שלום.מפרט עד 2000 ש"ח לא כולל מסך וללא מקלדת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום.מפרט עד 2000 ש"ח לא כולל מסך וללא מקלדת

andav

Recommended Posts

ללא כרטיס קול .

המחשב מיועד לעבודה פשוטה מאוד.

לא למשחקים ולא לעריכה.רק לאינטרנט ואופיס ומשחקים ממש מצ'וקמקים(ברמת הסוליטייר ואולי קצת,אבל ממש קצת,למעלה מזה).

היה מחשב שנשרפו בו חלקים ולכן יש לי כבר מארז,ג'נרי,שאינני יודע אם להחליפו,זה אתם תחליטו.

אני צריך את השילוש הקדוש,לא צריך יותר מ- 256 זכרון מפני שהיה במחשב win 98 .

רצוי שיהיה כרטיס רשת על הלוח.

לא צריך raid sata ieee וגם לא כרטיס קול,על הלוח.

מעבד,אני מניח ש- ,שוב לא להתפרע(גם אין איך,אבל שיהיה סביר)

אפשר גם אינטל,שוב, תלוי במחיר.

בקשר לכרטיס מסך על הלוח,תגידו אתם אם זה משתלם מבחינת הביצועים,שכמו שאתם יודעים אינם צריכים להיות גבוהים.

אם לא על הלוח ,אז שכרטיס יהיה הכי פשוט שיש,זה מספיק.

כמו כן,אני צריך ספק כוח,דיסק קשיח - לא צריך יותר מ- GB40(אם יש פחות מזה ויותר זול,יותר טוב).

צורב ,אני מניח של lite on או או teac,מה שהכי זול.

עכבר,אם ההפרש במחיר לא גבוה אז אפשר אופטי(לא אלחוטי),של לוגיטק אני מניח.

אפשר גם עם גלגלת רגיל.

תודה רבה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט:

{AMD 2200 BOX{415

{EPOX 8RGM3I{450

{TWINMOS 256MB 400mhz{290

{Western Digital 40/7200 JB 8MB{365

{LITEON 52X32X52 OEM+SW{215

{Floppy 1.44{50

{COMPUCASE 6CS3{220

{MICROSOFT WHEEL OPTI PS2{60

הרכבת מחשב במעבדה 170 ש"ח

סה"כ:2,235 ש"ח. במזומן:2,167 ש"ח.

פירוט רכיבים:

מעבד טוב, לוח אם איכותי עם כרטיס מסך GF4 מובנה, איכותי של טווינמוס, הרדיסק 8MB מהיר עם 3 שנים אחריות, צורב מצויין, מארז איכותי עם ספק HEC(כיוון שהזכרת שיש לך כבר מארז, אתה יכול להרוויח 100 ש"ח במידה ותקנה רק את הספק HEC 300W-ER, ותחבר אותו למארז שיש לך)

וכן עכבר אופטי איכותי של מייקרוסופט.

המפרט מנועה מחשבים.

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה...

קשה מאוד להוציא מחשב נורמלי בכזה תקציב מצומצם...למרות שהדרישות שלך נמוכות.

בקשר לכרטיס מסך משולב בלוח אם, זה מאוד לא ממולץ למה הוא חולק בזיכרון של המערכת שלך במקום להשתמש בזכרון משל עצמו.

אתה מוכן אולי להתפשר על 256 MB?

זה מה שאני הצלחתי לעשות,למרות שזה לא נראה לי מוצלח כול כך:

מפרט מKSP:

מעבדי ?AMD XP 2500+(512k 333)

לוחות אם למעבדי ?AMD EPOX 8RGM3I+(n-force2)sb,GF4,lan

זכרונות 400 512MB A-DATA

דיסקים קשיחים Hitachi(IBM) 60 GB 7200 ATA-100 (הדיסק הכי קטן שהיה בKSP)

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD? FLOPPY Teac/SONY 1.44

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD? CD-ROM x52

מארזים ATX MIDI 400W ,p.stab.,black&silver

מחירון עבודות במעבדה Assembly Computer (new compon.)

מחיר 2340 סה"כ.

סה"כ יש לך כאן מעבד טוב..אם כי קצת ישן שיש לו אחלה פוטנציאל לOC.

לוח אם משולב אם כרטיס מסך GF4 שמספיק בדיוק לצרכים שביקשת(ולא להרבה יותר).

זכרון משתלם 512 MB 400MHZ מבית A-DATA.

