צריך את העזרה שלכם למציאה של לוח אם מתאים למחשב שלי - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את העזרה שלכם למציאה של לוח אם מתאים למחשב שלי

LIBER

Recommended Posts

אני אם כבר מתכוון לקנות את הגי פורס 4 של NIVIDIA או הרידון (תמליצו לי על החברה הכי טובה של הרידון)

אני יקבע לפני המחירים של שניהם

2. יש לי מובן עוד שאלה הרי צריך שכמות הזיכרון תתאים ללוח אם(זה נכון?) לכן אני קודם רוצה לקבוע את הראם שלי בבקשה תנו לי הצעות.....

ומה זה עובר קלוקינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח שוב אני... :)

אני לא מתכוון לעשות אובר קלוק למעבד שלי אז מה דעתכם על המפרט הזה!

PROCESSOR - XP 1800 כמה ואיזה מאוררים אני צריך כדאי להשאיר אותו קר?!?!?! :hi:

memory (ram) - 256MB PC2700 333 MHZ + copper heatspreader

motherboard - GA-7VRXP + raid

graphics card - GeForce4 Ti 4400 128 \ 8500 64

sound card - SOUND BLASTER AUDIGY DIGITAL ENTERTAINMENT

52X CDROM

FLOPPY DRIVE 1.44

20 GB 7200RPM

c:- 3.5GB

d:- 16.5GB

MODEM 56600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אם כבר מתכוון לקנות את הגי פורס 4 של NIVIDIA או הרידון (תמליצו לי על החברה הכי טובה של הרידון)

אני יקבע לפני המחירים של שניהם

2. יש לי מובן עוד שאלה הרי צריך שכמות הזיכרון תתאים ללוח אם(זה נכון?) לכן אני קודם רוצה לקבוע את הראם שלי בבקשה תנו לי הצעות.....

ומה זה עובר קלוקינג

1.ג'י פורס: GainWard\LeadTek רדיאון : GigaByte

2. אני חושב ש256 יספיקו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה..

לוח אם אני ממליץ דווקא על , ו-AntiVirus תפסיק לזיין כבר שהזכרונות לא עובדים בו על 333.. :)

אני דווקא מעדיף אותם על פני הג'יגהבייט... KT3 Ultra. הכי זול מכולם..

יש גם את גירסת ה-ARU שאתה מקבל איתה: A=Audio , כ.קול על הלוח אם (אבל לא איכותי במיוחד), R=Raid - שאין לך מושג מה זה, וזה לא חשוב לך, ו-U=USB 2.0 שאני דיי משוכנע שאין לך מכשיר שעובד בתקן כזה עדיין, וגם אם תקנה בעתיד, תמיד אפשר להוסיף תמיכה עם כרטיס הרחבה.. הפרש של 200 שקל בין שתי הגירסאות כמדומני..

אם לא הייתי ממליץ על האסוס (A7V333).. אחת החברות היותר יציבות בלוחות אם, אבל גם יקרה.

בקשר לכ.קול... למה אף אחד לא ממליץ לו על ה-Herucles Game Theater XP??!

זה כרטיס באותה רמה כמו האודיגי, הרבה יותר זול, ואתה מקבל איתו המון המון פיטצ'רים...

זה בהנחה שלא רצית לקנות את האודיגי בגירסת ה-OEM שעולה בסביבות ה-600 ש"ח (ולא מקבלים עם הכרטיס כלום חוץ מדרייברים).

ההרקולס עולה בסביבות ה-660 ש"ח ומקבלים איתו את כל היציאות.. יש גם אנשים שיטענו שהוא נשמע יותר טוב...

בקשר לכ.מסך..

GF4 Ti4400 כמו שאמרו פה.. לא משתלם כבר לקנות ראדון ג'יגהבייט כשההפרש ביניהם כה קטן...

של חברות כמו: או Gainward הם הכי טובים..

אבל גם הזה של הוא אחלה (ואל תתחילו לזיין לי את השכל על פילטרים שמילטרים), והוא זול יחסית.

זיכרון:

Samsung 256mb PC2700

או של מיקרון אם יש בארץ, או של Micron/Crucial...

כמובן שיש את ואת .. אבל הם יקרים מאוד..

הכי טוב הסמסונג אם אתה מוצא אותו.

ד"א..

ה-OCZ PC2700 שיש לי מחו"ל (שהוא Rev1 אני מניח - בלי heatspreaders) - עקב השמועות על כך שהם מחרו PC2100 בתור PC2700, בדקתי באתר של Hynix (אלו הצ'יפים של הזכרונות על הסטיק) לפי המספר שלהם, וזה זיכרון 133mhz שעובד ב-266A ... מישהו יכול להגיד כל הזין?! שלחתי להם מכתב לאשר את זה....

