הודעת שגיאה הנסיון התקנת SP1 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה הנסיון התקנת SP1

assaf990

Recommended Posts

אני מנסה להתקין SP1 ואז במהלם ההתקנה (דקה לאחר פתיחת האשף של ההתקנה) מופיעה לי הודעת שגיאה כזו:

the file c:\windows\system32\drivers\atapi.sys is open or in use by another application.

close all other appilication and then click retry

ואני נשבע - אין לי אף תוכנה ברקע.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לwindows חוקי\לא חוקי? למה נראה לך שזה לא חוקי? למה נראה לך שאי אפשר לקבל error כזה עם התקנה חוקית? ממש שטות ההודעה שלך

ובשביל לענות על השאלה של פותח הת'רד - אני הייתי מנסה בכוח - תעביר את הקובץ למקום אחר ותחסוך לעצמך הרבה טרחה בלנסות לפתור את הבעיה בדרכים אחרות. מקסימום תשחזר אותו אח"כ אם זה ייצור בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונים חוקי

לא קשור.

ובשביל לענות על השאלה של פותח הת'רד - אני הייתי מנסה בכוח - תעביר את הקובץ למקום אחר ותחסוך לעצמך הרבה טרחה בלנסות לפתור את הבעיה בדרכים אחרות. מקסימום תשחזר אותו אח"כ אם זה ייצור בעיות

גם דרך , אבל יש דרך יותר פשוטה לא מסוכנת ופועלת.

- אם לאחרונה התקנת את NERO , Alcohol 120% , Deamon Tools ותוכנות דומות כאלו , תמחק אותן לגמרי מהמחשב , תפעיל מחדש

ותתקין את החבילת שרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOLY אני מאוכזב ממך. דווקא אתה כותב שטויות כאלה??

אתה בדרך כלל רציני מאוד ותמיד עוזר.

קיצורו, דבר ראשון התכוונת ל SP2 ולא ל SP1.

דבר שני זאת בעייה מוכרת. אני לא הסרתי שום תוכנות ולא עשיתי ריסטרט. אני גם לא זוכר בדיוק מה גרם לזה לעבוד כי עשיתי מלא שטויות אבל עובדה הכל עובד עכשיו חלק, (כרגע :) ). חיפשתי את הקובץ ההוא ATAPI.SYS והעתקתי אותו לספרייה אקראית. הוא כמובן לא נתן לי להעתיק אז חיפשתי בקבצים הישנים של הגיבוי של הווינדוס המקורי (ללא SP) כיוונתי אותו לספרייה האקראית, ניסיתי לעשות RETRY ושוב הוא לא נתן. אז פשוט עשיתי CANCEL וציפיתי שהוא יפסיק את ההתקנה. למרבי הפלא הוא פשוט המשיך. אגב, את הקובץ הוא עידכן למרות שהוא לא יכל להעתיק אותו. אל תישאלו אותי איך.

MICROSOFT אתם יודעים איך זה.... :)

בכל אופן מאחל לך בהצלחה עם הערכה הזאת. היא עושה קצת בעיות ומוסיפה עוד תהליכים - מה שגורם למחשב לזוז יותר לאט (אצלי לפחות).

אבל מרגישים את התיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...