דעות אחרונות על מפרט שאני מזמין היום/מחר שלי מניואג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעות אחרונות על מפרט שאני מזמין היום/מחר שלי מניואג

prexus

Recommended Posts

(שלי הכוונה היא כי אני גר בקליפורניה)

Mother Board: MSI K8N Neo Platinum

RAM: 2x Ballistix 512MB PC3200

HDD: Samsung 160GB SATA 8MB Buffer

DVDRW: GSA-4120B

Regular flopy

Audigy2 ZS

Collermaster Paetorian PAC-T01-E1

Enermax noisetaker 470W w/ PFC

Logitech Cordless MX Duo

הצעות שלא יעלו בהרבה את המחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תשובות לשאלות ועדכונים:

המעבד הוא 3200+ ClawHammer שיעבוד עם CoolerMaster HYper6, יש כוונה להנסות להגיע ל-2.4GHZ יציב על אויר.

הרמקולים הם Yamaha TSS1 אלא אם קורא משהו טוב מאוד, ואז אני אעבור לרמקולים אחרים. בנתיים אני נשאר עם ה-TSS1 ועובר לכרטיס קול OB, ולא קונה את ה A2ZS.

הכרטיס הוא 9800PRO שכשאר אני ארגיש שאני צריך ישודרג.

ושיניתי את המארז ל Tt Tsunami החדש, יופי של דבר, והספק עובר להיות POWERSTREAM 420W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטה נכונה מאוד - ללכת על 754 קלוהאמר - הם פשוט מז**נים (סליחה על הביטוי) את ה- 939 קלוהאמר, ובהרבה פחות מחיר (אם 939, אז רק FX!).

הניוקאסטלים מנצחים רק בקידוד אודיו וסרטים ועריכתם, ובבנצ'ים סינתטיים ומשעממים שמנצלים דואל צ'אנל. הדואל צ'אנל בכלל לא עוזר ב- 3D, בוא נגידר שלא תרגיש הבדל בין סינגל צ'אנל לדואל, אבל בין 512kb של קאש לבין 1mb של קאש L2 אתה תרגיש ועוד איך. קפוץ ל- 939 רק שה- FX 0.9 ננומטר יגיע, ואז הוא יהיה ב- 15 אחוז יותר מהיר ויהיה קלוקר מטורף.

לוח-אם, תתרחק מה- , הם גרועים. הייתי הולך על ה- 8KDA, או על ה- VNF-250 או אפילו על ה- K8NS (כל הלוחות האלו יעבדו מצוין עם ג'יגה ראם בבאסים גבוהים). אגב, לא שווה לך לחכות ללוח של DFI ??? :-\

ספק - לא משהו. אם אתה בארצות הברית... אז ללא ספק Turbo-Cool 510 ATX Deluxe, או PowerStream 520W. אפילו ה- Forton530W יהיה מעולה וזול מאוד.

זיכרון - תנסה לחסוך ל- EB3700, אין להם מתחרים בכל מה שקשור ל- A64.

שאלה אחרונה - אתה מתכנן לקנות איזה קירור? אני מתכוון לאיזה Vapochill? הייתי מזמין קסקייד מהקפטן :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם מפרגים?

הCrucial האלה עושים 500MHZ בתיזמונים של 2-5.2.2.5

שום EL עושה כזה דבר. הCrucial האלה לא יכול הרבה יותר מ500MHZ (אפשרי עד 530 פחות או יותר) אבל אם תיזמונים נמוכים מוות!

בקשר לסוקט עדיף לך סוקט 939 גם אם הוא טיפה יותר איטי בטיפה כדי שתוכל לשדרג בעתיד, אם אתה קונה 754 אתה דיי נתקע אם מה שיש לך.

שאלה אחרונה - אתה מתכנן לקנות איזה קירור? אני מתכוון לאיזה Vapochill? הייתי מזמין קסקייד מהקפטן
המעבד הוא 3200+ ClawHammer שיעבוד עם CoolerMaster HYper6, יש כוונה להנסות להגיע ל-2.4GHZ יציב על אויר.

אפשר להבין מה לא מובן?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטה נכונה מאוד - ללכת על 754 קלוהאמר - הם פשוט מז**נים (סליחה על הביטוי) את ה- 939 קלוהאמר, ובהרבה פחות מחיר (אם 939, אז רק FX!).

