הפלה - בעד או נגד? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלה - בעד או נגד?

Rule The Pc

הפלה - בעד או נגד?  

1004 הצבעות

1. 1. הפלה - בעד או נגד?

Recommended Posts

עובדה עובדתית שהרבה רופאים שביצעו הפלה ראו של איך הם עושים הפלה והם עכשיו נגד זה.....

תראה בסרט שפירסמתי למעלה איך עושים את זה וגם למיטב ידעתי יש שם סרט כזה........

עריכה:

אתה מתכוון יתוש

חח תשווה עובר ליתוש.... חח

עריכה:

בגיל 4 שבועות יש פעילות מוחית לתינוק!

בגיל 12 חודשים יש לו מערכת עצבים!!

כלומר כבר בשליש הראשון הוא יכול להרגיש דברים ויש לו דופק והכל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים הפלה זה דבר רע ועצוב אבל בכל דבר יש צדדים חיוביים ושליליים ואני מאמין שהחיובי גובר על השלילי במקרה של ההפלה.

ישנתי רק שעתיים בלילה :\ אני אלך לישון לי לכמה שעות אני מקווה שאני אחלום על טיעון מוחץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחיד שמוריד את הרמה של התארד זה אתה,האם קשה לך להשתמש בשפה נאותה ולא שפת רחוב\סלנג?

למה אתה חייב להגיד הזדיינה?קשה להגיד שכבה?

וכו...

דרך אגב כמו שאמרתי עוד בעמוד הראשון העובר לא צריך להענש על הטעות של האם אתה רוצה שהוא יגדל לסמים ופשע?לדעתי אמא שעשתה הפלה היא אמא דיי טובה,היא חשבה על טובתו של התינוק כי היא יודעת שהיא לא יכולה לספק את צרכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היא חשבה על עצמה ואיך החיים שלה יהיו יותר טובים......

וכמו שאמרתי הרבה מאוד מאוד וה מתקרב לחצי מהילדים במדינת ישראלים יכולים לגדול בתנאים קשים ולא רוצחים אותם

כנס לסרט שפירסמתי תראה הסבר על איך עושים הפלה (יכול להביא לך בחילה) תראה תמונה של הגופה שלו........

תשמע עדויות מנשים חילוניות ודתיות למה הן מתחרטות.............................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כשנתיים העבירו לי את הסרטים המצורפים, ביצעתי חיפוש בגוגל ומצאתי חלק מהם.

אפשר להמשיך בחיפוש ולמצוא עוד חומר בנושא.

המלצה: רצוי מאד שתלמדו מעט על הנושא לפני שאתם דנים בנושא כבד מאד וחשוב מאד, זהו נושא מאד ערכי ובעל ערך עליון.

אנא, הקדישו מעט מזמנכם (דווקא עכשיו בחופש יש זמן  ;) )  וצפו בכובד ראש בסרטים הבאים.

אחד להורדה:

http://www.bigst.com/wmv/2Badsl.wmv

ואחד לצפיה באתר עצמו:

http://www.ayalla.net/media/hapalot/live2.asp

כמובן שדעתי השתנתה. וזאת כמי שבצעירותו (17) כפה על חברתו (16) לבצע הפלה, עד היום - על אף שהיתי צעיר מאד - אני מצטער צער רב

על שיקול דעת פזיז. כמובן, עם הזמן המודעות בנושא חדרה להכרתי.

היום (עדיין צעיר), לא הייתי עושה זאת שוב בשום פנים ואופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שהיא אמא רע איך אתה יודע איך היא מרגישה?!

לא לך לא לי ולא לאף אחד אחר שלא חווה את זה אסור בכלל לדבר,אתה יודע מזה שמפילים עליך בתחילת החיים תינוק?!

מפילים עלייך ילד?????.

הפילה על עצמה!!!!1

והנה אחד שאומר שהוא יודע מה זה ואומר שזה דבר דפוק לעשות הפלה...

