מדיות DVD - סיכום ! - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות DVD - סיכום !

69

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רואה שכבר אינטגרל הזכיר אותי מספר פעמים, אז הנה התגובה שלי  :) :

MCC01RG20 זהו הקוד של הוורבטים, עד עכשיו תוצאות מושלמות, בדיוק כמו של הפרינקו.

יש לי NEC2500 והכל עובד מושלם, גם הפרינקו וגם הוורבטים.

יש לי תקלהכנראה בלוח אם בסופו של דבר, יחזור לחנות....[אינטגרל בזה צדקת, אחוז החזרות גבוה..] ובהתחלה חשבתי שזה הדיסקים.

אבל מסתבר שלא.

הפרינקו הצטיינו במידע(גם עם השארת 200MB רווח כמו שמומלץ וגם בדיסקים מפוצצים עד אפס מקום) ובסרטים שעברו DVDDECRYPTER+SHRINK.

ב , DIVX, ISO ועוד.

הפרינקו מעולם לא עשו לי בעיות.

למרות זאת, בהתאם להמלצת אינטגרל, שאני סומך עליו מאוד בתור מקצוען בכל הקשור לצריבת DVD(וגם במה שלא קשור), דברים חשובים כגון בת מצווה של בת של חברים של ההורים, החלטתי לצרוב על VERBATIM DATA LIFE PLUS.

אחרי כל צריבה אני VERIFY WRITTEN DATA של הנרו, ו MEDIA CHECK של DVDINFOPRO, ובנוסף עושה בדיקה כללית של הקבצים, ניגון במדיה פלייר ווינאמפ וכו'.

מעולם לא הייתה לי כל בעיה עם הפרינקו

לסיכום, אני באופן עעקרוני משתמש בפרינקו, אבל בדברים חשובים שאין להשיג עוד פעם(כגון אוספי ענקיים, ולא ניד פור ספיד) אני מעדיף ללכת על בטוח ולצרוב על הוורבטים.

מקווה שהבהרתי את עצמי, RAZORJUNIOR.

רייזור,

כמו שאמרתי קודם. הפרינקו לך לא עשו בעיות ואני שמח. אבל אתה חייב להבין שיש עוד פרינקו שמסתובבים בארץ והדיסקים האלה עשו בעיות להרבה אנשים בכל רחבי העולם וגם פה בטרד הזה (או באחד ליד אני כבר ממש לא זוכר).

לפחות תן תמונה של אלה שאתה קונה, ותגיד מאיפה קנית אותם כדי שמי שרוצה לקנות פרינקו מוצלחים כמו שלך יוכל אם הוא רוצה.

עריכה: וכדי לדעת אם הם נתנו באמת תוצאות מושלמות כמו של הוורבטים שזה מעניין מאוד תצטרך לקחת אותם לחבר עם צורב של ליטיאון או צורב של ולהריץ או את ה KPROBE או את ה PLEXTOLLS ולהשוות את שניהם. רק אז תדע אם באמת עלית על פרינקו איכותיות (שזה בהחלט יכול לקרות כי אחרת פרינקו כבר מזמן לא היו קייימים).

נגמר דיפו ?!?!?

איפה יש?

אמורים להיות ב PANDAS. תתקשר אליהם. www.pandas.co.il

רגע, אם יש לי בכלל צורב X2 ל -R ואני לא צריך את כל המהירויות המטורפות האלו.

אם אני קונה MEMOREX שהם כפול 4 וצורב אותם ב X2 אז אני יקבל אותה תוצאה פחות או יותר כמו VERBATIM לא?

הרי אני צורב אותם במהירות נמוכה מהמוצהר וזה רק אמור לתת יותר אמינות ופחות שגיאות על הדיסק...

אולי לא שווה לי לקנות VERBATIM

מה אתם אומרים?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=5575

לינק ל MEMOREX

יניב

זה לא תמיד נכון שדיסקים במהירות 4 נצרבים טוב במהירות 2 (בד"כ כן).

שנית - MEMOREX בד"כ נותנים דיסקים טובים.

אם תוריד DVDINFOPRO ותבדוק את הMEDIA CODE  שלהם אז נוכל לבדוק עליהם ואתה תעשה שרות טוב להרבה אנשים אחרים שמחפשים מדיה טובה במחיר לא יקר (כמוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEGRAL אחי אני מבין שהבנת שיש לי את הדיסקים של MEMOREX. אין לי אותם... הייתי מעוניין לקנות אותם אבל.

שאלתי אם הם יהיו באיכות גבוה במהירות כפול 2 לדוגמא... כי זה מה שאני צריך ולא מהירות מוצהרת שלהם X4.

בכל מקרה אם אני אקנה אני מבטיח לפרסם כל נתון שיבקשו ממני.

אגב, נכנסתי לאתר שלהם

http://www.memorexlive.com/products/datasheet.php?id=539

ויש שם קוד למטה... האם זהו הקוד של ה MEDIA?

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חשוב מאוד לקנות מדיות איכותיות כי בזמני הקצר עם הצורב כבר נפלתי על דיסקים של INSIXT והם כישלון (למרות שהמוכר הבטיח לי זיכוי).

