הנה המפרט אני מקווה שהוא טוב כולל 6800GT עזרה במארז וספק וחוות דעת......... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנה המפרט אני מקווה שהוא טוב כולל 6800GT עזרה במארז וספק וחוות דעת.........

INON

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Integral אני ממש לא מבין את השיקולים שלך.

GF6800 gt מקבל פי 2 (ואף יותר במקרים מסוימים) יותר FPS מאשר 9800 , ואת השיפור בגרפיקה כתוצאה מהפעלת פילטרים (ואפילו סתם העלעת האיכות בהגדרות המשחק) ניתן לראות גם על מסכים לא איכותיים במיוחד.

בעתיד המצב ככל הנראה יהפוך לגרוע עוד יותר עבור ה-9800. בעוד ה6800 יוכל להריץ משחקים מבוססי UE3 עם קצב פריימים סביר ואיכות טובה - ה9800 כנראה לא יהיה מסוגל להפעילם בכלל, או לפחות לא בצורה אשר תספק ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כ"כ נכון. מסך זה הדבר הראשון במעלה שצריך לחשוב עליו. מה זה שווה אם הוא יריץ משחק בהגדרות גבוהות על מסך שיכול להרוס לו את הראיה?

עדיף לשמור על האיזון ולקחת מסך איכותי וכרטיס R9800PRO, שחזק מספיק נכון לעכשיו להריץ כל משחק הקיים בשוק בהגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה המחשב מהחנות www.com4u.co.il

דעות והאם הספק מתאים למארז ולמחשב עצמו.......

מוצר

1,178.12   

1,178.12 מעבד 64 3000 BOX 

668.98   

668.98 לוח אם מדגם EP-8KDA3J מבית EPOX 

982.76   

491.38 זכרון מבית TWINMOS בגודל 512MB 400MHZ 

799.23   

799.23 דיסק קשיח WD 200GB 7200 RPm 8MB Buffer Serial ATA 

192.41   

192.41 צורב 52X32X52 תוצרת LITE ON 

2,486.48   

2,486.48 כרטיס מסך מבית ALBATRON מדגם 6800GT 256MB 

55.00   

55.00 כונן 1.44 שחור 

319.69   

319.69 ספק כוח למארז Thermaltake TT420AD 420 WATT 2 FAN 

136.16   

136.16 סט מקלדת מייקרוסופט שחורה + עכבר אופטי שחור יפהיפיים 

136.16   

136.16 CDROM X52 / סי.די.רום ASUS 

130.00   

130.00 בניית מחשב 

374.59   

374.59 מארז מדגם CHENBRO GAMING BOMB 61166 קיים ב 3 צבעים 

¤ 7,459.58       13 פריטים בעגלה

וישנה עוד שאלה שעדיין נמצאת אצלי בספק האם הזכרונות  הללו טובים יותר מה A-DATA ?

והשאלה השנייה שלי האם הספק הזה יחזיק מערכת כזאתי ??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז וספק מפנדה וכל השאר מksp

מעבדי ?AMD? כמות

מחיר סה"כ

Athlon 64 3000+ (S-754) 1

1190

1190

לוחות אם למעבדי ?AMD? Chaintech כמות

מחיר סה"כ

ZNF3150 ZENITH (S-754) 1

750

750

זכרונות? DDR 400 כמות

מחיר סה"כ

512MB A-DATA 2

490

980

כרטיסי מסך? MSI כמות

מחיר סה"כ

GF 6800 128MB,TV,DVI 1

1950

1950

דיסקים קשיחים? WESTERN DIGITAL כמות

מחיר סה"כ

120GB SATA 1

610

610

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? FLOPPY כמות

מחיר סה"כ

Teac/SONY 1.44 1

40

40

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? CD-ROM כמות

מחיר סה"כ

LG x52 1

80

80

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD?? DVD כמות

מחיר סה"כ

Toshiba X16 1

170

170

סה"כ

5770

בתשלומים (כולל תוספת) 12 * 525 ¤

פירוט מוצרים

כמות. מוצרים סה"כ

1 PLUS 1080 AMG Metallic Gray SOHO file server 947 ש"ח

סה"כ 947 ש"ח

סה"כ בכללי: 6717

יש לך אחלה אחלה מעבד אחלה כרטיס מסך מארז וספק מצוין מפרט מצוין ואתה יכול לקחת צורב די וי די

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי על המפרט אבל אני מעדיף לקנות את כל הסחורה מאותה החנות

את המפרט האחרון שבניתי איך הוא ?