הניוקאסטלים מנצחים רק בקידוד אודיו וסרטים ועריכתם, ובבנצ'ים סינתטיים ומשעממים שמנצלים דואל צ'אנל. הדואל צ'אנל בכלל לא עוזר ב- 3D, בוא נגידר שלא תרגיש הבדל בין סינגל צ'אנל לדואל, אבל בין 512kb של קאש לבין 1mb של קאש L2 אתה תרגיש ועוד איך. קפוץ ל- 939 רק שה- FX 0.9 ננומטר יגיע, ואז הוא יהיה ב- 15 אחוז יותר מהיר ויהיה קלוקר מטורף.

זו בדיוק הסיבה שאני הולך על 754 עכשיו ומשדרג רק עוד איזה שנה ככה...

לוח-אם, תתרחק מה- , הם גרועים. הייתי הולך על ה- 8KDA, או על ה- VNF-250 או אפילו על ה- K8NS (כל הלוחות האלו יעבדו מצוין עם ג'יגה ראם בבאסים גבוהים). אגב, לא שווה לך לחכות ללוח של DFI ??? :-\

ה-DFI יגיעו למכירה רק בסביבות התחלת ספטמבר, אם אני אראה שהיה שווה יש דרכים להחליף. וה- הם הקלוקרים הכי טובים שיצאו.

ספק - לא משהו. אם אתה בארצות הברית... אז ללא ספק Turbo-Cool 510 ATX Deluxe, או PowerStream 520W. אפילו ה- Forton530W יהיה מעולה וזול מאוד.

אני לא צריך יותר מ-420W, וזה בדיוק משה- POWERSTREAM נותן לי.

זיכרון - תנסה לחסוך ל- EB3700, אין להם מתחרים בכל מה שקשור ל- A64.

ה-Ballistix עושים 250MHZ ב-2.5-2-2-5, שזה יותר ממה שאני רוצה. והם עולים פחות מ-300$ לגיגה.

שאלה אחרונה - אתה מתכנן לקנות איזה קירור? אני מתכוון לאיזה Vapochill? הייתי מזמין קסקייד מהקפטן :D

אני הולך על CoolerMaster Hyper 6, אמרתי שאני מתכנן על 2.4GHZ על אויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Prexus -

- החלטה נבונה מאוד, כמו שאמרתי. אם אתה הולך לחסוך כסף ולקנות איזה FX עסיסי יותר מאוחר זה צעד יותר חכם (שוב, ה- 3800 \ 3500 הם על הפנים).

- והולי ג'ייסי, תקוע? ממילא כולם הולכים להחליף ללוח של DFI.. אז מתישהו יצא לו שהוא יחליף לוח-אם + מעבד, בין כה וכה.

- עוד פעם הולי ג'ייסי, אני יודע שהוא הולך לקנות את הקירור הזה. השאלה כמה הוא יספק אותו. אז שאלתי אותו אם בטווח הארוך הוא הולך לקנות משהו רציני יותר.

- פרקסוס, אני מציע לך לא לפתח כ''כ הרבה ציפיות, אף אחד לא אמר שאתה הולך לקבל את דגימות הזהב שאננדטק קיבלו.. בחייאת, מי מאמין לביקורות? (אישית לא ראיתי משתמשים שהצליחו להשיג תוצאות כ''כ טובות.. בניגוד ל- EB3700 \ 3500, שכל סטיק כמעט הוא הצלחה, אבל מצד שני אתה צודק - הוא הרבה יותר יקר).

- ה- PowerStream 520 מציע ביצועים הרבה יותר טובים בכל מה שקשור לריילים ואמפרים.

- , הקלוקרים הכי טובים? טעות בידיך. הם גרועים. קרא את הת'רד של Richdog ב- OCForums.

(ועוד דבר, הולי ג'ייסי אני מציע לך להפסיק לצטט אותי אם אין לך משהו באמת חכם להגיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שאתה הולך לקבל את דגימות הזהב שאננדטק קיבלו.. בחייאת, מי מאמין לביקורות?
MSI, הקלוקרים הכי טובים? טעות בידיך. הם גרועים. קרא את הת'רד של Richdog ב- OCForums.