אוף.. נקווה שזה לא יהרוס לי את ההמרה של ה-P4.. מקסימום אני אשים את ה- H.P שלי עליו ואת ה- על ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK לאחר שהחכמתי כל היום וישבתי על המחשב הזה אז אינה התוצאות

PROCESSOR - XP 1800 + 2 מאוררים

memory (ram) - 256MB PC2700 333 MHZ + copper heatspreader

motherboard - GA-7VRXP + raid

graphics card - GeForce4 Ti 4400 128 Leadtek \ RADEON 8500 64

sound card - SOUND BLASTER AUDIGY DIGITAL ENTERTAINMENT

52X CDROM

FLOPPY DRIVE 1.44

20 GB 7200RPM

c:- 3.5GB

d:- 16.5GB

MODEM 56600

תגובות בבקשה?

ותודה רבה לכולם על העזרה שלהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס של הלייב כמה הוא עולה לך? כי אם זה אחת ה"חבילות" שעולה יותר מ-600 ומשהו קח את ההרקולס GTXP כמו שאמרתי.. לכל הרוחות... :bash:

כ.מסך: Ti4400 - אם יש כסף, למה לכל הרוחות לא? ;D

הנה ביקורת עליו מהחדשות:

http://www.nvnews.net/reviews/Leadtek_ti4400/page_1.shtml

ומה זה לכל הרוחות מעבד אם שני מאווררים??? יש רק שני היטסינקים (בעצם שלושה) עם שני מאווררים, ומשום מה אני בספק שזה מה שמביאים לך כי אין אף אחד מהם בארץ בכלל.. מאיפה אתה קונה?!

ואיזה זה? אתה רק נותן עליו פרטים כללים בלי שם של חברה.. יכול להיות שסתם עושקים ממך מחיר גבוה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה..

לוח אם אני ממליץ דווקא על , ו-AntiVirus תפסיק לזיין כבר שהזכרונות לא עובדים בו על 333.. :)

אני דווקא מעדיף אותם על פני הג'יגהבייט... KT3 Ultra. הכי זול מכולם..

יש גם את גירסת ה-ARU שאתה מקבל איתה: A=Audio , כ.קול על הלוח אם (אבל לא איכותי במיוחד), R=Raid - שאין לך מושג מה זה, וזה לא חשוב לך, ו-U=USB 2.0 שאני דיי משוכנע שאין לך מכשיר שעובד בתקן כזה עדיין, וגם אם תקנה בעתיד, תמיד אפשר להוסיף תמיכה עם כרטיס הרחבה.. הפרש של 200 שקל בין שתי הגירסאות כמדומני..

אם לא הייתי ממליץ על האסוס (A7V333).. אחת החברות היותר יציבות בלוחות אם, אבל גם יקרה.

בקשר לכ.קול... למה אף אחד לא ממליץ לו על ה-Herucles Game Theater XP??!

זה כרטיס באותה רמה כמו האודיגי, הרבה יותר זול, ואתה מקבל איתו המון המון פיטצ'רים...

זה בהנחה שלא רצית לקנות את האודיגי בגירסת ה-OEM שעולה בסביבות ה-600 ש"ח (ולא מקבלים עם הכרטיס כלום חוץ מדרייברים).

ההרקולס עולה בסביבות ה-660 ש"ח ומקבלים איתו את כל היציאות.. יש גם אנשים שיטענו שהוא נשמע יותר טוב...

בקשר לכ.מסך..

GF4 Ti4400 כמו שאמרו פה.. לא משתלם כבר לקנות ראדון ג'יגהבייט כשההפרש ביניהם כה קטן...

של חברות כמו: או Gainward הם הכי טובים..

אבל גם הזה של הוא אחלה (ואל תתחילו לזיין לי את השכל על פילטרים שמילטרים), והוא זול יחסית.

זיכרון:

Samsung 256mb PC2700

או של מיקרון אם יש בארץ, או של Micron/Crucial...

כמובן שיש את ואת .. אבל הם יקרים מאוד..

הכי טוב הסמסונג אם אתה מוצא אותו.

ד"א..

ה-OCZ PC2700 שיש לי מחו"ל (שהוא Rev1 אני מניח - בלי heatspreaders) - עקב השמועות על כך שהם מחרו PC2100 בתור PC2700, בדקתי באתר של Hynix (אלו הצ'יפים של הזכרונות על הסטיק) לפי המספר שלהם, וזה זיכרון 133mhz שעובד ב-266A ... מישהו יכול להגיד כל הזין?! שלחתי להם מכתב לאשר את זה....

אוף.. נקווה שזה לא יהרוס לי את ההמרה של ה-P4.. מקסימום אני אשים את ה- H.P שלי עליו ואת ה- על ה-.

1. לוח אם-אני לא "מזיין" את השכל, תכנס לפורום של ..ותראה בעצמך.

2. כרטיס קול-אם הוא לא צריך את הפיצ'רים הנוספים שיש בהרקולס, האודיג'י עדיף - איכות הסאונד בו טובה יותר.

3. כרטיס מסך- אני דווקא לא הייתי הולך על הMSI בגלל יכולות הOC העלובות שלו (יותר נכון ביצועים לאחר הOC), אבל אם אתה לא מתכנן OC הוא יתאים.

4.זיכרון - מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סורי לא מתכוון להעליב, אבל ה-333 זה לא כזה עקרוני לדעתי, וזה לוח יחסית זול עם ביצועים מעולים.

חוץ מזה זה בטח אחד הדברים שאפשר לפתור עם תיקון ביוס.