ושוב אותה השאלה הספק הזה הוא יחסית זול מה שונה בו לבין האחרים שעולים בעשרות שקלים יותר

והאם הוא זה שיחזיק לי תמערכת יציבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אז? בעוד שנה יכול להיות שיהיה לו אותו מסך, אך בגלל שה 9800 כבר לא יהיה שווה כלום, Integral בטח ימליץ לו לקנות GF 6800 gt. מה הרווחנו?

ההבדל העקרוני בין ה GT ל 9800 מבחינת התכלס זה שהוא יאפשר לך לרוץ בהגדרות גבוהות יותר ברזולוציה יותר גבוהה או ב FPS גבוה יותר באותה רזולוציה. לגבי רזולוציה יותר גבוהה - צריך מסך שיהיה מסוגל להחזיק אותה ב REFERESH RATE גבוה (שבטח אין לו) וה FPS שהוא יקבל ברזולוציה יותר נמוכה עם ה 9800 מספיק בהחלט. בנוסף, ה FPS הגבוה ביותר עדיין לא יתן לו תמונה טובה ברזולוציה בה המסך תומך כי המסך שיש לו זבל. לכן אתה משקיע הרבה כסף ולא מקבל כלום.

עוד דבר שאתה חייב להבין זה שלרוב הלקוחות של חברות המשחקים אין GT ואין גם 9800 פרו. לכן, אם ינסו למכור משחק שמתאים רק ל GT לא ימכרו הרבה. בשביל זה אנשים עם גיפה 2 גם הצליחו לשחק ולהינות. על אחת כמה וכמה עם 9800פרו. זה יהיה נכון גם עוד שנה ויותר. להערכתי שנתיים עד שלוש ה 9800 יחזיק לו כל משחק , ברזולוציה יותר נמוכה מ GT אך עדיין מספקת מאוד.

הנאה גרפית ממשחק דורשת כרטיס +מסך. אין שום הגיון בלעלות ל 6800GT עם מסך חרה כי הוא לא יהנה כמו מ 9800פרו עם מסך איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי מה קורה פה אינטגרל או איך שלא קוראים לך מזלזל יותר מידי וואלה יש לך דיבור מה זה לא מתאים .........

תלמד אחי לא צריךכל דבר לזלזל אם לצטט אותך ("מסך חרא"...."מסך המעפן שלו "....)

קודם כל תלמד לדבר היית יכול להגיד לי המסך שלך לא מתאים ואני הייתי עונה לך בצורה יפה תאמין לי המחשב זה הדרך היחידה שאני מדבר יפה למה אני מחוץ למחשב לא הבן אדם הכי טוב................

ועכשיו לעניינו אני

בעוד כחצי שנה קונה מסך בסכום של עד 2000 שקל אז עד אז אתה מתכוון שאני יקנה את ה9800 פרו ואחרי זה אני יחליף????

אני בונה לעתיד כמו שאני מתכנן את ה 64 ביט לעתיד שאני יודע שאני לא ישתמש בו עכשיו אז גם את ה6800GT אני קונה ושומר כי כל דבר יבוא זמנו אני ממשיל את זה לבגרות יש ים אנשים שיש להם בגרות והם מובטלים אבל מה יבוא יום והם יעזרו בא

תבין אחי אני חושב על העתיד!!!!!

ועוד הערה קטנה תשפר את הצורת דיבור שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה לוקח את מה שאני אומר על המסך שלך בצורה כל כך אישית. זה חתיכת פלסטיק. אתה בעצמך אמרת שהוא חרה או "על הפנים" כלשונך. הבחור שאל אותי למה הצעתי את מה שהצעתי ועניתי לו. אני אגיד מה שאני חושב ואתה תקח את זה או תזרוק את מה שאני אומר לפח ותעשה מה שאתה רוצה. אבל לקחת את מה שאני אומר על חתיכת פלסטיק בצורה כל כך אישית?

לא אמרת שעוד חצי שנה אתה קונה מסך ב 2000 שקל. גם אז אני חושב שה 6800 מיותר, אבל לבטח זה משנה את התמונה כי פה כבר יש הרבה יותר הגיון מאחורי הקניה.