וגם שמעתי עדויות של נשים שעשו הפלה ומתחרטות

ואני עכשיו אוריד את הסרטים שSIIN הביא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, וואי, וואי, איפה הייתי כשכל זה קרה ולמה אתם אין לכם חיים ואתם לא יוצאים במוצ"ש?

הממממ, אני רואה פה הרבה עמדות, בעד ונגד, אבל מכל הסיבות הלא נכונות. טוב שמורגשת הנוכחות הנשית שלי ואף אחד לא אומר "כ** אמק, אני לא מתכוון לשלם על משהו שלא הזמנתי".

אישית, אני בעד הפלות. למה? וואלה, יש הרבה סיבות ואשמח לפרט את כולן (בתקווה שהאקספלורר לא יתמוטט באמצע) אך לפני שאתחיל לפרט את כל הסיבות, אני רוצה לציין שיותר ממה שאני תומכת בהפלות, אני תומכת באמצעי מניעה ואת האחריות הזאת צריכים לקחת שני בני הזוג ולא להגיד "שהיא תיקח את הכדורים שלה", כן כן, גם אתה חמוד, שים קונדום, נכון, זה כמו להזדיין מגף גומי (מה שתגיד) אבל האם אתה באמת רוצה לקחת סיכון שהיא תיכנס להריון, או לחטוף ממנה מחלה? אני לא יודעת אם אתם יודעים אבל גם אם לבחורה אין מחלות, יכול להיות מצב שרמת החומציות בהפרשות שלה בלבד יכולה לגרום לגירוי מאד לא נעים אצלך ולהתבטא באדמומיות ופצעונים. באמת בא לך? יש גם עוד אין ספור מחלות שאפשר לקבל וקשה להיפטר מהן, מהקשות הן העגבת והאיידס. את הסיכון הזה אתם רוצים לקחת?...

אז ככה, אני בעד הפלות בגלל כמה סיבות.

קודם כל, ילד לא מתוכנן לרוב הוא ילד מחוץ לנישואים. גיל היולדות בארץ ללידה ראשונה הוא יחסית גבוה ואלו דווקא הגברים שמעדיפים לדחות את ההריון והלידה, גם אם הם כבר נשואים. למה? האחריות, קודם כל. אחרי זה, הם רוצים להרגיש שהקשר מספיק יציב והיא לא תעזוב עם הילד ותרצה מזונות (אדבר גם על זה בהמשך). אחרי זה, הוא רוצה ביטחון כלכלי, שתהיה דירה גדולה מספיק, בי"ס/גן קרוב וכל זה בעוד שנשים מרבות להגיד "נסתדר". יצא לכם פעם להרגיש כמו הכבשה השחורה במשפחה? שההורים מעדיפים את האחים שלכם? אז זהו, שהפסיכולוגים כבר הוציאו את כל הכבשים השחורות מהארון והם כבר בישרו על כך שכן, לא כל הילדים מקבלים את אותה כמות האהבה. אחד הפאקטורים האלו, הוא ילד לא מתוכנן וזאת אחת הסיבות הראשיות למה האב יכול להתייחס בקרירות יתרה לילד. בד"כ זה ילד בכור שנולד בזמנים לא יציבים והאב פשוט לא רצה שיוולד מלחתכילה. זה לא שהוא לא אוהב אותו כלל, אחרי הכל הוא שלו, אבל רגשי החוסר יציבות וחוסר הבטחון הכללי שקשורים בבואו לעולם אינם מרפים מהאב גם אחרי שכל הקשיים מאחוריו.

