אני צריך שוב עזרה בלבחור מפרט התקציב שלי ירד ממש והוא עומד על 5500 בבקשה עזרה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך שוב עזרה בלבחור מפרט התקציב שלי ירד ממש והוא עומד על 5500 בבקשה עזרה

nbd

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מרפט מצוין רק תוריד את המארז הזה.. סתם בזבוז.

ואם אנשים הצליחו להרכיב מפרט בפחות מ- 5000 ש"ח, אז יש מצב לחכות קצת ולקנות איזה X800 או משהו בסגנון. כי שמע לי, יש לי 2.8C + Radeon9800Pro ודום 3 עובד.. אבל לא כמו שציפיתי ממערכת שנחשבה למאד High End כשקניתי אותה רק לפני כ- 3 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספידר המפרט נראה לי באמת אחלה אבל מה אתה אומר לא כדי לקחת את הכרטיס מסך של MSI הוא יותר זול ולפי מה שאומרים הוא יותר טוב..

ואני לא יכול לוותר על ג'יגה זיכרון תסכים איתי שזה הכרחי למשחקים כבדים כמו דום או Far Cry

ודבר שני מאיזה חנות הרכבת את המפרט?

תודה רבה על העזרה

נ.ב

1. המפרט שנתת יריץ את המשחקים שאמרתי למעלה??

2. Athalon 64 2800+ יותר טוב מIntel 3.0 או 2.8??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral:

1. אם אתה יודע בודאות אז סבבה על אחריותך -אני אומר לך שלא כדאי להסתכן ולא כדאי להתעקש על משהוא שיכול להיות במקרה בעייתי.

אני יודע שנועה לא יתנו לבן אדם לקחת מחשב עם זכרון ובעיות תאימות ואני יודע שהתזמונים שלהם כמו רק שהם נותנים 5 שנות אחריות.

2. אתה לא מכיר אותי בכלל ואין לך מושג לגביי הידע שלי ואם אתה קובע על סמך כך שיש לו  ידע רחב ממני עקב כמות הודעות רבה יותר אז תסלח לי אבל אתה **** בכל מקרה אפילו אם זה ככה [לפי הגישה שלך] כנס לטכנו ותכיר אותי יותר טוב לפני שאתה מדבר,

אני לא מתייחס לידע שלך על סמך  מספר ה *****. רק על סמך מה שאמרת בינתיים. והעבר שלך בטכנו לא מרשים אותי, רק מה שתגיד ותתרום ולא פחות חשוב איך שתגיד את זה.

לגבי חנויות המחשבים מניסון איתן גורמות להרבה צרות לאנשים, בעיקר פאנדה אין לי בעיה לפרט את זה בהרחבה -אני חושב שאנשים כבר יודעים למה אני מתכוון.

נכון שיש אנשים לא מרוצים, וגם אני מסכים שניתן לתת שרות יותר טוב, אבל זה פשוט לא נכון שהאחריות על הכל שנה ולידיעתך יש פה בפורום לא מעט אנשים שמרוצים מ KSP שהנסיון שלהם מבחינתי לא פחות מכובד מהנסיון שלך או של כמה אנשים שהתלןננו בפורומים.

3. בניגוד לטכנו כאן אנשים פולטים הרבה יותר שטויות, מרצוני לתקנם ולגרום להם לכך שלא יטעו בבחירת ובהרכבת מחשב.

תודה שבאת להציל אותנו מהשטויות של עצמנו והמפרטים הנוראים שיוצאים מפה שכנראה הם הסיבה לחוסר הפופולריות של הפורום פה לעומת טכנו, אבל לא כך, לא תודה...

CASE: COMPUCASE CI-6A19 WHITE

360 Nis

ועל זה יש דווחים מאנשים שמתחיל להיות גבולי מדי... כך שסביר להניח שזה בסדר  אבל לא הייתי מהמר על זה ב 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי את זה בנועה, שמע האחריות בנועה גדולה פי 3 מהאחריות בKSP, ההבדלים בין הכרטיסים זניחים ומתבטאים בעיקר בקירור נטו.

אם מדברים על , יש לך עוד 700 ש"ח, קנה עוד סלוט של 512 של GEIL וזה יהיה מעולה- [בדיוק בשביל דברים כאלה לוקחים מארז זול וטוב].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה בעיה מסוימת עם דום3 , זהוא משחק בעייתי בעל מנוע גרפי חדש זה ירוץ טוב אבל לא חלק עם פילטרים ב-100% ובתצורה הכי טובה.

אם אתה רוצה לעשות OC הייתי לוקח כרטיס עם מאקסימום שנות אחריות מה שמוצע בנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להרגע NBD, תוכל להנות בגדול עם המפרט שלך בדום3 וכל משחק אחר.

תקרא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=77473.0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=77391.0

עריכה: וקח בחשבון ש OC מבטל אחריות, גם בנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, כל העניין שעושים סביב דום 3 הוא לא יותר מאשר קידום מכירות אגרסיבי לכרטיסים החדשים של (שכמובן היתה שותפה בעניין). אל תשכח שלרוב האנשים בשוק יש 5200 וחבריו ואינטל, מקסימום איזה 5600/9600. אם רוב האנשים לא יוכלו להנות מדום למי ימכרו אותו. כמובן שאם תרצה לשחק בהגדרות הגבוהות ביותר ברזולוציה הגבוהה ביותר אז אתה כמו שאר העולם בבעיה. אבל אפשר עם הכרטיס שלך והמערכת שלך להנות בגדול מדום3 ברזולוציה של 1024X768 . אז מה יקרה? לא תראה את השערות על הפלולה של הגיבור כי אתה לא משחק ב 1200X1600? אז לא תהנה מאפקט 32C457 ש דחפו כדי לנצל את ה GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב של הבחור מהקישור השני יש כרטיס מסך פחות טוב, מעבד טוב אך במעט, ויותר זיכרון.

אני יכול לומר שאין לך מה לדאוג בקשר לדום3 מניסיון אישי:אצלי הוא רץ על מערכת עם מעבד 2600 , עלוב של ג'יגהבייט, רדאון 9600XT ו512MB(עד שיביאו לי את ה512MB שהבטיח לי איזה דילר אחד) ברזולוציה של 1024X768, ובהגדרת High בצורה ממש טובה שהפתיעה אותי.

המפרט שהביאו לך טוב משלי בהרבה, אין שום סיבה שהמשחק הזה, או כל משחק אחר שיצא בשנה הקרובה לפחות, לא ירוץ לך מצוין על המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק כח שמובנה בתוך המארז הזה COMPUCASE CI-6A19 WHITE

"מארז מפואר ואיכותי למחשב

כולל ספק כח של HEC 300ART שקט במיוחד

יציאות USB בחזית

כולל גומיות בתושבת הדיסקים הקשיחים לאחיזה טובה

כולל פילטר אויר בחזית המארז

כולל מאוורר 120 מ"מ נוסף במארז"

יחזיק את המפרט הזה:? (גם מבחינת הספק כח וגם מבחינת הקירור מתוכנן אוברקלוק קטן לכרטיס מסך אבל לא משהו רציני

AMD 64 3000+ BOX

EPOX 8KDA3J AMD64

x 2 GeIL 512MB 3200 400mhz Golden Dragon Value

MSI 9800 PRO PLUS 128MB

LITEON DVDX16

COMPUCASE CI-6A19 WHITE

WD 120/7200 SATA 8MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...