2. האיכות של האודיגי לא עולה על ההרקולס, ואני אמרתי שאלא אם כן הוא קונה אודיגי גירסת OEM (יענו הזולה), אז עדיף לו לקחת את את ה-GTXP.

3. הוא לא נשמע לי כמו בנאדם ממהיר, והם לא זבל, הם אולי לא טובים באותה מידה כמו Leadtek בהמהרה, אבל זה כל ההדבל, וגם זה הבדל של איזה 10מ"ה. בכל מקרה הנה ביקורת על ה-MSI Ti4600 (כרטיס רמה אחת מעל) ב-HardOCP...

4. - ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סורי לא מתכוון להעליב, אבל ה-333 זה לא כזה עקרוני לדעתי, וזה לוח יחסית זול עם ביצועים מעולים.

חוץ מזה זה בטח אחד הדברים שאפשר לפתור עם תיקון ביוס.

2. האיכות של האודיגי לא עולה על ההרקולס, ואני אמרתי שאלא אם כן הוא קונה אודיגי גירסת OEM (יענו הזולה), אז עדיף לו לקחת את את ה-GTXP.

3. הוא לא נשמע לי כמו בנאדם ממהיר, והם לא זבל, הם אולי לא טובים באותה מידה כמו Leadtek בהמהרה, אבל זה כל ההדבל, וגם זה הבדל של איזה 10מ"ה. בכל מקרה הנה ביקורת על ה-MSI Ti4600 (כרטיס רמה אחת מעל) ב-HardOCP...

4. - ;)

1. למה לו לקנות לוח של 333 אם הוא לא מנצל את זה? אולי באמת יש עידכון ביוס שפתר את הבעייה,

אבל צריך לברר קודם ;)

2. לפי מה שאני קראתי- הסאונד באודיג'י יותר טוב, אבל בהרקולס יש יותר פיצ'רים.

3. לא התכוונתי להבדל במהירות לאחר ההמהרה אלא בביצועים, הביצועים של הMSI בקושי השתפרו, למרות אלו של לידטק שעלו (הבדל גדול יחסית).

4. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזיכרון וכרטיס האם שלי אני מחפש משהו חדש עקב העלויות אני צריך להוריד בדרישותי

micron 256MB PC2700 266 MHZ

שתי שאלות

א. האם קיים כזה כרטיס כמו שרשמתי כי עד עכשיו ראיתי את הכרטיס הזה רק אם 2100PC ואני מעוניין ב2700

ב.צריך כרטיס אם תואם לזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה גבר כרטיס אם - לוח אם.

כמו שהצאתי לך MSI Kt3 Ultra. הוא עולה בסביבות ה-680 ש"ח.

אם אתה רוצה יותר זול אתה יכול גם ללכת על ה- 7VTX-H plus, אבל זה כבר KT266A.

בדוגרי גם זה וגם זכרונות PC2100 יספיקו לך... אתה לא צריך יותר מזה..

ואם אין לך מספיק גם לזה וגם לכ.מסך אז תצמצם לכ.מסך יותר זול.. יש את הראדון 8500LE של הרקולס שהוא דיי טוב, ויחסית זול.

הוא לא כמו הראדון של ג'יגהבייט כי זוהי הגירסא המוזלת יותר, אבל עדיין יש לו ביצועים טובים.

לא ראיתי זכרונות PC2700 של בכלל.. למה להיות נעול עליהם בכלל?

יש לך מספיק יצרנים איכותיים: , Samsung, (err), Kingston

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כבר כתבתי לך...

יש בארץ PC2700. אבל זה דיי יקר (בסיביבות ה-700ש"ח ל-256מ"ב).

יש גם את ה-Samsung PC2700 שאמור להיות הכי טוב (אם זה אותו דגם כמו בחו"ל, אף אחד לא אישר עדיין), יש אותו באקסלנט וב-KSP.

גם את ה- יש בארץ, אבל אסור להגיד איפה..

וקינגסטון בטח אפשר למצוא בכל מקום...

לכל החברות יש דגם PC2700 שזה בעצם הדבר היחידי שמאפיין את הזיכרון שאתה רוצה (חוץ מזה שהוא 256מ"ב כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוחות של MSI,יש בעיות אי אלו של טעימות לכרטיסים מסויימים.

בלוחות של GIGABYTE ממש אין את זה,זה לוח איכותי מאוד,הוא יותר מהיר מהלוח של ASUS

בכל המיבחנים שאני ראיתי,בכל האתרים הוא לקח את ה לוחות של . לכן קנה את הלוח של KT333

כולל RAID

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוחות של MSI,יש בעיות אי אלו של טעימות לכרטיסים מסויימים.

בלוחות של GIGABYTE ממש אין את זה,זה לוח איכותי מאוד,הוא יותר מהיר מהלוח של ASUS

בכל המיבחנים שאני ראיתי,בכל האתרים הוא לקח את ה לוחות של . לכן קנה את הלוח של KT333

כולל RAID

אני דווקא ראיתי ההפך, שהאסוס עובר את הג'יגה בייט..וגם טוב יותר לO\C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...