Silencer Rev3 על הRadeon 9500 שלי, חצי עבודת יד על הכרטיס.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Silencer Rev3 על הRadeon 9500 שלי, חצי עבודת יד על הכרטיס..

SubX

Recommended Posts

הסיילנסר עבר לאפינג איכותי ברמה של Anistropic Filtering X16 למגע טוב יותר עם הליבה של הכרטיס..

כל הסינקים של הזכרונות עברו לאפינג איכותי והוצמדו בעזרת משחה טרמית (NT_Blue2) ודבק חם מסביב ,לדעתי זה מעביר את החום ברמה הכי טובה!

קירור נוסף למוספטים (ניתן לראות גוף קירור שחור ועליו מאוורר 35מ"מ)

כל הכרטיס קורר..

לינק לתמונה (העתק -> הדבק לשורת הכתובת) - http://www.geocities.com/beni_benny/ColdCard.JPG

תמונה שהועלתה, רואים חלק ממנה אז לשמור בשם ואז לפתוח בנפרד בקובץ ויהיה ניתן לראות את כולה..

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות הזיכרון מבאסת קצת רק 50מה"צ הבדל :-[ :-[ :-[

אבל מהירות הליבה פצצה גם אצלי זה נמצא אל 420מה"צ!! אם יותר טוב לפי דעתי מארטיק קולינג 3 הזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מזהיר אותכם! , , , לוחות אם וזיכרונות , אם ברצונכם לחיות חיים מאושרים ושמחים , אל תפנו לבני , כי בני יאמלל לכם את החיים!!!! should i say that>?

בני ואליאור "The KiLLERS"

מישהו יכל היה לעשות את זה יותר טוב ? , אליאור על גז\מימן\מים\חמצן או מה שזה לא יהיה , ובני על אוויר , אבל אוויר קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליאור על גז\מימן\מים\חמצן או מה שזה לא יהיה , ובני על אוויר , אבל אוויר קשה.

;D ::)

ב3Dmark2003 לפניי הקירור קיבלתי 5300 נקודות , אני אבדוק עוד פעם שאני אתקין 3Dmark2003

" " " " " 17200 " " " " " " " "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט הבארטון שלי קצת שחוק , או שהספק פשוט לא משהו סוחב את המערכת.. למרות שהמתח בול על 12.00V ( המתח פתאום היתעגל אחרי שבדקתי את הASUS A7V266-E)

HEC AR-T 300W

אני בטוח שהייתי יכול יותר..

עריכה, מצאתי משהו..

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7968341

עוד מעט אני אנסה יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בהחלט מוזר ואני עוד אם 200מה"צ פחות ממך!! :-\ :-\

דרך אגב קיבלתי חדש במקום הוולקנו 12 שלי קיבלתי זלמן חדש תראה החתימה את הדגם זה הדגםה החדש!!

7000B-CU מנחושת!!

יותר טוב מהוולקנו 12 שלי ויותר שקט .... שקט זה כן חחח אתה אומר שהוא יותר טוב או לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...