,כשתגיע למעמדים האלה תבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איי איי איי..

אני מתגייס עוד 7 חודשים והצבא בינתיים רק מעצבן אותי. אני עושה תואר ראשון במדעי המחשב בפתוחה, ובינתיים הצבא דופק לי זין בתחת.

לא הצלחתי להתקבל לשום יחידה מודיעינית מובחרת, למרות שהייתה לי הרגשה טובה במיונים. "נמצאו מועמדים מתאימים יותר".. מה לעזאזל יותר מתאים מבחור שעשה תואר ראשון במדעי המחשב על חשבונו (עם סבסוד חלקי של משרד החינוך) ויש לו הרבה יותר ידע ונסיון מכל "גאון" תיכוניסט, ffs :-\

קיצר עדיין לא וויתרתי ואני מתכנן להמשיך לנדנד להם ללא הפסקה ולברר מה האופציות שלי.

אני פרופיל 82 ואמא שלי מאד מפחדת שישלחו אותי לקרבי, ולכן היא רוצה לשלוח אותי לועדה רפואית להורדת פרופיל (עין עצלה.. משקפיים).

כי אני פשוט חושש שאם לא אגיע למשהו רציני במודיעין שאוכל להשתמש שם בידע שלי, אני פשוט יכול לזרוק את ה4 שנים האלה שעשיתי את התואר לפח האשפה.

תהיה לי תעודה יופי סבבה, אבל אחרי שירות של 3 שנים אני כבר אשכח הכל...

אני לא מפחד מהצבא, בטוח שלא מהקטע הפיזי (הייתי ביובל עילם), ואני לא רואה את זה כאיזה טראומה שאני חייב לברוח ממנה אבל אני לא רוצה להדפק באיזה מקום עם אהבלים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80% מהאנשים פה לא רוצים להתגייס.....

אני לא הופך את הדיון על דת ואני לא רוצה גם אני רק אומר

חח אתם מתלוננים שדוסים לא מתגייסים אתם סתם מקנאים... אתם עצמכם לא רוצים.... צביעות לשמה....

וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה לא? רק אם נולדת להיות שיאן עולם תהיה שיאן עולם? רק אם כתוב לך על תווית כשיצאת מהרחם ש' 13 אז אתה מקבל כנפי עטלף?

זה הזיון שכל הכי גדול ששמעתי. יש לי מלא ילדים בשכבה שלקחו את עצמם בידיים והפכו מסתם ילדים לסוסי עולם שהיום הולכים לאייש את היחידות הכי מובחרות בצה"ל....

הכל בראש וזהו,וזה לא תלוי רק בכושר..כי ביום סיירות אחרי חצי שעה נגמר הכושר גם להכי תותח וגם לו כואב,ואני מדבר מניסיון עצמי ומזה של חברים (שעברו גיבושי טיס/מטכל/שייטת/חובלים וכו') ואז הראש משחק תפקיד עיקרי...נקודה. תגיד על זה מה שבא לך,כשתגיע למעמדים האלה תבין.

בתור אחד שאומר את כל הדברים האלה מנסיון אישי אתה נשמע ממש ילד קטן

ואני לא אבין את זה שאני אגיע למעמדים האלה כי אני לא אגיע אליהם

כמה שאני לא אתאמן ואני מתאמן הרבה

אני בחיים לא ירוץ אלפיים פחות מ8

ולא אעשה יותר ו15 מתח

ועוד כלמני דברים אחרים

אז תשנה את התגובה התקיפה שלך שכ"כ לא במקום

ותתחיל לנהל דיון כמו בנאדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי איי איי..

אני מתגייס עוד 7 חודשים והצבא בינתיים רק מעצבן אותי. אני עושה תואר ראשון במדעי המחשב בפתוחה, ובינתיים הצבא דופק לי זין בתחת.