אם אתה מפרסם טרד תצפה לקבל תגובות שלא מתאימות למה שאתה חושב. כלומר, אם אתה שואל שאלה כדי שאחרים יתנו לך את התשובה שאתה רוצה לקבל ואם נותנים לך תשובה אחרת ואתה מתעצבן אז אולי עדיף שלא תשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתם רואים איום אם פגעתי באינטגרל אני ממש מצטער!!!! ומבקש שתסלח לי

פשוט חשבתי שאתה עושה את כל זה בנימה של זלזול וכאילו בגלל שאני לא מבין או אין לי אתה מזלזל בי זה הכל

עכשיו אני כולה שואל על המפרט האחרוןם שנתתי ואני שואל כי אני לא מבין גדול במחשבים אני צריך עזרה של מומחים כמוכם

זאת הבעייה ושוב אני מתנצל!!!!! אם אמרתי מילה לא במקום

ועכשיו אם תוכלו לעזור לי או להציע לי מפרט במחיר שכולל מע"מ לא עולה על 7500 שקל (כולל משלוח ) אני ישמח

וישנו דבר מיותר שאני לא רואה בו שימוש שזה צורב דיוידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מחקתי את הודעתי הקודמת..עשית דבר יפה עכשיו ;)

המפרט הראשון של רון26 חזק מאד, ומומלץ ביותר למשחקים אם אתה לא חושב עכשיו על לשדרג את המסך.

אם אתה חושב ללכת על שילוב של כרטיס מסך מעולה+מסך איכותי, לך על המפרט של של אינטגרל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממממ

לדעתי תקנה את ה 6800

היה לי 9800 פרו ולצערי כשאתה רואה שהוא נחנק לך בבנצ'ים זה מדכא.

הכרטיס לא כזה חזק,גם באובר קלוק.

אין כמו לדעת שיש לך חיה בתוך המחשב ולא לחשוב פעמיים לפני כל משחק ולשים ישר על המקסימום של המקסימום!

אהה כן והייתי מציע לך כשאתה משחק פשוט תחבר אותו לטלויזיה[במשחקי יריות הכוונה]

לדעתי עכשיו ג'י טי ועוד חצי שנה מסך.

לדעתי יותר הגיוני לא להתפשר על כרטיס מסך ולקנות מסך עוד כמה חודשים, מאשר להתפשר על כרטיס מסך ולקנות מסך עכשיו.

פשוט השקעה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה רבה לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

עוד אפשרויות כי האמתי אני רוצה לשאול בעניין של הזכרונות אם הם יותר טובים מהA-DATA

ואם אפשר לרשום לי כמה ספקים שיחזיקו תמחשב הזה

ואם אפשר תציעו לי על ספק משתלם

ותודה רבה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתם רואים איום אם פגעתי באינטגרל אני ממש מצטער!!!! ומבקש שתסלח לי

פשוט חשבתי שאתה עושה את כל זה בנימה של זלזול וכאילו בגלל שאני לא מבין או אין לי  אתה מזלזל בי זה הכל

עכשיו אני כולה שואל  על המפרט האחרוןם שנתתי ואני שואל כי אני לא מבין גדול במחשבים אני צריך עזרה של מומחים כמוכם

זאת הבעייה ושוב אני מתנצל!!!!! אם אמרתי מילה לא במקום

ועכשיו אם תוכלו לעזור לי או להציע לי מפרט במחיר שכולל מע"מ לא עולה על 7500 שקל (כולל משלוח ) אני ישמח

וישנו דבר מיותר שאני לא רואה בו שימוש שזה צורב דיוידי

לא פגעת בי, זה בסדר...סתם לקחת יותר מדי קשה את מה שאמרתי על חתיכת פלסטיק. תבין גם ככה כל פעם שאני רואה את ה CTX וכל הזבל הזה אני ממש מתעצבן בלי שום קשר אליך כי מוכרים לאנשים מסכים עם קרינה גבוהה ומסכים שהורסים את העיניים ואין טיפת אחריות או דאגה ללקוח - העיקר למכור. יש לי שלושה מסכים שאני עובד מולם. שניים שאני קניתי איכותי ומאג איכותי ואחד מהזבלים שקנו לי באחד ממקומות העבודה שלי. מול ה והמאג אני יכול לשבת 24 שעות. מול המסך השלישי אני מתחיל לקבל כאבי עיניים אחרי רבע שעה וכאב ראש אחרי שעה - ואת העיניים שלי אני לוקח באופן מאוד אישי ולכן הדיבור שלי על המסכים הזולים טעון כל כך.

לגבי ה 6800. אני מאמין שסכום כזה להוציא על כרטיס מסך זה מיותר. זה בדיוק מה שהחברות הגדולות רוצות שנעשה, כשהרבה ילדים שאני מכיר מסתדרים עם 5200 ו TI4200 בכיף. אני לא אומר לך לקנות 5200 אבל 1300-1500 שקל זה גם ככה המון בשביל כרטיס. ככה אני חושב, אבל זו רק דעתי, מצדי תקנה כרטיס מסך ב 10,000 שקל אם זה עושה לך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...