משהו פה לא מובן לי. אתה אומר לא להתייחס לביקורות אבל לתראדים כן? כאילו אפשר לדעת אם יש הבדל בין מישהו שמסקר במקצועיות כל ראם בנפרד למישהו שקנה משהו מסוים ורשם עליו את הדעה שלו? ההבדל היחידי זה ש1 הוא כתב באתר מסוים והשני פעיל ופורום מסוים (והכתב עושה בחינות הרבה יותר עמוקות ומקצועיות)

ועוד משהו HydroDrool או ohwjei או איך שלא קוראים לך (ותפסיק לשנות את השם. כאילו ממי אתה בורח?) איך אתה יודע שאננדטק קיבלו בפוקס ראם מצוין לOC? שמעת פעם מישהו שקנה כזה ראם והוא היה חרא? או שפשוט עוד לא ראית אף 1 שקיבל זיין אם הEL של OCZ? קצת ביסוס יכול לעזור לפותח התראד להחליט איזה ראם לקנות.

ובקשר ל

תקוע? ממילא כולם הולכים להחליף ללוח של DFI..
אין לך הערכה לכסף בכלל אה? סתם עוד ילד אם הורים מליינים שלא יודע מה זה "משתלם". כאילו מה אתה מנסה להגיד? נקנה 754 כי כולם בכל מקרה יקנו את הלוח של DFI. לכולם יש אלפיי שקלים לבזבז על מחשב כל חודש? כאילו טיפה לחשוב שלא כולם תחונים כמוך! וכמו שאני אומר אולי שווה לקנות מעבד 939 שהוא קצת פחות טוב מה754 אבל שתיהיה את האפשרות לשדרג רק את המעבד ולא חצי מחשב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, אני מאמין הרבה יותר לת'רדים והתנסויות אישיות. זה פשוט הכי אמין. אנשים שקונים את הסטיקים באופן אקראי יקבל פחות או יותר את אותן תוצאות שאתה תקבל.

זה לא אתר שמקבל דגימות זהב מהחברה עצמה. החברה רוצה שיאמינו לאתר שסוקר את הדגמים הכי טובים שלה, ואז הקונים מאמינים לכך, אבל אח''כ יתאכזבו. זה כמו שבביקורות של מקבלים את הסטפינגים הכי טובים, לדוגמה.

לא אמרתי שהבליסטיקס גרועים, להיפך הם מצוינים. אבל הם פשוט לא יכולים להגיע לאותן התוצאות שה- EB מגיעים אליהם. וכן, לא ראיתי אנשים שקיבלו סטיקים כ''כ משובחים עד עכשיו.

עכשיו מה הקשר ל- EL? למי אכפת? חוץ מזה, על איזה דגם אתה מדבר?

---

ומאיפה אתה חושב שאין לי הערכה לכסף? מאיפה אתה יודע בכלל? למה אתה קופץ למסקנות מטומטמות שכאלו? אתה לא יודע עליי כלום אז תסתום תפה.

אתה מגזים לגמרי! לא מדובר בחצי מחשב, אלא רק בלוח-אם, ולא באלפי שקלים, אלא באותו מחיר של 8KDAJ של איפוקס, אבל זה לא חשוב.

אני לא מבין אותך, למה לשלם כ''כ הרבה כסף על מעבד פחות חזק עכשיו? לא עדיף פשוט לשלם יותר כסף על מעבד יותר חזק אח''כ? למה להתאכזב?

אולי באמת לסוקט 754 אין הרבה עתיד, אבל הוא בהחלט עדיף עכשיו על כל ה- NC DC, בכל מה שקשור ל- 3D ובהרבה. הקלוהאמרים הרבה יותר חזקים בהרבה פחות כסף.

אגב.. אתה בעצמך יכול לראות שלא חסר לו כסף - ואני בטוח שאם הוא ירצה הוא יכול למכור את הלוח ולקנות את הזה של DFI, בלי בעיות. (ואגב, אף-אחד לא אמר שהמעבד האחרון הוא 3700). ולעזאזל אני לא מדבר על הילדים פה בארץ וגם לא אכפת לי מהם, הוא גר בחו''ל וקונה בחו''ל. אצלם הכל זול, יש RMA בשפע, שוק יד שנייה ענק. אני בטוח שהוא יוכל לקנות לעצמו מתישהו את הלוח של DFI. בין אם זה יהיה ב- 754 וב- 939. ועם כל הכבוד לשאר הלוחות ה- DFI לא רואה אותם ממטר..

---

ron26, ה- 420W הוא טוב מאוד, אבל לא בנוי לאוברקלוק רציני כמו שה- 520W מותאם אליו.

---

אגב, אני לא בורח מאפחאד - רק הניקים שלי גרועים. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...