חיבור אתיופים בצורה סריאלית - ועוד שאלות כלליות בנושא. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור אתיופים בצורה סריאלית - ועוד שאלות כלליות בנושא.

Mortiis

Recommended Posts

לא מזמן קניתי את 3 האתיופים הראשונים שלי, מדגם ה "Field Worker" (אני מת על גאדג'טים..... :))

היצרן ממנו קניתי את המוצר לא סיפק דוקומנטציה או אפילו מדריך בסיסי בנוגע להתקנתם.

חיפשתי באינטנרט, ומצאתי את המדריך הבא - http://users.kymp.net/feuer/nigger_user_manual.txt

אי אפשר שלא לשים לב שהמדריך די מיושן, ואף מתייחס לניגרים אמיתיים - לא יהודים כמו שרכשתי.

מכיוון שברשותי 3 יחידות מסוג "Field Worker", עקבתי אחרי עצת המדריך לחברם בחיבור סריאלי.

שמתי לב שהחיבור הסריאלי החדש גרם להם למעוד רבות, יצר בילבול, איטיות וירידה בתפוקה - לפני חיבורם הם היו משיגים ציון 311 ב ללא מאמץ.

האם עליי לתת להם להסתגל לחיבור החדש, או להחזירם למצב StandAlone?

שמעתי גם על Overclocking - האם זה באמת שווה את זה? הבנתי שניובי בנושא כמוני עלול לגרום להם להתחמם מהר, ואף להשמיע רעשים מוזרים - האם הפרודוקטיביות תגדל בהתאם?

הניסיון שלי בנושא ה Overclocking מסתכם במריחת "Arctic Silver 88" על המוצר - ללא תוצאות יש לציין.

בתודה מראש,

Havard Ellefsen.

O\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? מה זו הכותרת הזו!? מה זו הגזענות הזו?

קרא את חוקי הפורום (סטיקי בראש הפורום), ואם תרצה לשתף אותי על הנושא שכתבת (אני בספק אם מישהו הבין) - אין בעיה.

עד אז הדיון נעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...