קניתי מחשב ב10,000 ש"ח...מה דעתכם? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב ב10,000 ש"ח...מה דעתכם?

guy25

Recommended Posts

ratzabi תודה על התמיכה,מה לעשות...יהיו תמיד כאלה שיקנאו במה שיש לך ולא יפרגנו.

אבל בקטנה... 8)

DUDE אנחנו לא רוצים להשפיל אותך פשוט אנחנו אומרים שסתם בזבזת כסף על חלקים כשיכולת לקנות בפחות ולקבל יותר. לדוגמא הלוח שבחרת. צ'יפסט מיושן 150 ויקר רצח! ממש לא שוה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אוקיי שמוליק הבנו תקטע שלך! אל תשכח שדואל אופטרונים לא יכנסו בתקציב + מפלצתי (את הטובים של Tyan אי אפשר להשיג בארץ) + וזיכרון רשום שיעלה הון תועפות.

- זו תוצאה מעולה לסטוק :o אני לא מבין לא אתם לא מחמיאים לו על זה.. כל הכבוד פותח הדיון!

- FX53 לא יכנס בתקציב.. כ''מ כזה + מעבד כזה כבר יוצא בערך 9000.

- K8N NEO2 הוא לסוקט 939 ::)

- ודי להעיר בצורה מטופשת שכזו.. זה הכסף שלו, שיעשה איתו מה-שהוא-רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומך הייתי מחליף את הלוח לזה של עם ה NF3 250.

דבר שני הייתי קונה כרטיס פשוט יותר, ולאחר תקופה קצרה קונה את אותו 6800 U של במחיר זול יותר כמעט בחצי...

תעשה את השיקולים הכלכליים שלך חבוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הטעם לקנות את החלקים ההכי הכי יקרים... קונים ב7000 מחשב בנזונה, ואחרי שנה וחצי ככה משדרגים 3000 שקל שנותרו לך, ואז עוד שנה וחצי יוצא לך מחשב הרבה הרבה יותר חזק באותו הכסף ::)

לכל אלה שאומרים "די לבאס אותו", לכו חפשו מי ינענע אתכם. הוא פתח דיון, שאל מה דעתנו, אנחנו עונים. מה הקטע? הבן אדם פשוט צריך להבין שהוא קנה דברים מפוצצים, ללא שום תכלית. לוח אם בכלל לא קשור, מעבד הרבה יותר יקר מה3000+ או ה2800+, שבטאכלס אין ביניהם הבדל נראה לעין(חוץ ממספרים בבנצ'ים), ג'יגה של שאין לו בכלל שימוש מ2 סיבות: א. המהירות שלו יותר גבוהה מהBUS של המעבד, מה שגורם לה להתבזבז. ב. לא צריך כרגע פשוט ג'יגה! קונים 512, ועוד חצי שנה-שנה ככה אם יהיה קצת צורך(גם לא בטוח), אז מוסיפים, וזה יוצא יותר זול בדיעבד.

הקטע של הDVD וצורב בנפרד זה בכלל תמוה... למה לא לקנות בכסף הזה כבר צורב שיעשה הכל זאת מבחינתי תעלומה.

לגבי זה שלא מעניין אותו בטח זה שהוא בזבז כסף, אז אלה דיבורי שטויות של ילדים קטנים שלא יודעים את הערך של כסף, ומה זה להרוויח אותו. גם מליונר, עם קצת שכל(ורובם כאלה), לא יבזבז סתם כסף.

השקעה מאד לא טובה יחסית לכסף שעלתה המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...