לא הצלחתי להתקבל לשום יחידה מודיעינית מובחרת, למרות שהייתה לי הרגשה טובה במיונים. "נמצאו מועמדים מתאימים יותר".. מה לעזאזל יותר מתאים מבחור שעשה תואר ראשון במדעי המחשב על חשבונו (עם סבסוד חלקי של משרד החינוך) ויש לו הרבה יותר ידע ונסיון מכל "גאון" תיכוניסט, ffs :-\

קיצר עדיין לא וויתרתי ואני מתכנן להמשיך לנדנד להם ללא הפסקה ולברר מה האופציות שלי.

אני פרופיל 82 ואמא שלי מאד מפחדת שישלחו אותי לקרבי, ולכן היא רוצה לשלוח אותי לועדה רפואית להורדת פרופיל (עין עצלה.. משקפיים).

כי אני פשוט חושש שאם לא אגיע למשהו רציני במודיעין שאוכל להשתמש שם בידע שלי, אני פשוט יכול לזרוק את ה4 שנים האלה שעשיתי את התואר לפח האשפה.

תהיה לי תעודה יופי סבבה, אבל אחרי שירות של 3 שנים אני כבר אשכח הכל...

אני לא מפחד מהצבא, בטוח שלא מהקטע הפיזי (הייתי ביובל עילם), ואני לא רואה את זה כאיזה טראומה שאני חייב לברוח ממנה אבל אני לא רוצה להדפק באיזה מקום עם אהבלים :silly:

דבר אחד אל תסמוך על הצבא , חבל כבר עכשיו תראה קבן

ותעשה משהו חבל לך להירקב שם 3 שנים , כמו שאתה אומר "אני לא רוצה להדפק באיזה מקום עם אהבלים"

זה בסוף מה שתקבל , בצבא לא משנה לאן תגיע תתקע שם עם הרבה כאלו.

גם עם תתקבל למודיעין\ממרם עדיף לך לצאת ולהמשיך ללמוד כמו בן אדם נורמלי. להוציא תואר אולי אפילו להמשיך לתואר שני ולמצוא עבודה.

ועם אתה צריך עזרה עם קבן תודיע לי :) ( טיפ לכולם בקשר לקבן , תיהיו כנים , אל תעשו הצגות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80% מהאנשים פה לא רוצים להתגייס.....

אני לא הופך את הדיון על דת ואני לא רוצה גם אני רק אומר

חח אתם מתלוננים שדוסים לא מתגייסים אתם סתם מקנאים... אתם עצמכם לא רוצים.... צביעות לשמה....

וזהו

אם תנתן בחירה חופשית לבני 18 בין גיוס או לא, תראה שזה יעלה הרבה מעל 80%. זה לא קטע של רצון. זה קטע של להבין שאתה חייב את זה למדינה.

אם תשאל אותי - אני אגיד לך שאני לא רוצה להתגייס. כמו לי, לרוב האנשים יש דברים הרבה יותר טובים לעשות ב3 שנים האלה.

אבל זו החובה האזרחית שלנו וצריך לכבד אותה.

אין לי שום דבר נגד מי שלא רוצה להתגייס, יש לי משהו נגד מי שחי כל חייו על חשבוני ומחליט שלו מותר לא להתגייס כי הוא עובד את אלוהים.

אלוהים היה מה זה דופק להם מכות. הרבה חלקים מהתנ"ך מדברים על הבחורים הגיבורים שהלכו לקרב ועל כבודם. לא נראה לי שלשבת בחדר סגור כל היום, לקרוא את התורה 20 פעם בשנה ולנענע את הראש קדימה ואחורה זה בדיוק מה שאלוהים תכנן לעם .. ::)

ואתה רק בן 16, אז יש לך עוד זמן.. עד אז אולי תבין על מה אתה מדבר כשאתה אומר צביעות, ואולי תשנה את דעתך בקשר לצבא לפה או לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DXT צודק אתה סתם פרזיט

נכון שלא הרבה רוצים אבל זה לא עניין של רצון זה עניין של חובה מוסרית לעם ישראל

תהיה בטוח שחייל בצה"ל תורם הרבה יותר למדינה ולעם מאשר בחור ישיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אל תסמוך על הצבא , חבל כבר עכשיו תראה קבן

ותעשה משהו חבל לך להירקב שם 3 שנים , כמו שאתה אומר "אני לא רוצה להדפק באיזה מקום עם אהבלים"

זה בסוף מה שתקבל , בצבא לא משנה לאן תגיע תתקע שם עם הרבה כאלו.