את הוורבטים קניתי 5 וייצא לי יותר מ-11 שקל באופיס דיפו ולמרות שהם איכותיות מאוד לדעתי הסילבר ליין לא אמורות ליפול מהם והם יותר זולים.

אינטגראל , אתה תותח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEGRAL אחי אני מבין שהבנת שיש לי את הדיסקים של MEMOREX. אין לי אותם... הייתי מעוניין לקנות אותם אבל.

שאלתי אם הם יהיו באיכות גבוה במהירות כפול 2 לדוגמא... כי זה מה שאני צריך ולא מהירות מוצהרת שלהם X4.

בכל מקרה אם אני אקנה אני מבטיח לפרסם כל נתון שיבקשו ממני.

אגב, נכנסתי לאתר שלהם

http://www.memorexlive.com/products/datasheet.php?id=539

ויש שם קוד למטה... האם זהו הקוד של ה MEDIA?

יניב

ענק............ :o :o ;D :D;):)

ספציפית לצורב פיוניר שלך, כנראה שהמדיות האלה לא מתאימות אם אין לך עדכון FIRMWARE מתאים.

זו אזהרה בעניין אבל לדעתי אם תוריד את ה FIRMWARE לא תהיינה לך בעיות:

Special Note: Using new recordable discs (4X for -R) in 1X-2X Pioneer manufactured drives and recorders may cause damage to the drive or recorder and possibly to the loaded 4X disc. The source of the problem is a firmware "bug" in certain DVD-R/RW drives and recorders, and not with the media itself. A firmware update is required to avoid potential damage to the units and discs.

The following products may be affected:

Pioneer DVR - A03 Computer Drive

Pioneer DVR - A04 Computer Drive

Pioneer DVR - 103 Computer Drive

Pioneer DVR - 104 Computer Drive

Pioneer DVR - 7000 DVD Recorder

Pioneer PRV - 9000 Professional DVD Recorder

Apple and Compaq Systems with DVD-R/RW Drives (Pioneer DVR-103 & DVR-104)

Anyone who owns or uses any of the above listed products should perform the free firmware update immediately, prior to using the new 4X DVD-R discs. Firmware updates can be accomplished in the following two ways:

For computer drives: A free update utility can be downloaded at www.pioneerelectronics.com/hs/

[

עכשיו, מה הקטע הגדול, אם הEAN CODE שכתוב נכון אז יש סיכוי שאלה MCC 01RG20 כלומר בדיוק כמו VERBATIM  וממורקס חכמים שהם שמים את הקוד הזה באתר.

אם הקוד שכתוב באתר בארופה זה לא הקוד שיש בפנדה, אז זה יכול להיות MBI 01RG20 או ProdiscS03 אז זה די חרה של דיסקים. אם זה CMC MAG. AF1 אז זה גם אחלה דיסקים. אני מת לדעת.... אם זה הראשון אני בא לקנות איתך.

סעעעעעעמממממממממק ממורקס, לא יכולים להיות עקביים?

אמממ אין לי כרגע .

תהיה רק שבוע הבא, היא בחו"ל עם ההורים  8).

קניתי בגמא מחשבים בת"א ברחוב בן יהודה.

ואין לי אף חבר עם צורב DVD חוץ מאחד עם .

רייזור,

הנה עוד אחד שקונה בגאמא מחשבים.

AAARRRGGGHHH!!!!!

You're all @#$!*&% mad.

Princo's are the greatest 

Princo............. Princo.......... PRINCO   

......and only Princo!

Someone help!!.......I'm surrounded by Princo-hating freaks (cd-freaks?)

I liked the product so much, I'm thinking of buying the company   

And these were the cheapo AU$40 per 100 type.

look at the scan!....

And the worst...........any 'non-Princo'   

I can't stand all this mudslinging 

I'm switching off my computer, and giving my last Princo a goodnight hug!

;)

עריכה:

RAZOR

הפרינקו זה אלה????

http://gamapc.co.il/product_info.php?products_id=205

שאנשים ידעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להשמע גססס

מאחר שיש פה אנשים יותר מנוסים ממני

אבל הדיסיקם של FORTIS הם בכלל לא רעים

אני משתמש בהם בערך כבר בזמן שהם רק הגיעו לארץ לצריבת סרטים לקולנוע ביתי (ויש לי המון )

והם עוד לא איכזבו אותי

אני מבין שיש דיסיקם טובים יותר כי אני צרבתי את הארכיב המשפחתי על דיסיק של שבאו בחינם עם הDVD מקליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא נשמע גס, ואתה לא היחיד שמרוצה מפורטיס, וזה בסדר ויופי בשבילך.

בשבילי ובשביל משתמשים אחרים זה לא היה יופי. אם הכל היה יופי אז בכלל לא היה את הדיון הזה, הייתי נשאר עם הפורטיס שלי ובכלל לא הייתי נכנס לעניין הזה של המדיות שהאמת די מבאס וגזל ועדיין גוזל ממני יותר מדי זמן. אני הייתי מאוד רוצה לקנות מדיה בזול, לצרוב וללכת, ולדעת בבטחה שאם זה חשוב זה ישמר לי. זה לצערי הרב לא המצב כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רייזור,

הנה עוד אחד שקונה בגאמא מחשבים.

