מדיות DVD - סיכום ! - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות DVD - סיכום !

69

Recommended Posts

מצטער על ה DOUBLE POSTING אבל אני ררוצה להוסיף והקודם כבר ארוך מספיק.

OK, יכול להיות שהתמונה מתחילה להתבהר.

הממורקס שאתה הפנית אליהם נקראים ממורקס פרופשיונל. כנראה שאלה הם זהים לוורבטים. תסתכל על המחיר שלהם בפנדס. הם יקרים ומתאימים למחיר של הוורבטים. (הכחול עם הרבה צהוב). צרפתי תמונה.

הממורקס ב 275 הם רגילים וצבעם כחול ויותר אדום וקצת צהוב. וכנראה שאלה לא כמו הוורבטים אלא אחד מהקודים האחרים (מעניין מאוד איזה). גם צרפתי תמונה. עריכה: למה הקוד מעניין. אם זה אלה CMC MAG. AF1 אז זה גם אחלה דיסקים מצויינים.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי ששאל אם אופיס דיפו מוכנים להחליף מדיות שנדפקו אז התשובה היא כן ולא , ל-CD רגיל אין בעיה בכלל למרות שלאחרונה הם התחילו להיות יותר קשוחים בזה , כל פעם שנגמר לי המדיות בחבילה, כל המדיות שנדפקו לי מאותה חבילה אני מכיא להם והם מחליפים.

בקשר למדיות של ה- רק מי שיתעקש שהמדיה היתה מלכתחילה דפוקה ועם קצת פרוטקציה יחליפו לו , לדעתי אין סיבה לקנות מהם מדיות ל- כי הוורבטים יקרות מאוד , אני קניתי 5 לניסיון וייצא לי יותר מ-11 .

למרות שאני מאזור הצפון חיכיתי איזה שבוע וחצי - שבועיים ובהזדמנות שייצא לי להגיע לנתניה ל-COMP IL קניתי חבילה של 25 שאני מאמין שתספיק לי לזמן הקרוב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות 5 מדיות באופיס דיפו במחיר של 12 שקל זה באמת מיותר. לקנות 25 מדיות אכותיות ב 8 שקל לעומת 6.5 זה לא כל כך מיותר, בטח לא לדברים החשובים. עם כל הכבוד ל RITEK הם רחוקים מוורבטים. בחלק לא קטן ממדינות העולם וורבטים עולים יותר מ TY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנדה לא יכולים לעשות טובה ולבדוק את הקוד?

כאילו גם ככה חלק מהם בטוח צריכים דיסקים

שיפתחו חבילה כל אחד יקנה לעצמו 10 דיסקים כפול 5 אנשים ושלום על ישראל

אם הם לא מכירים את הדיסקים ולא ניסו אותם אולי הם לא טובים חחחחחחחחחח

INTEGRAL

הבנתי מה שאמרת עכשיו ממש טוב...

באמת האריזות הם שונות וסביר להניח שגם הקוד שונה

אם כבר אנחנו בשוונג של הקודים יש לך אולי לינק טוב עם פירוט קודים ומנגד את החברה שמייצרת את הדיסק וכו'...

ממש טבלה עם כל הקודים והחברות

או אתה שמכניסים נגיד שם חברה ומקבלים את הקודים האפשריים

אני רוצה שיהיה לי קובץ או דף מודפס מסודר

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...גם אני רוצה...בא לך להכין אחד? ::) יש רק כמה אלפים כולל שמות המותגים....

עריכה:

אתר יש ואחלה. אתה נכנס ל www.dvdrhelp.com

נכנס לDVD MEDIA (צד שמאל)

מקבל מסך ומכניס נתונים רלוונטיים ומקבל את כל חוות הדעת של המשתמשים שבדקו את המדיה קוד הזה.

חשוב מאוד שתסתכל על מספר ה COMMENTS שיש מצד ימיו. זה שיש 1 שלא הצליח לא אומר כלום. אפשר גם להכנס לכל שורה ולקרוא את כל ה COMMENTS. מקריאת ה COMMENTS אפשר ללמוד הרבה.

דוגמאות:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות 5 מדיות באופיס דיפו במחיר של 12 שקל זה באמת מיותר. לקנות 25 מדיות אכותיות ב 8 שקל לעומת 6.5 זה לא כל כך מיותר, בטח לא לדברים החשובים. עם כל הכבוד ל RITEK הם רחוקים מוורבטים. בחלק לא קטן ממדינות העולם וורבטים עולים יותר מ TY.

זה היה קצת מיותר אבל הייתי מוכן לשלם בכדי לדעת אם ה- שלי יוכל לקרוא בכלל צרובים או שזה אבוד וצריך להחליף אותו (אתה בטח זוכר את הסיפור ;))

בשביל ודברים דומים אחרים אני חושב שה-GO4 יספיק, בסה"כ לא צריך להשתגע יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופיס דיפו של ורבטים -R של DATA LIFE PLUS בחביחות של 10, במחיר של 99.99 ש"ח (10 ש"ח ליחידה)

אגב, ראיתי שם גם -RW בעלות של 100 ש"ח לחבילה של 5 (20 ש"ח ליחידה) -

הצורב ה של NEC 2510A יוצא לצרוב על RW ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי 2 חבילות כאלה של 10 דיסקים סילברליין באריזה דקה מהירות X4 -R

משלוח חינם עלה לי 123 שקל ל-20 דיסקים = 6.15 לדיסק עם אריזה

בנרו אינפוטול זה אומר שהם RITEKG04

מקווה שזה טוב עוד לא צרבתי עליהם..

מישהו ניסה אותם?

IMG_0890.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...