דיסק קשיח 60 GB (הכי קטן שהיה בKSP).

זה מה שיוצא במחיר אם הרכבה...מצטער על החריגה אבל זה די הכרחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן,האם ה- bus של המעבד לא צריך להיות כמו של הזכרון(ככה שמעתי)ואני חושב שהמעבד בעל bus נמוך יותר ונראה לי שצריך לקנות זכרונות בעלי bus נמוך יותר כדי שהם יעבדו היטב יחדיו,לא ככה?.

בקשר למארז שיש לי כבר,אין בעיה להכניס אליו את הריכיבים כן,כי כמו שאמרתי פשוט,מצד שני המחשב החזיק 4 שנים.

האם windows xp אמור לעבוד סביר עם מערכת כזו?.

בקשר לכרטיס המסך המובנה ,האם אין בעיה עם הביצועים של המחשב מפני שהכרטיב,כמדומני,לוקח כוח מהמעבד ואולי גם מהזכרון,מצד שני איני צריך ביצועים גבוהים?

האם לא צריך מאוורר למעבד? שמעתי שהמעבדים של ,רצוי להוסיף להם מאוורר?

אם אני קונה את החלקים בנפרד,מחנויות שונות, כדי להשיג אותם הכי בזול,עדיין מחיר הרכבת המחשב תהיה כזאת או שהם ירצו יותר?

תודה שוב.

OK,עריכה לאחר שראיתי את התגובה שלך : IsreaLI_ElitE

אמרתי שאני מסתפק ב- 256,אבל השאלה לגבי ,עדיין עומדת.

לגבי המעבד,האם לא כדי את מה שזה מהתגובה הראשונה נתן(JC_Denton )?

דיסק קשיח ,הוא כבר נתן קטן יותר .

האם הביצועים ייפגעו בהרבה בגלל הכרטיס מסך שעל הלוח?.

תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ביקש צורב, ההרדיסק שהבאת לו הוא איטי(2MB), בעייתי(Hitachi), ומגיע רק עם שנה אחריות.

גם המארז+ספק ג'נריים.

לגבי הזיכרון, אני מסכים שכדאי 512MB על פני 256MB. אך כיוון שהוא מתעתד להשתמש בWindows 98(שדרישות ההפעלה שלו הם 16MB..), הזיכרון 256MB הולך להספיק לו לחלוטין(דרך אגב, גם בWindows בתנאים מסוימים הזיכרון הזה מספיק).

לגבי הצורך במאוורר נוסף, אם אתה רוצה לשמור על טמפרטורה טובה, אני ממליץ לך לקנות את המארז של compucase שחוץ מהעובדה שהוא בטח בנוי יותר טוב מהמארז הג'נרי שלך, הוא מגיע עם מאוורר נוסף מול המעבד.

אם אתה לא מתכנן , הקירור סטוק שמגיע עם המעבד יספיק לך.

הכרטיס מסך המובנה מתאים ומספק לצרכיך. במידה ואתה מתכוון להתקין WINXP, כדאי לך באמת להוסיף עוד 256MB , מכיוון שהWINXP לוקח לפחות 100 ומשהו MB מהזיכרון, ואם נוסיף את הMB שהכרטיס מסך המובנה לוקח, כבר לא ישאר מספיק בכדי להפעיל את המערכת בצורה נורמלית..

אם אתה מתקין WIN98, אז 256MB יספיקו לך בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני מתכנן .

המחשב יהיה בגליל (משגב,למי שמכיר)במקום נעים.

המעבד מגיע עם ?

אם כן,האם אפשר להישאר עם המארז הג'נרי ועם הקירור הרגיל שבא עם המעבד,

או שהיית ממליץ להחליף את המארז?

מה לגבי קניית הריכיבים בחנויות שונות(לקבל את הזול ביותר) ונתינתם למעבדה שתרכיב,האם המחיר ישאר אותו דבר(להרכבה)או שיעלה יותר

בגלל שלא קניתי שם?.