גם עם תתקבל למודיעין\ממרם עדיף לך לצאת ולהמשיך ללמוד כמו בן אדם נורמלי. להוציא תואר אולי אפילו להמשיך לתואר שני ולמצוא עבודה.

ועם אתה צריך עזרה עם קבן תודיע לי :) ( טיפ לכולם בקשר לקבן , תיהיו כנים , אל תעשו הצגות )

מה יש לכולם עם קב"ן? אני לא רוצה לברוח מהצבא, אני רק רוצה לנסות איכשהו לעשות את השירות שלי למועיל, לעצמי, ולמדינה ( :P ).

ואתה אומר לי "חבל לך להרקב שם 3 שנים" - אם אני אראה את זה ככה כמובן שאני אסבול, אבל אני בינתיים עם גישה חיובית, אפילו אם אלך לקרבי. תבינו שבת'רד הזה אתם עושים יותר רע מטוב ע"י ההפחדות האלה שגורומות לאנשים עוד יותר לפחד מהצבא ולעוד יותר משתמטים שדופקים רק את עצמם.

אנשים הולכים לצבא, חלקם סובלים, חלקם עושים בית זונות, אבל רובם (מפחידה המילה הזו..) חוזרים. ככה זה ואין מה לעשות בקשר לזה. גם מי שחושב שהולך לחיל אוויר וביום האחרון פתאום מצאו לו אלרגיה בעין שמאל והורידו לו את הפרופיל ל- 64 ושלחו אותו לאיזה חור - גם זה קורה, כואב, באסה אבל אף אחד לא מת.

תראה, אני לא ממהר לשום מקום.. תואר שני.. עבודה.. יש זמן.. תראה אותי עוד מעט בן 19 ובקרוב עם תואר ראשון, לא לרבים יש את זה. כבר חסכתי כמה שנים מחיי, אז אני אקח את זה באיזי.

אני לא כ"כ להוט להתחיל בחיים האמיתיים, לא מתאים לי כרגע. אולי הצבא זה מה שאני כן צריך כרגע, קצת מסגרת.

אז אני אומר אם כבר - אז כבר, לעשות שירות מועיל.

ואפילו אם זה לא יצא - לא סוף העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת עדיין לא מוכנה לגיוס חופשי.

אנחנו לא ארה"ב, ששם גם אם 1% מבוגרי תיכון שנת 2005 יתגייסו זה עדיין יהייה מספר ענק, גדול בהרבה מכמה שהתגייסו אצלנו במחזור אוגוסט האחרון.

אנחנו פשוט לא יכולים לקחת סיכון בכך שיום אחד, לדוגמא אוגוסט 2007 שנה שלישית ל-"גיוס חופשי" אתה תראה 4 אנשים עולים לאוטובוס. זה יכול לקרות, ואסור לנו לקחת את הסיכון הזה.

בקשר לעניין של "סוסים" - יש לי בחור אחד בכיתה יחסית נמוך, שלפני שנה התחיל לפתח את עצמו ועכשיו הוא נראה סוס רציני, עושה 2000 ב-8 דקות (עדיין לא משהו, אבל זה היה רק כיתה י').

ככה שכל אחד, עם מידת רצון ואימונים יכול להגיע לשייטת 13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאא הכל בולשיט

אם אימונים אפילו החנון שהייתי מציק לו בכיתה ז יכול עכשיו לבוא ולפרק אותי.

מה זה השטויות האלה זה גנים?

גנים אולי יקשו על מישהו להפוך לפרה אבל כל מי שירצה באמת יכול להיות מה שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...