AAARRRGGGHHH!!!!!

You're all @#$!*&% mad.

Princo's are the greatest 

Princo............. Princo.......... PRINCO   

......and only Princo!

Someone help!!.......I'm surrounded by Princo-hating freaks (cd-freaks?)

I liked the product so much, I'm thinking of buying the company   

And these were the cheapo AU$40 per 100 type.

look at the scan!....

And the worst...........any 'non-Princo'   

I can't stand all this mudslinging 

I'm switching off my computer, and giving my last Princo a goodnight hug!

;)

עריכה:

RAZOR

הפרינקו זה אלה????

http://gamapc.co.il/product_info.php?products_id=205

שאנשים ידעו.

1. אני לא מבין, התגובה הזאת צינית או רצינית?

2. המוצר זה אלה, התמונה ממש ממש לא.

האחורה שלהם סגול ויש עליהם מעין ציפוי מגן לבן כזה... נראים מאוד איכותיים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ממש לא ציני, רק מחזק את מה שאתה אומר.

למרות שלהרבה יש נסיון רע, יש כאלה עם נסיון טוב ואז אנחנו צריכים ללמוד להבדיל בין הדיסקים של אלה עם הנסיון הטוב לדיסקים של אלה עם הנסיון הרע. טוב לדעת שאפשר להשיג פרינקו זולות וטובות להסתדר איתם אם יש לך 2500A. בשביל זה הפורום הזה. בשביל זה גם בקשתי את התמונה שידעו בדיוק על מה אתה מדבר ולא תהיינה הפתעות.

ככה עושים בכל הפורומים בחו"ל: "תקנה את המדיה הזאת מהחנות הזאת לצורב הזה..." ככה זה צריך להיות גם פה.

כמו שאמרתי גם פרינקו יודעים לייצר מדיה טובה אם הם רוצים, רק שגם אוהבים למכור בכל מחיר דבר שבא לידי ביטוי הרבה פעמים במדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענק............ :o :o ;D :D;):)

עכשיו, מה הקטע הגדול, אם הEAN CODE שכתוב נכון אז יש סיכוי שאלה MCC 01RG20 כלומר בדיוק כמו VERBATIM  וממורקס חכמים שהם שמים את הקוד הזה באתר.

אם הקוד שכתוב באתר בארופה זה לא הקוד שיש בפנדה, אז זה יכול להיות MBI 01RG20 או ProdiscS03 אז זה די חרה של דיסקים. אם זה CMC MAG. AF1 אז זה גם אחלה דיסקים. אני מת לדעת.... אם זה הראשון אני בא לקנות איתך.

סעעעעעעמממממממממק ממורקס, לא יכולים להיות עקביים?

לא ממש הבנתי מה אתה מתכוון ומאיפה הבאת את ה PRODISCS03 וה MBI...

בכל מקרה שורה תחתונה מה עושים? קונים או לא?

אגב, יש לי את ה FW האחרון לצורב שלי (103)

אני מקווה שזה יתאים לי

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה ה FW האחרון או לא אבל תסתכל פה לגבי פיוניר A03 ו DVR103:

http://www.pioneerelectronics.com/hs/pioneer.html

זה עדכון שצריך לעשות באופן עקרוני כדי לעבוד עם מדיות יותר מהירות מ X2.

ממורקס אינם יצרנים. הם קונים מאחרים. עשיתי חיפוש ומצאתי 4 סוגים של MEDIA CODE שכולם נמכרים תחת השם

X4MEMOREX - R 4.7

המדיה קודים שמצאתי הם אלה שרשמתי למעלה. שניים מהם טובים (לפי דווחי משתמשים) ושניים לא כל כך.

אחד מהקודים הטובים הוא בדיוק אותו קוד כמו של VERBATIM DATA LIFE PLUS -R כלומר שאת הדיסקים האלה VERBATIM או יותר נכון מיצובישי יצרו עבור ממורקס. כלומר יש ממורקס שאתה קונה ובפנים אתה מקבל VERBATIM DATA LIFE PLUS. אבל לא כל הממורקס -R X4 הם כאלה.

ה EAN CODE של הדיסקים שפנדה מפנה אליהם (ואתה נתת את הלינק) הוא בדיוק ה EAN CODE שמתאים לדיסקים של הוורבטים.

כלומר, אם הדיסקים שנמכרים בפנדס הם אותם אלה שמוצגים באתר של ממורקס (ולא בטוח בכלל) אז בעצם יש מקור לדיסקים שאמורים להיות זהים לחלוטין ל VERBATIM DATA LIFE PLUS  רק עולים 5.5 שקל במקום 8.

קפיש?

עריכה: השאלה היא רק איך מוציאים מהם אחד כדי לבדוק? סעעעמממממםםםםם... כי אם תקנה 50 ותגלה שזה המדיה קוד הדפוק אז אכלת אותה ב 275 שקל. באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...