רפורמות בבתי הספר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רפורמות בבתי הספר

alexta-z

Recommended Posts

לא ידעתי בדיוק איזו כותרת לתת.

ביבי דבר לפני כמה זמן על כך שמשנת הלימודים הבאה (הקרובה) לא ילמדו בימי שישי ויום הלימודים יתארך ויעשו עוד המון שינויים.

האם תוכנית זאת כבר יצאה לפועל או כמו כל דבר אחר בארץ נדחתה או בוטלה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי עשה בי"א לשון אנגלית מחשבים ובגלל שהוא עשה גם הורידו לו אלקט'

נשארו לו רק מקצועות חובה = 28 שעות.......

אני עדיין לא קולט איפה יכניסו לי 50 שעות למערכת

בי' עשיתי 2 יחידות C

1 מיתוג

1 אינטרנט

שאלון 005 מתמט

1 ידע עם ומדינה

בי"א אני עושה VB עיצוב תוכנה אסמבלר (אולי ג'אווה גם...) ; תקבילית מיקרו מחשבים חשמל ; פיזיקה (לא בטוח אולי אני אפרוש)

ועוד מקצועות חובה

אבל זה מה לא קשור לנושא אז לא יפה להתפרץ לתראד של מישהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בלתי אפשרי להוריד יום לימודים כי אז יהיה צרייך למצוא סידור אחר לילדים ואי אפשר להשאיר אותם לבד בבית, וגם לא לתת להם להסתובב ברחוב. אבל אם מעניין אתכם, לכו לפורום "חינוך" ב-וואי נט ושם תמצאו הרבה יותר תשובות לשאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידלים ביסודי ורוב החטיבה זה באמת דפוק זה סתם יעלה כסף לשים אותם במעון או איפה שלא שמים אותם

לילדים בתיכון זה ממש טוב ואפשר לצאת ביום חמישי....... אפשר תמיד אבל יותר נוח כשלא לומדים בשישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד באורט אלון יוקנעם ושנה שעברה היו לנו ביום שישי רק שתיים תנ"ך על הבוקר והיו כיתות שלא היו להם בכלל שיעורים.

זה ממש תלויי במערכת שלכם ........ובקשר לתלבושת אחידה , שנה שעברה זה נכנס לתוקף אצלנו אז כנראה שנה הבאה בכל בית ספר יהיה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בבית ספר כבר יש תלבושת אחידה. אף אחד לא זוכר שכשביבי דיבר על התוכנית הכלכלית אז רשמו בכל העיתונים והאתרים שהוא יוריד את ימי שישי ובמקום שישי ילדים ילמדו עד ארבע ולכל ילד תהיה ארוחה חמה (לא רעב). זה הכי חשוב בשבילי. ף כי אני יכול לעבוד בשישי ואם לא יהיה יום לימודים אז כל סופשבוע יהיה לי כסף :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח לא כל אחד הבין, אז אני אסביר. התכוונת שהם מעדיפים ללכת בתלבושת אחידה ולו רק שחברים שלהם לא יראו שהם לא לובשים "קרוקר".

בקשר לתלבושת האחידה, מצד אחד, למה לא? שיהיה מותר חולצות בצבעים משוגעים אבל אותה חולצת T עם סמל בי"ס. זה הוגן לכולם ואף אחד לא יוציא עיניים ואף אחד גם לא יצחק על אף אחד - מה לעשות שהנוער שלנו שטחי ומחפש סיבה לצחוק על אחרים? מה שכן, כשאני עליתי לארץ למדתי בבי"ס יסודי מהדור הישן שבו היתה תלבושת אחידה: חולצה צהובה ליום וכחולה ליום רגיל. לא היה לי כסף אפילו לחולצות האלו באותם ימים, שלא לדבר על מכונת כביסה ומייבש בחורף אז הרבה פעמים הייתי מגיעה בלי והייתי חוטפת על הראש. אבל בסופו של דבר, תלבושת אחידה היא לא הפתרון האולטימטיבי כי זה לא מטפל בשורש הבעיה - השטחיות של בני הנוער והסגידה למותגים. זה כמו שיהיה לך חלילה סרטן במוח, יכאב לך הראש ואתה תיקח דקסמול ותגיד לעצמך שזה פותר אותך מהבעיה. צרייך לחנך ילדים שמותגים זה לא יוצר לא אישיות ולא תדמית. שרק בשביל התווית המחורבנת הזאת הם משלמים עוד 200-400 שקל וזה גם לא תמיד אומר איכות כי הרבה פעמים השעון הפלסטיק היפה הזה של נייק, המנגנון שלו עולה גג 5 שקל בחנות "עשה זאת בעצמך", יציקת הפלסטיק שלו והרצוע - גג עוד 2 שקל, העלות הכללית החומרית היא לערך 2$, מייצרים אותם ילדים קוריאניים בני 8 בבית חרושת באסיה ומקבלים על זה 2$ לשנה. צרייך לחנך אותם שיש דברים יותר חשובים בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...