אני בעד הפלות כי אם הזוג לא היה אחראי מספיק לקיים יחסים מוגנים, כנארה שהוא גם לא אחראי דיו לגדל ילד. אימוץ? הצחקתם אותי. משפחתו ביולוגית של הילד לא תמיד הפתרון הטוב ביותר בשבילו אז חבורה של זרים שלא מרגישים כלפיו כל קשר ביולוגי הם כן? טוב, נגיד וזה זוג אימפוטנטים שמוכנים לקחת כל ילד שימצאו בכרוב בגינה ולהיות הכי בסדר איתם אבל ברגע שמתעוררת בעיה (ילד היפרקטיבי, אלים, עם קשיים אחרים) אז הרבה פעמים ההורים מוסרים אותו חזרה לידי המערכת. חרדים אולי לא עושים את זה, אבל חרדים (בלי להעליב אף אחד) גם שוטפים לילד את המוח ולא נותנים לו את הזכות הבסיסית שהיא זכות הבחירה. זכות בחירה לסגנון חיים. כל חייו הוא יהיה חשוף לסגנון חיים אחד ויחיד כשאולי בחברה חילונית יכל להיות שהוא היה מגשים את עצמו, הופך רופא או עו"ד או אפילו סתם צייר רחוב בטיילת בת"א, אז במקום זה הוא תלמיד ישיבה. חרדים עם... "בעיות", לוקחים עכשיו תרומות זרע של גויים (כדי למנוע גילוי עריות בגלל שארצינו כה קטנטונת) בעיקר מסקנדינביה. אז זה ילד שוודי לאמא יהודיה שגדל כמו חרדי (או סתם יהודי) שאולי יכל לגדול כנוצרי/פגאני (או מה שהולך שם) אבל נכפתה עליו תרבות אחרת. הורים הרבה פעמים מתעלמים מהדבר הזה כי הם רוצים שהילד שלהם יהיה הראי שלהם עצמם.

לא פעם תקעו ילד במשפחה שהתעללה בו. כזאת שאימצה את הילד מדמי המזונות שהם מקבלים עליו מהממשלה ומשרד הרווחה והנחות במס אבל בתכלעס הילד מתגלגל ברחובות כל היום ואף אחד לא שם אליו. שוב, החוליה החסרה היא הקשר הביו-רגשי בין ההורה לצאצא.

מומים מולדים הם סוגיה נוספת. בגרמניה אחוז ההפלות עומד על בין הנמוכים באירופה וזה מכמה סיבות. האחת היא ההטפה האינסופית לסובלנות אחרי מה שקרה לפני יותר מ-60 שנה. בארץ הרופאים משכנעים אמהות לעתיד לעשות מליון ואחד בדיקות גנטיות ובדיקות מי שפיר כדי לגלות פגמים באובר, ולא רק דברים כמו תסמונת דאון אבל טי-זקס (מחלה קשה שהילד מת בערך בגיל שנתיים בייסורים קשים) וגם מחלות שהסיכוי שיימצאו אצל הילד הם אחד למליון ולו רק כדי שהן יעשו את הבדיקה הזאת. אנחנו מאד סלקטיביים מסתבר, אפילו פאשיסטיים אבל לא סתם, כאלו שמגלגלים כסף מסחיטת רגשותיה של האם והפחדתה... בגרמניה רופא לא יציע אפילו לפציינטית בדיקה שלא בסל הבריאות מחשש שיואשם בלקיחת שוחד או משהו כזה (בדיקות נורא יקרות והוא מקבל עליהן אחוזים...) וגם כי הם באמת חושבים שזה לא מוסרי ללכת ולברור את העוברים שלך בפינצטה.

אני אישית, כמעט ספרתנית בכל מה שקשור לנושא התולדה אבל תמיד אני מגיעה למסכנה שקודמת לדילמה של הפלה או לא? מין בטוח עדיף על כוסות רוח. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לשתף יותר בקשר למה שאמרת שאתה כפית על....?

ממש לא.

זה מסוג הטעויות שלעולם לא תוכל לתקן. המצפון מייסר בכל יום ויום, בכל פעם שאני רואה אישה בהריון אני נזכר בזה, זה בהחלט מספיק לי ולא נחוץ לי לדון

בזה בפורום ציבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...