תודה לך שוב ואם יש לך עוד הערות אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד מגיע אם קירור, עדיף לקנות איכותי

ספק כוח ג"נרי עלול לשרוף את כל המחשב במוקדם או מאוחר

עדיף לקנות הכול בחנות אחת.יש חנויות שמורידות שנות אחריות אם ההרכבה לא מתבצעת אצלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקירור, אם אתה תקח את המארז שהצעתי לך הבעיה לא תהיה. מארז איכותי עם נוסף משפיע מאד על מעלות החום הכוללת ולדוגמא:לי יש כרגע מארז ג'נרי עם 3 מאווררים ועם מקצועי Silent Boost של טרמלטק שעלה לי 160 ש"ח, וכרגע מעלות החום של המעבד הם על 55, ושל הלוח 40 שזה די גבוה..לעומת זאת, עבדתי לפני מספר ימים על מחשב עם מארז איכותי, עם כמו של המארז שהצעתי לך ועם מעבד רגיל לחלוטין, וראה זה פלא מעלות המעבד היו על  45 מעלות..מה שמראה שבשביל אוורור טוב, צריך גם מארז טוב.

בקשר לקניה מכמה חנויות, זה לא משתלם מכיוון שהריצות ממקום למקום יעלו לך הרבה יותר, וגם החנות שבניתי לך ממנה את המפרט היא בין הזולות, לא תמצא תחליף אחר במחיר משתלם יותר למיטב ידיעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה,בעצם,עוד שאלה: האם אפשר להוריד במחיר עוד(ע"י רכיבים פשוטים יותר) או שעדיף להישאר ככה וזו התחתית הרצויה?

אני פשוט מעוניין שזה לא יעבור את ה- 2000.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי שאלת ה- BUS במעבד(יותר נמוך) ובזכרון(גבוה),הם לא עובדים באותן מהירויות ושמעתי שצריך שהם יעבדו באותן מהירויות כדי שזה יפעל היטב.

האם אין "פחות" טוב בעל BUS נמוך המתאים למעבד?.

דבר אחרון,האם אין אפשרות לשנות את החלקים שיגיעו גג ל- 2000 ש"ח,או שזו הרמה התחתונה שלא כדאי לרדת ממנה?.

תודה רבה לכם שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאם אתה מרכיב לבד, המחיר יצא מעט אל מתחת לאלפיים. אתה יכול לוותר גם על הכונן דיסקטים במידה ואתה מרגיש שאינך צריך אותו, וכך תחסוך עוד 50 ש"ח.

בקשר לזיכרון, העובדה שהוא פועל בבאס יותר גבוה זה לא אומר שהוא לא פועל טוב עם המעבד. הייתי משווה את זה לסובארו עם מנוע של מרצדס..

אתה יכול לקחת עם באס יותר נמוך, אבל ההבדל במחיר בין הזכרונות PC2700 ו-PC3200 הוא נמוך מאד בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ביקש צורב, ההרדיסק שהבאת לו הוא איטי(2MB), בעייתי(Hitachi), ומגיע רק עם שנה אחריות.

גם המארז+ספק ג'נריים.

לגבי הזיכרון, אני מסכים שכדאי 512MB על פני 256MB. אך כיוון שהוא מתעתד להשתמש בWindows 98(שדרישות ההפעלה שלו הם 16MB..), הזיכרון 256MB הולך להספיק לו לחלוטין(דרך אגב, גם בWindows בתנאים מסוימים הזיכרון הזה מספיק).

לגבי הצורך במאוורר נוסף, אם אתה רוצה לשמור על טמפרטורה טובה, אני ממליץ לך לקנות את המארז של compucase שחוץ מהעובדה שהוא בטח בנוי יותר טוב מהמארז הג'נרי שלך, הוא מגיע עם מאוורר נוסף מול המעבד.

אם אתה לא מתכנן , הקירור סטוק שמגיע עם המעבד יספיק לך.

הכרטיס מסך המובנה מתאים ומספק לצרכיך. במידה ואתה מתכוון להתקין WINXP, כדאי לך באמת להוסיף עוד 256MB , מכיוון שהWINXP לוקח לפחות 100 ומשהו MB מהזיכרון, ואם נוסיף את הMB שהכרטיס מסך המובנה לוקח, כבר לא ישאר מספיק בכדי להפעיל את המערכת בצורה נורמלית..

אם אתה מתקין WIN98, אז 256MB יספיקו לך בכל מקרה.

אוקי,תודה על הערות,אני יקח לצומת ליבי.

פשוט אני די חדש בעסק של הרכבת מפרטים.....

בקשר לספק+מארז הג'נריים הנחתי הנחתי שבגלל הצרכים של המשתמש(ובהתחשב במגבלות התקציב)לא יווצרו בעיות רציניות..הרי בכ"ז זאת מערכת שלא מכבידה במיוחד על הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...