מחיר של בטריות...האם הגיוני!! - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר של בטריות...האם הגיוני!!

asafay1

Recommended Posts

כן , לא אמורה להיות בעייה (אלא אם כן אתה נגוע בקללת ה ג'יפי העתיקה שמקורה בתרבות האינקה  8) )  רק ייקח יותר זמן להטעין בטריות חזקות יותר - בכל מטען.

אוקי הבנתי הפנמתי תודה לכל העוזרים אפשר לנעול.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חברה לאחר התייעצות ותגובות ומה שאמרתם לי בדיון הישן שלי על קניית היום הלכתי לעיר לרכוש ולבסוף בתקציבי הדל מצאתי חנות צילום שנתנה לי 4 GP 2000mA במחיר של 70 שח ולאחר סיקור קצרצר הבנתי שהמחיר אכן זול ומשתלם רציתי לדעת את דעתכם לגבי מחיר הקניה בכללי ודבר שני כמו שכבר הסברתם ואמרתם לי שאין צורך במטען חדש לסוללות הנ"ל כיוון שגם מטען ישן דגם [פאוור בנק הראשון בסדרה -הלבן] יטעין בסדר גמור וכמו שצריך את הסוללות הנ"ל [שקניתי היום]

מה שכן אמרתם לי שמשך זמן הטעינה יהיה ערוך יותר מהמקובל לסוללות הללו במטען הישן שלי כיוון שהוא דגם ישן שאינו יכול לטעון תסוללות בעוצמה גבוהה ובזמן יותר קצר

אז רציתי לדעת שוב האם המחיר היה שווה ועשיתי קניה משתלמת ודבר שני לדעת אם בקשר למה שתיארתי לגבי המטען הישן שלי מהסדרה של פאוור בנק יטען תסוללות כמו שצריך אלה במשך זמן יותר ארוך מהמקובל מפני שכוח הטעינה שלו חלש יחסית לסוללות כמו 2000mA

שוב תודה לכל העוזרים

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לכל שאלה שלך לפתוח נושא, לא עדיף לרכז הכל באחד?

הרי אתה בעצמך רשמת שאמרנו לך לגבי הסוללות בנושא שפתחת כבר.

אני מאחד את הנושאים יחד.

ולנושא:

קנייה טובה. :)

תתחדש.

אתה יכול לראות זמני טעינה באתר של GP: http://www.gppowerbank.co.il/default.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לכל שאלה שלך לפתוח נושא, לא עדיף לרכז הכל באחד?

הרי אתה בעצמך רשמת שאמרנו לך לגבי הסוללות בנושא שפתחת כבר.

אני מאחד את הנושאים יחד.

ולנושא:

קנייה טובה. :)

תתחדש.

אתה יכול לראות זמני טעינה באתר של GP: http://www.gppowerbank.co.il/default.asp

Chevy יש משהו בדבריך..אמנם חשבתי לעשות זאת אך מכיוון שאני האחרון שהגבתי כבר בדיון הקודם אם הייתי מגיב זה היה ניראה כדאבל פוסטינג [הקפצה] ולכן נימנעתי לעשות זאת אבל אין בעיה כל עוד ערכת וסידרת לי או נמנעת מלינעול תתרד אין לי בעיה בעיה נהפוכו בכל אופן שוב תודה לך על תשובתך התמציתית ענית לי על מבוקשי ועזרת לי שוב תודה וסליחה על הטירחה.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוח טעינה זה פונקצייה של זמן (יותר מדויק ההפך  8) ). אין כוח טעינה שמיועד לבטריות מסוימות. אתה לא הורס שום דבר.

תודה אחי עשית לי תיום הרגעת אותי אש אגב כבר הישתמשתי בסוללות לאחר טעינה במטען הישן של כ 30 שעות טעינה ראשונית והסוללות ממש איכותיות הספיקו לי ל 257 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שאיקאה מוכרים ב 17 שקל 10 בטריות אלקליין תוצרת ורטא

מבצע שמתחרה לא רע בבטריות נטענות של GP

דווקא לי לא ניראה הבטריות של ורטא לא משהו...ודבר שני מה היה לי רע לקנות 4 2000 מיליאמפר ב70 שח לכ1000מחזורי טעינה במחיר של 70 שח לא ניראה לי שאני צריך לעשות פה חישוב של כמה חיסכון אני חוסך לעומת מחיר הקניה המצחיק.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...