עזרה בבחירת קירור למעבד 3400+... - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת קירור למעבד 3400+...

tk-hunter

Recommended Posts

ההבדל הוא 3-4 מעלות בערך... זהו זה אותו אותו מאורר אותה צורה רק שבקרירור השני יש גם אלומיניום וגם נחושת מה שמוריד את המשקל שלו ל-450גרם בערך  ;)

ALCU שוקל 450 גרם בערך בתנאי שזה 7000B ALCU כי יש גם 7000A ALCU ששוקל 458גרם בערך!

CU שוקל 755גרם בדיוק בתנאי שזה 7000B CU כי יש גם 7000A CU ששוקל 773גרם!

אז זה שווה ת'סיכון של המשקל? כי אני חושב שזה לא כל כך משמעותי... אתה לא חושב ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלוי אם אתה לא רוצה לעשות כבד תקנה ALCU יספיק בהחלט אם אתה הולך יותר אל אבל רוצה גם שקט תקנה CU או את הסלינט טאור של טרמלטייק אבל יבנתי שאתה לא יכול אז... אי לך ברירה רק 7000B CU תאמין לי אתה לא תצטער ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל יהיה בסך בכל 3-4 מעלות לא משהו גדול כל כך הוא גם היטסינק שווה!!

בכלל אני מהיום הולך אל זלמן בלבד!!

אני מהיום חולה אל שקט ביצועים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ההתקנה קלה כי אתה צריך רק להתקין לא לנסר כמוני (כי לי יש איפוקס 8RDA3I ומעבד אלטון אקס פי והיו כמה קבלים שיפריעו אז הייתי צריך לנסר קצת את הקליפס מצד אחד... לך אין בעהי כזאת בכלל!!

יש לך הסבר פלאש אל ההתקנה של גוף קירור זה באתר של זלמן!!

http://www.zalman.co.kr/eng/product/view.asp?idx=141&code=005009

זה אל משנה אם אתה רואה את ההתקנה של גוף הקירור הזה או של ALCU כי ההתקנה אותה התקנה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אפחד לא חושב פה בהיגיון.

בוא נראה:

קידמה=גופי יותר טובים

אוברקלוק עוד 3 שנים=יותר קידמה

היי הנה רעיון תקנה עוד 3 שנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי אם אתה לא רוצה לעשות כבד תקנה ALCU יספיק בהחלט אם אתה הולך יותר אל אבל רוצה גם שקט תקנה CU או את הסלינט טאור של טרמלטייק אבל יבנתי שאתה לא יכול אז... אי לך ברירה רק 7000B CU תאמין לי אתה לא תצטער  ;)

למה הוא לא יכול לקנות תסילנט טאור של טרמינל טייק? מצטער שאני מתפרץ אבל יש לי בדיוק אותו שיש לו ומעבד ואני גם מחפש קרור לאלטון +3400 שלי אז על מה ללכת?

alcu

cu

tt silnet tower

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיילט טאואר יש מרכז כובד שהוא מאוד רחוק מהחיבור וזה עוד יותר מסוכן מה ALCU .....

ולכן אני שולל אותו מהפעם הראשונה ונשארים רק עם AL CU ולפי המה שהבנתי המארז יהיה מאוורר אז אין שום סיבה שלא לקחת את ה CU .....

CUCUCUCUCUCUCUCUCUCUCUCUC!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...