מדיות DVD - סיכום ! - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות DVD - סיכום !

69

Recommended Posts

קודם כל אני שמח בשבילך. אם תבדוק טוב תגלה שאת ה-R הם שינו עכשיו (אחד האנשים בפורום נתקל בבעיה). כעיקרון, פשוט עדיף לא להתעסק עם מדיה זולה. משלמים טיפה יותר ומקבלים מדיה יותר איכותית. מדיה לא נהית זולה מהעצים. אם לך זה מצליח ואתה מבסוט אז סבבה, תמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקרא את הטרד הראשון בעמוד. כעיקרון הרבה דברים, איכות החומרים, איכות הייצור בלה בלה בלה..מה שנותן לא רק תוצאות טובות יותר אלא יותר חשוב גם עמידות טובה יותר לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, הסיכוי שוורבטים DATA LIFEPLUS לא יעבוד אצלך קלוש. עוד לא שמעתי על צורב שזה עשה איתו בעיות. חוץ מזה שלחבר שלי כן החזירו על דיסקים של CD שעשו בעיות.

לגבי COMP-IL פשוט תשאל אותם, אני זה לא COM-IL ולא יכול לתת לך תשובה . קח את הסילברליין G04. דיסקים איכותיים באמת שם זה ה TY אבל עולים 16 שקל אחד. זה ממש מיותר כשיש וורבטים ב 8 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו הפרינקו לא עשו לו בעיות בצריבת divx ל והן גם לDvdR Movies ....

בפורטיס שהיו לי ( טעות גדולה ) , אני משתמש לצריבת משחקים לXbox ....

אני ממליץ על הפרינקו, לא הייתה לי אפילו קפיצה אחת במהלך כל הפרקים של תיקים באפלה ( 4.2 ג'יגה מתוך 5.4 ג'יגה , כמו שהומלץ בפורום ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום בקטן מתחת לשם VERBATIM. קשה לראות את זה בתמונה כי היא לא באיכות גבוהה

לגבי הפרינקו, לא הייתי ממליץ עליהם לחברי הפורום. גם התאימות שלהם לצורבי DVD בעייתית וגם האיכות יכולה להיות מאוד בעייתית כמו שאתה יכול לקרוא פה:

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?p=653577#post653577

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אם יש לי בכלל צורב X2 ל DVD-R ואני לא צריך את כל המהירויות המטורפות האלו.

אם אני קונה MEMOREX שהם כפול 4 וצורב אותם ב X2 אז אני יקבל אותה תוצאה פחות או יותר כמו VERBATIM לא?

הרי אני צורב אותם במהירות נמוכה מהמוצהר וזה רק אמור לתת יותר אמינות ופחות שגיאות על הדיסק...

אולי לא שווה לי לקנות VERBATIM

מה אתם אומרים?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=5575

לינק ל MEMOREX

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שכבר אינטגרל הזכיר אותי מספר פעמים, אז הנה התגובה שלי :) :

MCC01RG20 זהו הקוד של הוורבטים, עד עכשיו תוצאות מושלמות, בדיוק כמו של הפרינקו.

יש לי NEC2500 והכל עובד מושלם, גם הפרינקו וגם הוורבטים.

יש לי תקלהכנראה בלוח אם בסופו של דבר, יחזור לחנות....[אינטגרל בזה צדקת, אחוז החזרות גבוה..] ובהתחלה חשבתי שזה הדיסקים.

אבל מסתבר שלא.

הפרינקו הצטיינו במידע(גם עם השארת 200MB רווח כמו שמומלץ וגם בדיסקים מפוצצים עד אפס מקום) ובסרטים שעברו DVDDECRYPTER+SHRINK.

ב , DIVX, ISO ועוד.

הפרינקו מעולם לא עשו לי בעיות.

למרות זאת, בהתאם להמלצת אינטגרל, שאני סומך עליו מאוד בתור מקצוען בכל הקשור לצריבת DVD(וגם במה שלא קשור), דברים חשובים כגון בת מצווה של בת של חברים של ההורים, החלטתי לצרוב על VERBATIM DATA LIFE PLUS.

אחרי כל צריבה אני VERIFY WRITTEN DATA של הנרו, ו MEDIA CHECK של DVDINFOPRO, ובנוסף עושה בדיקה כללית של הקבצים, ניגון במדיה פלייר ווינאמפ וכו'.

מעולם לא הייתה לי כל בעיה עם הפרינקו

לסיכום, אני באופן עעקרוני משתמש בפרינקו, אבל בדברים חשובים שאין להשיג עוד פעם(כגון אוספי ענקיים, ולא ניד פור ספיד) אני מעדיף ללכת על בטוח ולצרוב על הוורבטים.

מקווה שהבהרתי את עצמי, RAZORJUNIOR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...