מצלמה דיגיטלית עד 2000 שקל - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה דיגיטלית עד 2000 שקל

Ghosthunter

Recommended Posts

מה זה בדיוק ? ידיעת חדשות ? בקשה ? קטע משיחה שהודבק כאן בטעות ?

אם אתה מחפש , תן קצת יותר פרטים , קצת כמה שיותר פרטים על הצרכים שלך והידע שלך ולמה אתה מצפה ,

כי בסוף יגידו לך :

CANON A80

תודה

להתראות.

(ואחריי זה תגיד : רגע רגע, קצת יותר פרטים , מה זה התשובות הקצרות האלו..... 8) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומפקטית? זום גדול? רזולוציה?

תן פרטים, תתחיל בחיפוש בפורום ואז תחזור עם שאלות...

אני לא מבין כל כך במצלמות ובצילום.... אנא עזרו לי..

אני מניח שכדאי שהיא תהייה קטנה.

עם כמה שיותר זום ורזולוציה כמה שיותר גבוהה, הרי נראה לי שזה מה שכולם רוצים. שוב אני לא מבין כל כך אז אשמח אם תעזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במקרה הספציפי שלך נשמע שהA80 של קאנון אכן מתאימה (או ה A85).

מצלמה לא רעה בכלל בעלת איכות מעולה יחסית למחיר שלה ול"רמת השיוך" שלה , זמן בטריות הכי ארוך שקיים למצלמה דיגיטלית בשוק , ומבחר אפשרויות ידניות מכובד בהחלט למיקרה שבעתיד תיכנס קצת לגוק של הצילום או שתירצה קצת לשפר את התמונות שלך. בכל מיקרה למצלמה מוד אוטומטי מלא שמשתמש בכל מיני טכנולוגיות מתקדמות כמו בחירת מספר אזורי פוקוס או פנס קטן שנדלק בלילה בזמן מדידת פוקוס ועוזר להשיג תוצאות פוקוס טובות יותר בתנאי תאורה נמוכים , שוב הכל אוטומטי לגמריי. פגשתי עשרות משתמשים מרחבי העולם עם זאת והסידרה שלה וכולם היו מרוצים (וגם הרוב השתמש רק באוטומט). גם אני בעבר השתמשתי עם מהסידרה והיתי מאוד מרוצה.

כך בחשבון שתצתרך לרכוש גם ארבע NIMH לפחות של 2100 ועוד 4 לגיבוי - יכולות להיות גם 1800 (לא היתי ממליץ להסתובב בלי גיבוי).

זכרון של לפחות 128 , כדאי גם 256 למקרה של טיולים בטבע - אני מאוד ממליץ לרכוש בשני כרטיסים של 128 ולא באחד של 256. ועוד נרתיק טוב בעל רוכסן שאפשר לאטום לגמריי..

קנייה נעימה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה טבלה מסודרת למצלמה A80 :

אני ממליץ אישית לצלם ב- L ובאיכות Fine. כך גם אתה לא מתפשר על רזולוציה וגם הירידה באיכות היא מאד קטנה.

תחשב את מספר התמונות פי 8 בערך, כיוון שהטבלה מציגה את מספר התמונות שנכנס ב-32MB המסופק עם המצלמה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חיפשתי בZAP

רשום לי שם "מחודשת". האם היא משומשת?

(ה"מחודשות" עולות פחות מה"לא מחודשות").

עריכה: הבנתי שיש כמה סוגי , איזה סוג אני צריך למצלמה הנל?

האם זה Compact Flash Type I ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או עם זום גבוהה

Minolta Z1+256MB+4BattaryCharger

רק הערה קטנה - היתי ממליץ להזהר עם ה Z1 - חבר שלי קנה אותה , ונפילה קטנה ומנגנון הזום הלך , זה לא אומר שזה בטוח יקרה או שזסה לא קורה במצלמות אחרות , אבל כדאי לשים לב לזה.

למצלמה הנ"ל אתה צריך מסוג COMPACT FLASH , עדיף שתחפש כרטיס במחיר טוב יותר מאשר כרטיס במהירות גבוה יותר למצלמה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לך לשבור את הראש על זה אם אתה קונה A80.

30-40X זה די מהיר , אבל זה גם תלוי בחברה שאתה קונה ועד כמה אתה רוצה להאמין לה ;) , שוב, אל תשבור את הראש. צווארי הבקבוק של רוב המצלמות הלא מקצועיות לרוב לא מצדיקים כרטיסים מאוד מהירים.

לגבי הנפילה , דווקא הנתון הזה די מטריד אותי , A70 שנפלה לי שרדה מצויין. וגם דיי הגיוני שמנגנון הזום העדיף של הZ1 רגיש הרבה יותר - ולא מן הנמנע שגם יותר מדי , אך אין לי יותר מדי מידע על זה. שוב , זה לא משהו קריטי - אלא סתם מידע שחשבתי שיועיל לחבריי הפורום לדעת , לא חייבים להתייחס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...